Painful Memories - 23. část

10. května 2016 v 17:44 | Natalii |  Painful Memories
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Žánr: Yaoi / Angst


Jungkookův pohled:

Vše bylo celkem v klidu, dalo se vydržet několik dní bez Yoongiho a Taehyunga. Vlastně jsem ani neměl čas nad nimi přemýšlet, zaměstnával mě Pan Neznámý. Už mě to vážně štve, chci vědět kdo to je. Jakoby si dotyčný se mnou jen hrál. Jen hrál jako všichni. Nikdy mě nebude mít nikdo rád.
Bylo pondělí, setkal jsem se po delší době jen s Yoongim, který ale nevypadal moc dobře. Nechtěl se moc bavit o té párty, ani o tom, co bylo pak. Na druhou stranu, Taehyung ani nedošel. Možná je to tak lepší, stále mi není nějak nejlíp v jeho blízkosti. Bolí to. A vím, že si za to můžu sám…
Začala hodina, což znamenalo, že se musíme rozdělit. Yoongi odešel do své třídy jako mrtvola a já zamyšleně, pomalu šel do té své.
Dotyčný je v mé třídě, musím prostě přijít na to, kdo to k sakru je. Moje srdce trochu poskočilo u třídy, protože onen člověk může být blízko mě. Najednou jsem cítil, jak mi rudnou tváře. Není divu, při vzpomínce na všechny ty SMSky. Ne, že by tam bylo něco...něco úchylného, ale skládal mi spoustu komplimentů. Poukazoval na věci, kterých si ostatní nevšímají. Každou maličkost, která se mu jen trochu líbila, mi nějak pěkně okomentoval. Byl to takový nezvyk, většinou na mě všichni vypíchli to špatné. Jediný, kdo se mě vždy snažil pochválit, byla moje máma. Ale teď se k tomu přidává dotyčná osoba.
Seděl jsem v lavici, ale myslí jsem byl ve vlastním světě. Vím, že bych měl dávat pozor, ale...to prostě nešlo. Minulou noc jsem byl dlouho vzhůru. A kvůli komu asi?
Kdykoliv mám málo spánku, má to dopad na mé tělo. Musím přiznat, že to docela cítím. Když skončila hodina, chtěl jsem rychle vypadnout, ale skrz rychlý pohyb se mi udělalo špatně. Musel jsem se opřít o stěnu a sklopit pohled snažící se popadnout dech. Bylo mi opravdu zle. Možná že z toho kafe, co jsem si ráno udělal. Obvykle si kávu nedělám, ani mi nechutná, ale protože moje máma to stále pije, řekl jsem si, že pro jednou to neuškodí. Vždyť ty co si vždycky koupím, jsou docela dobré. Kdybych to možná neměl na prázdný žaludek, dopadlo by to jinak. Stál jsem opřený o zeď a úplně ignoroval všechny zvídavé pohledy. V tom mě někdo chytl za ramena. Trochu jsem nadskočil leknutím. S obavami v očích jsem zvedl pohled. Hlavně ať to není Jackson.
Pro mé překvapení tam stál Namjoon. V jeho pohledu byla starost.
"Jsi v pořádku?" jeho jemný hlas dolehl k mým uším. Přikývl jsem hlavou a zase sklopil pohled, byl moc blízko.
"Pojď, vezmu tě na záchody," řekl mi, objal mě jednou rukou kolem pasu. Pokud jsem doteď nebyl rudý, teď už určitě jsem. Jeho pronikavá, elegantní vůně mě přímo omámila. Vedl mě přes chodbu na chlapské záchody. Věděl jsem, že většina lidí na nás právě teď zírá. Snažil jsem se ignorovat ten nepříjemný pocit, který dostanu, když je na mě příliš mnoho pozornosti. Naštěstí to nebylo daleko. Sklopil jednu záchodové prkýnko, na které mě následné posadil. Na chvíli odběhl a já slyšel, jak teče voda. Potom se ke mně sklonil s mokrým kapesníkem, kterým mi následně přejížděl čelo a spánky. Trochu to pomáhalo. Cítil jsem, jak se všechno pomalu vracelo do pořádku. Opravdu už nesmím pít kávu, protože to má až katastrofální účinky na mé tělo. Slyšel jsem, jak začalo zvonit na hodinu. Měli bychom se vrátit.
"Nevypadáš dobře, jsi úplně bledý," konstatoval po chvíli. Sklopil jsem pohled.
"P-promiň, nemusíš se o-obtěžovat..." vykoktal jsem ze sebe. Najednou mě jeho jemná ruka pohladila po tváři. Donutilo mě to se na něj podívat. Když se naše pohledy střetly, pousmál se.
"Opravdu by jsi neměl zůstavat tak dlouho vzhůru," řekl po chvíli. Trochu jsem se zamračil.
"J-jak to víš?" můj hlas byl zvídavý až podezíravý. Chvíli překvapeně koukal, než nás vyrušilo prudké otevření dveří. Skrz to, že jsem poslední dobou doslova strašpytel, nadskočil jsem leknutím, dnes už podruhé. Namjoon se zvedl a vykoukl ven, za zdrojem hluku.
"Co tady sakra děláte?" štěkl Namjoon. Najednou nevypadal tak hodný a laskavý.
"Ahoj, Namjoonie, jenom jsme si chtěli najít zábavu." Oh...sakra. Ten hlas...je Yugyeoma...hned po Jacksonovi je ten, kdo si nejvíc užívá, když mě mlátí. Jen...ať si mě nevšimne.
"Tady žádnou nenajdete a teď prosím odejděte," řekl Namjoon, zněl tak profesionálně i když jednal s někým takovým.
"Formální jako vždycky," v jeho hlase jsem slyšel úšklebek. Najednou kroky, blížil se k Namjoonovi. I když má Joon dobrou, vysokou postavu, neskryje mě. Určitě mě přes něj uvidí.
"Ale ale, kohopak to tu máme? My snad něco vyrušili!" řekl a zbytek, co tu byl s ním, se začal smát. Sakra, uviděl mě. Zrudl jsem a sklopil pohled. Nechci na něj koukat.
"Jackson vám nic neřekl?" optal se varovně, ale celkem klidně Namjoon. Yugyeom byl chvíli ticho.
"Možná, že jo. Možná, že ne..." odpověděl provokativně.
"Nemám na tohle nervy, prostě vypadněte."
"Oh, jasně. Záchody jsou celé jen vaše." V jeho větě jsem slyšel ten nechutný úšklebek.
"Asi bych měl upozornit ostatní, aby se sem nepřibližovali. Ještě chytnou nějakou nemoc..." řekl posměšně a zbytek se zase zasmál. Ale nakonec se po několika dalších poznámkách ztratili. Namjoon si povzdechl, otočil se na mě.
"Jsi v pořádku, Kookie?" zeptal se ustaraně. Jen jsem se podíval a kývl jsem.
"N-neměl by ses se mnou zahazovat..." řekl jsem po chvíli. Vysloužil jsem si tázavý pohled.
"T-tvá rodina je celkem v-vysoce postavená. Neměl by ses z-zahazovat s někým, jako jsem já...zkazí ti to pověst..." vydal jsem ze sebe s občasným zakoktáním. Bylo chvíli ticho a já už si myslel, že nad tím přemýšlí a nechá mě tu. Ale uslyšel jsem jen smích. Smích, který zněl jako symfonie pro mé uši. Přišel ke mně a sklonil se. Naše obličeje byly přímo naproti sobě.
"Co to povídáš, Kookie?" řekl s úsměvem na rtech. Byl tak... tak pěkný. Vzalo mi to z hrdla všechny slova.
"Jsi roztomilý, chytrý kluk. Proč bys mi měl zkazit pověst?" řekl mi, z očí mi odhrnul vlasy. Koukal jsem na jeho obličej s pootevřenými ústy. Oh! Došlo mi to!
"Já vím! Já vím, kdo jsi!" vyletěl jsem tak rychle do stoje, že se mi trochu zamotala hlava. Podíval se na mě zvídavým pohledem.
"Že jsi to ty, kdo mi píše?! Ty mi píšeš ty SMSky, žejo?!" křičel jsem nadšeně. Díval se na mě v samotným úžasu, než se usmál, úsměv odhaloval jeho ďolíčky. Rozcuchal mi vlasy a já si je dětinsky hned začal spravovat. Čekal jsem na jeho odpověď, ale žádná nepřišla. Začal mu zvonit mobil a on se s omluvou vypařil před záchody. Seděl jsem na prkýnku od záchoda snažící se vstřebat všechnu tu radost! Nejspíš jsem přišel na to, kdo mi konečně píše!

Přes to mi to stále přišlo nemožné, je to Namjoon. Ten Namjoon. Proč by on něco takového dělal?

PREVIOUS | NEXT

Drobné info: Zdravím!:D Doufám, že se vám dnešní díl líbil :3. To s tím kafem je z vlatních zkušeností, takový má dopad na moje tělo taky :D A ještě když si ho dám ráno...takže to není tak, že bych si to vymyslela!:D Ale zpátky k dnešnímu dílu...Kookie už nejspíš tuší kdo je jeho ctitel :3 Huhu:3 Příští díl bude zase Yoonseok a opět trochu žhavějši...heh:D :p
 


Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 10. května 2016 v 19:30 | Reagovat

Wohou... Tak to je skvělí, alespoň nějaký šťastnější okamžik v Kookieho životě. Nevím proč, ale to jak ho Joon brání mi přijde hrozně sladký. Těším se na další díl. ^^

2 Hatachi Hatachi | Web | 10. května 2016 v 20:42 | Reagovat

Tak s tím kafem to mam taky tak. Nejen, že mě po něm bolí žaludek, hlavně když si ho dám bez mléka, ale navíc se po něm motam, to kvůli tlaku...
Takže tajný ctitel je opravdu Namjoon. Je to skvělé, protože Kooka ochrání před těma debilama, co ho používají jako hračku pro svoje stupidní hry.
Jsem tedy zvědavá, co bude dál. A moc se těšim na další díl, protože tam bude YoonSeok...

3 Surka Surka | 11. května 2016 v 21:43 | Reagovat

No úžasné, konečne to Kookie vie :3 Ah, ten pár je cute, páči sa mi :3 Len dúfam, že oni nebudú mať nejaké extra problémy :/
No veľmi sa teším na ďalší diel, neskutočne.. a ďakujem za tento :3

4 Ami Ami | 14. května 2016 v 8:35 | Reagovat

Konečne to Kookie zistil, naozaj som zvedavá ako to bude terazedzi nimi. Achh, neviem sa dočkať pokračovania. Dúfam že sa to tam vyrieši aj medzi Hoseokom a Yoongim^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.