My dates are top! - SugaKook

7. května 2016 v 20:09 | Natalii |  Jednorázovky
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Jungkook x Yoongi
Žánr: Yaoi / Fluff (18+)


Min Yoongi s povzdechem šel na domluvené místo. Byla to jeho každodenní rutina. Nikdy si nemyslel, že bude něco jako "chlapská štětka", ale vysoký nájem ho donutil ke všemu možnému. Zkusil všechny práce, ale ani jedna mu nevyhovovala. Jednou se v kavárně, kde pracoval, zjevil člověk, který mu jednoduše a přímo řekl, že by se na tu práci prostě hodil. Prý je ten typ, co každý chce. Prvně byl proti tomu tak moc, že se cítil až uražený. Ale pak se dozvěděl kolik peněz by měl za klienta a najednou mu něco zahalilo mozek. Promýšlel to hodně dlouho než potom zavolal na číslo, které dostal.
Prvně proběhly přípravy, přebarvili mu vlasy na blond, ukázali mu make-up, který by měl začít používat a taky proběhla bolestivá depilace na všech různých místech. Yoongi myslel, že umře. Ale pak se mu do mysli dostalo to, kolik peněz bude mít a vydržel to.
První klienti byli nic moc. Popravdě, čekal, že bude jen na sex. Připravoval se na to. Jenže pro jeho překvapení...občas se mu povedlo vyváznout bez nějakého styku. Třeba si jen s některými popovídal, vzal je na rande a nebo podobně. Už jen za to mu zaplatili. Ale někdy chtěli jen a jen Yoongiho tělo. A Yoongi nebyl na místě, kdy by mohl odmítat. Nebyla to příjemná záležitost. Stejně to většinou byli staří chlapi, co ani nevydrželi moc dlouho a když viděl jakou částku mu kolikrát dali, tak se s tím prostě nějak smířil.
Mělo to ale i ty stinné stránky, kdy Yoongi seděl v pomalu chladnoucí vaně a přemýšlel, kdy se z něj vlastně stal prostitut. Jenže to, že má věčně plnou ledničku a zvládá nájem splácet včas, taky si pořídil novou postel, ze které ho nebolely záda, je prostě o mnoho lepší, než jen tak přežívat. Ale nemohl se zbavit toho špinavého pocitu. Avšak všechno má svou daň, ne?
Dnešní klient, ke kterému mířil, byl obyčejný student na vysoké. Jeon Jungkook. Nemohl být o moc mladší než Yoongi. Zaplatili mu ho kamarádi, kteří už se báli, že by Kook skončil jako panic do konce svého života.
Yoongi na tyhle případy byl zvyklý. Většinou jsou to nerdi, kteří mají mastné vlasy, velké brýle a akné všude po obličeji. Občas mají oplzlé narážky, ale opět...Yoongi si nesmí stěžovat. Avšak je pravda, že se špatně vyspal, neměl prostě na nikoho náladu. Pokud je to panic, nebude to na dlouho. Takže v něm byla naděje, že dojde domů ještě před desátou a stihne svou oblíbenou show v televizi.
Dorazil do malé restaurace. Koukal, než našel někoho, kdo na něj u stolu v rohu restaurace mával. Yoongi si ho moc neprohlížel a se sklopeným zrakem došel až ke stolu. Poté se teprve odvážil zvednout svůj pohled.
"Ahoj, jsi Yoongi, viď?" usmál se na něj až příliš dokonalý kluk. Yoongimu to vyrazilo dech. Měl vykulené oči dokořán a pootevřené ústa. Jak tenhle kluk může být panic?
"A-ahoj, ano..." řekl a posadil se s úsměvem na rtech. Nesmí se nechat vyvést z míry. Musí dělat svou práci. Už teď ale něco v něm lituje, že je to jen na jednu noc. Bylo chvíli ticho, kdy sdíleli kontakt očí.
"Kamarádi mi o tobě vůbec nic neřekli...takže," řekl najednou trochu stydlivě Kook. Yoongi to ihned pochopil. Ten kluk naproti němu nejspíš vůbec neví, čím se živí. Je nejspíš jen něco jako "rande na slepo". Takže Gi musí být hodně akční, aby ho dostal do postele. Jindy by to nebyl problém, ale to jak je mladší krásný, nevině vypadající, mu zkrátka přišlo na škodu….hned to od něj jen tak vzít. Nebyl ten, kdo by měl něco takového brát, protože si to zaslouží lepší lidi, než obyčejný prostitut.
"Nevadí, poznáme se," hodil po něm Yoongi úsměv. Před touhle prací se neusmíval, když nemusel, tak nemluvil. Pomalu však zjišťuje, jakou mají peníze vlastně moc. Najednou je smíšek, který když musí, tak mluví a mluví s širokými úsměvy.
"To doufám," usmál se na něj zpět Jungkook. Yoongimu opět vyrazil dech, protože jeho úsměv připomínající malého roztomilého králíčka, byl doslova úžasný. Hned se zadíval do jídelního lístku, jinak by riskoval, že mu zčervenají tváře.
Seděli v neutrálním tichu, než přišel číšník, aby si od nich vzal objednávky. Každý si poručil své jídlo a Yoongi ještě přidal víno, protože s alkoholem jde všechno lépe. Když už opět měli soukromí, Jungkook se se zájmem v očích podíval na Giho.
"Pověz mi něco o sobě," řekl najednou, rukami si podepíral bradu. Bedlivě sledoval Yoongiho, což blondýna vyvedlo z míry.
"Eh...myslím, že tu ani není co říct. Jsme tu hlavně kvůli tobě. Řekni mi něco ty," opáčil Yoongi. Už za tu dobu má nějaké ty výmluvy. Jenže vypadá to, že na tohohle kluka něco obyčejného jen tak nezabere.
"Chodíš takhle často? Na slepé rande?" úplně ignoroval Yoongiho návrh a zvědavě pozoroval reakci. Yoongi byl trochu zaskočen.
"Vlastně...vlastně ano," odpověděl pravdivě. Jungkookův výraz se nezměnil, spíš se ještě více naplnil zvědavostí.
"Opravdu? Já to zkouším poprvé...ale Jimin říkal, že nebudu zklamaný...tak jsem docela zvědavý," řekl mu. V jeho hlase byla provokativnost. Yoongi to vzal jako výzvu.
"Samozřejmě, že nebudeš zklamaný...to bych si nedovolil," řekl mu sebevědomě. Během toho se na jejich stůl doneslo červené víno.
"To uvidíme," odpověděl Jungkook a nalil si plnou sklenku vína.

"Rande naslepo" vlastně probíhalo lépe než Yoongi čekal. Jejich konverzace byla však příliš nevinná. Opravdu jako jen rande, které naznačuje, že to bude spíš dlouhodobá věc, než sex na jednu noc. Což je pro Giho blbé znamení. Potřebuje do toho dostat nějakou intimnost. Když se pokusil flirtovat, Kook mu vždycky nějak suše odpověděl nebo ho setřel tak, že byl Gi raději ticho. Když se pokusil mezi nimi vytvořit nějaký dotyk, třeba jen dotek rukou, Jungkook se tomu vždy jen jako dítě zasmál a svou ruku ihned dal pryč. Pro Yoongiho to byl těžký oříšek, ale z nějakého důvodu mu to nevadilo.
Po večeři šli vedle sebe po mostě nad řekou, který byl romanticky osvětlený. Tohle místo zabere vždy, pomyslel si Yoongi. Jenže když se pokusil Jungkooka chytnout za ruku, zjistil, že ta malá mrcha je má v kapsách. V duchu si na něj zanadával. Zastavili se u výhledu do dálky. Yoongi si stihl všimnout, že je vlastně menší než Jungkook.
"Je to tu nádherné," pronesl po chvíli Kook zasněně. Jeho ruce najednou byly podél těla. To byla pro Giho celkem šance. Jemně propletl jejich prsty a čekal na reakci. Původně mladší chlapec neměl žádnou, ale pak se na blondýna jen usmál a jejich stisk ještě více upevnil, což dávalo Yoongimu dobré znamení. Najednou je ale od sebe Jungkook odpojil a tou rukou ukázal na stánek.
"Je tam cukrová vata!" vykřikl skoro jako malé dítě ukazující na barevný stánek, kde se usmíval starý pán. Yoongi se sotva ubránil obrácení očí. Ten kluk mu vážně kazí jeho práci. Ale jeho srdce poskočilo, protože tahle roztomilá stránka Jungkooka se mu zamlouvala.
Nakonec koupil dvě velký cukrový vaty, aby každý měl svou. Jenže stejně mu Kook pokaždé kousl do jeho vaty a s chichotáním utíkal, když se ho Yoongi snažil nahánět a plácnout ho přes hlavu za trest, že mu sáhl na jídlo! Byli jako děti, ale Gi musí přiznat, že je to snad ten nejlepší den v životě, co zažil.

Byli před domem Jungkooka. Malý domeček, který působil útulně. Yoongi věděl, že jeho práce je v háji, selhal. Ještě stále ale má malinkou šanci, pokud mu Jungkook povolí ho políbit. V líbání je mistr.
Podívali se na sebe ve stejný moment.
"No...myslím, že bych měl jít," usmál se Jungkook. Yoongi přikývl, ale oba dva zůstali na místě. Gi to bral tak, že Jungkook přímo očekává, že ho políbí. Takže neváhal. Začal se přibližovat ke rtům mladšího, ale Kook byl rychlejší. Gi ucítil jemný polibek na nosu a zašklebil se.
"Byla to zábava, ale čekal jsem víc!" Jungkook na něj vyplázl jazyk se smíchem a doslova utekl za dveře. Yoongi chvíli stál na místě a koukal vyjeveně na místo, kde ještě před chvílí byl Jungkook. Najednou se v něm probudil nějaký plamen soutěživosti. Nehodlá prohrát, tuhle výzvu bere. I když ho za to nikdo platit nebude, vezme Kooka na takový rande, že si ho bude do konce života pamatovat.


To, co si slíbil, se lehce řekne, ale hůř udělá. Peníze, které dostal, aby s Jungkookem měl sex, nikdo nechtěl zpátky. Předpokládá tedy, že si Kook nestěžoval. Přesto v něm bylo stále to, že musí vyhrát.
Jednou večer se v jeho nejlepší košili s růží v ruce objevil před barákem mladšího. Jungkook vypadal zaskočeně, ale nakonec rande přijal. Pozval však Yoongiho dál, kde mu uvařil večeři. A že uměl skvěle vařit. Měl spolubydlícího, Jina, který byl velmi milý. Přesto si ale blondýna prohlížel neskutečně podezíravým způsobem. Yoongi se spíš cítil, že je u Kookových rodičů, protože tolik otázek nezodpověděl snad ani na žádném pohovoru do práce. Jungkook ale naštěstí Jina pak zpracoval, aby se zavřel v pokoji a poté měli sami romantickou večeři při svíčkách. Kookie se trochu více rozmluvil a Yoongi o něm zjišťoval čím dál více věcí. Jenže čím víc toho věděl, tím víc mu ten chlapec přirůstal k srdci. Ale nepřiznal si to. Vše to skrýval pod to, že jen chce vyhrát nad tím děckem a ukázat mu, že lepší rande nezažije s nikým jiným, než s Yoongim.
Po večeři však byl Gi vyhnán domů kvůli tomu, že má Jungkook dost učení. Starší protestoval, protože stále neukázal ten šarm, co v sobě skrývá, ale Kook byl tvrdohlavý. Takže nakonec povolil a na rozloučenou dokonce dostal jemný polibek na tvář.

Byl to týden, co Yoongi naposled viděl Jungkooka. Během toho samozřejmě Yoongi měl jiné klienty. Ale proč ho to bavilo ještě méně? Proč to bere ještě hůř než předtím? Proč se cítí provinile? Naštěstí to však nebylo nic o pohlavním styku. Většinou jen zmatení kluci, kteří buď měli zlomené srdce a potřebovali se nakonec jen vypovídat nebo netušili, jakou mají vůbec orientaci. Yoongi zjistil, že by klidně mohl být psycholog, protože všem pomohl tak moc, že mu dali víc peněz, než se původně domluvili. Přesto se ale nevyhnul nějakému tomu rande. Celou dobu ale myslel jen na Jungkooka. Okřikoval se, že na něj nesmí myslet, ale jeho hlava a myšlenky si dělaly své. Nakonec se odvážil jeden večer, co šel kolem květinářství, aby dal aspoň malý důkaz před dveře Kooka, že nezapomněl. No, byl to trochu větší důkaz, protože to byla pěkně velká a drahá kytice, ale co...dostal přece nějaké přídavky. Jen tak to nechal před dveřmi, než zazvonil a utekl. Nemohl to úplně nechat plavat, protože přece jen v sobě probudil básníka a nějakou malou básničku Jungkookovi napsal, takže chtěl vidět reakci. Nevěděl, co se mu to děje. Ale když tam jen tak stál za rohem a čekal, co se stane, až Kook uvidí jeho kytici, bušilo mu srdce neskutečnou rychlostí, v břichu ho lechtaly motýlí křídla. Avšak pro jeho zklamání, kytici vzal Jin, který si to i přečetl. Samozřejmě hned volal Kooka, ale to už za sebou zavřel. Yoongi si povzdechl a proklínal spolubydlícího Jungkooka.

Po asi dalším týdnu, kdy si oba dva na sebe udělali čas, vzal Yoongi Jungkooka do ZOO. Nebyl to ale úplně ideální nápad, protože bylo horko a oba dva byli na konci dne tak vyčerpaní, že se sotva doplazili každý domů. Přesto ale zjistil o Kookovi další věc. Má rád Avengers a hlavně Iron Mana. A protože zrovna náhodou dávají v kině Civilní válku s Iron Manem jako premiéru, hrálo to Yoongimu celkem do karet.
Takže šli do kina. Jungkook celou dobu vesele poskakoval jako malé dítě. Dokonce i Yoongiho chytl za ruku a propletl jejich prsty asi samou radostí. Yoongi byl celkem překvapený, ale samozřejmě nebyl proti. Vyvolalo to u něj příjemný pocit. Znovu si musel připomínat, že je to jen pro to, aby vyhrál nad Jungkookem. Jenže asi zbytečně. Celou dobu sledoval Jungkooka místo filmu. Byl tak roztomilý, jeho oči zářily štěstím, radostí. Měl pootevřené rty úžasem. Nedokázal ani klidně sedět na místě a jakmile se na obrazovce objevil herec Iron Mana, chytl Yoongiho tak silně za ruku, jakoby se držel, aby nezačal pištět. Blondýn to ale nevnímal, jen s malým úsměvem na tváři sledoval Jungkooka.
"Oh můj bože! Yoongi, viděls to?!" zašeptal Jungkook a otočil se nadšeně na Yoongiho, který byl přichycen při svém zírání.
"Yoongi! Ty se nedíváš!" začal se roztomile mračit Jungkook. Yoongi se jen provinile usmál.
"Promiň Jungkookie, prostě z tebe nemohu spustit oči," zašeptal mu zpět Gi a pomalu se k němu přiblížil. Byla to dokonalá šance. A staršího překvapilo, když právě Kook jejich rty spojil v dlouhý, tak moc chtěný polibek. Byl tak překvapený, že původně ani neodpovídal na polibky. Ale když ucítil ty heboučké rty, o kterých tajně snil, donutilo ho to, aby líbal zpět. Jejich polibek se protáhl opravdu na hodně dlouho, takže Jungkook si potom stěžoval, že propásl jednu z nejdůležitějších scén. Ale doopravdy ve svým nitru ani trochu nelitoval. Protože Yoongiho rty byly najednou o mnoho lepší, než Iron Man a celý Avengers.


Yoongi věděl, že si mladšího získal, když ho vzal do zábavního parku. I když je Jungkook dospělý muž a rozhodně tak i vypadá, vevnitř je stále jako dítě. A to je možná to, co na něm Yoongi miluje nejvíc. Eh, miluje? Yoongi ani neví kdy, ale když jednou večer před spaním přemýšlel o Jungkookovi, zjistil, že k němu asi něco cítí. Asi je v tom něco víc než jen to, aby ho přesvědčil o tom, že rande s Yoongim jsou nejlepší. Proto se s tím nijak netajil, teda ne před sebou. Stále neví, co má v hlavě Jungkook. Jak on to celé vlastně bere?
Yoongi úplně zapomněl na svou "kariéru". Protože měl málo klientů a opravdu mu většina času tak moc utekla, protože jediné co měl v hlavě je Jungkook. Jungkook, Jungkook, Jungkook. Bylo až šílené, jak moc se zamiloval. A to si myslel, že toho není schopný.
V zábavním parku šlo vidět, že je Jungkook ve svém živlu. Nepostával ani chvíli. Donutil staršího na každou atrakci, při které se zvedal žaludek. Yoongi pak strávil dobrou chvíli na záchodě. Jungkook se cítil provinile a se sklopeným pohledem se omlouval. Gi měl chuť ho zmačkat v objetí a říct mu, že je to v pohodě, jenže se mu znovu navalilo a opravdu nechtěl pozvracet Jungkooka.
Jungkook pak nechal Yoongiho v klidu aspoň hodinu nebo dvě. Staral se o něj a Yoongi, který si myslel, že se do mladšího nemůže zamilovat víc, se zamiloval ještě víc.
Když byl večer a Giho žaludek už byl celkem klidný, šli na ruský kolo. Bylo to romantické. Jungkook seděl vedle něj, rozhlížel se všude kolem s úžasem ve tváři. Najednou chytl blondýna za ruku.
"Yoongi...já-já...myslím, že to všechno, co jsme spolu zažili, byly nejlepší chvíle v mém životě a já…ti chci poděkovat. Jsem opravdu šťastný..." vykoktal ze sebe najednou Jungkook. Yoongi na něj překvapeně koukal. Kook stiskl jeho ruku ve své.
"Budeš...budeš se mnou chodit?" vyhrkl najednou a i přes to, že byl večer, Yoongi moc dobře viděl jeho růž ve tvářích. V blondýnově hlavě se odehrával boj. Byl to původně jen klient. Stále by měl zůstat jen klientem. Jenže Yoongi je do něj zamilovaný, tak moc ho miluje. Kdyby ho teď odmítl, nikoho takového už v životě nenajde. Taky ví, že ho nejspíš Kook opustí, až zjistí jeho práci. Ale to všechno jakoby zapomněl. Usmál se zářivě na Jungkooka a místo přímé odpovědi mu dal jemný polibek na čelo.
"Samozřejmě, že budu..."
Yoongi to bral jako dvojitou výhru, protože Kook víceméně přiznal, že jeho rande jsou prostě top a ještě k tomu to není naposled, co druhého vidí.

Hned jak dorazili k Jungkookovi, nikdo se neloučil. Mladší otevřel tiše dveře, protože mohlo být kolem půlnoci a pustil Yoongiho dovnitř. Gi už to nevydržel a hned, jak se za nimi zavřeli dveře, vrhl se na Kooka. Políbil ho hladově, jen samý chtíč. Jungkook se nebránil, spíš naopak. Yoongi se přesunul na krk druhého, který obsypával polibky.
"Hlavně nesmíme vzbudit Jina," řekl mu šeptem mezi malými, tichými steny. Přesunovali se do pokoje Jungkooka a stejně během cesty shodili vázu. Nikdo si toho však nevšímal, protože oba dva byli nedočkaví. Hned za dveřmi pokoje se našel Yoongi přitisknutý ke zdi. Mladší ho vyzvedl (a že má tedy sílu) a líbal ho hrubě na rtech. Gi ví, že ještě zítra bude mít napuchlé, červené rty. Jejich rozkroky se o sebe otřely. Oba dva byli bolestivě vzrušení. Yoongi byl hozen na postel a úplně zapomněl, že tenhle kluk má být původně panic. Dominantnost z něj přímo sršela a nejspíš si zítra pořádně ani nesedne.
Jungkook z něj strhl oblečení, nechal ho úplně nahého, zatímco sám byl jen bez trika. Starší si sedl a začal druhému pomáhat z oblečení. Byl už jen ve spodním prádle, které dokonale rýsovalo jeho natěšenou chloubu. Yoongi měl různé typy partnerů, ale Jungkook rozhodně patří k těm největším. Nebo možná jen měl ty růžové brýle zamilovanosti a viděl ho většího. Ať je to jak chce, Yoongi si snad poprvé užije sex, který není nucený a za prachy.
Chtěl se ho dotknout, ale Jungkook ho hned přišpendlil k posteli, ruce mu pevně držel nad hlavou. Líbal Yoongiho jako o život. Starší se samozřejmě vzpíral, protože se chtěl dotknout Jungkooka. Jeho tělo bylo plné svalů a Yoongi se chtěl každého aspoň na chvíli dotknout. Ale nebylo mu to dovoleno. Po chvíli se však Kook odtáhl a z nočního stolku vytáhl lubrikant. Hodil ho po Yoongim s provokativním úsměvem na rtech.
"Připrav se...roztáhni nohy a připrav se pro mě..." řekl mu. Najednou to nebyl ten sladký, roztomilý Jungkook. Yoongi měl pocit, že pokud by se dál vzpíral, tak ho čeká pěkně bolestivý trest. Sice už zažil to, že po něm chtěli, aby se sám připravil, ale nikdy mu na tom nezáleželo. Byl to jen člověk, kterého stejně už nevidí nebo když už, tak při té samé situaci. Ale teď to byl Jungkook. Jungkook, kterého miluje.
Nervózně sáhl po lahvičce. Byla to banánová příchuť. Pomalu si na prsty rozlil tu tekutinu. Jungkook ho bedlivě sledoval, oči naplněné jen a jen hladovostí. Yoongi druhou rukou podráždil trochu svou vlastní chloubo a poté do sebe strčil jeden z prstů. Vždycky to bylo více zvláštní než bolestivé. Nejdřív pomalu přirážel, z úst se mu linuly tiché steny. Když to nestačilo, přidal jak na rychlosti, tak i další prst. Ale nejraději by byl, kdyby si ho mladší vzal prostě bez přípravy.
Zasáhl svou prostatu a neudržel v sobě hlasitý vzdech. Podíval se po Jungkookovi a když viděl, že se nad ním uspokojuje, jeho chlouba venku ze spodního prádla, jen zrychlil a zasténal ještě hlasitěji. Byl blízko, ale najednou z něj Jungkook všechny prsty hrubě vytáhl. Nahradil je svými hubenými a dlouhými prsty, které způsobili Yoongimu ještě větší slast.
"Tak mokrý a nedočkavý jen pro mě..." zašeptal Jungkook a prohlížel si Yoongiho vstup. Blondýn se nezmohl na žádnou větu, jen na steny.
Na to, že Jungkook byl nejspíš absolutně nezkušený a je to jeho poprvé, Gimu nikdy nikdo nezpůsobil takovou slast jako právě Kook. Bylo to zvláštní.
Po chvíli dráždění své prsty druhý vytáhl a když Yoongi viděl, že si na svou chloubu nasazuje kondom, nemohl se ubránit natěšenému zakňučení.
"Jsi připravený?" nahnul se nad něj Jungkook a políbil ho na nos. Yoongi se jen usmál. Nikdo se ho nikdy na tohle nezeptal. Jen přikývl. Mladší se usmál zpět a pomalu do něj pronikl svou špičkou. Giho to trochu zabolelo, ale pobídl druhého, ať prostě pokračuje, že je schopný tu bolest vydržet. Ale Jungkook se zamračil a pronikal do něj pomalinku...tak aby mu ani trochu neublížil. Yoongi byl omámen šetrným zacházením, ale byl opravdu šťastný když už v něm byl Jungkook až po kořen. Po chvíli se začal Kook pohybovat. Yoongi jen sténal a sténal. Bylo to tak intenzivní a jiný, než to vždycky bývá. Přitáhl si Jungkooka do polibku. Chvíli se líbali, avšak během chvíle Kook našel jeho prostatu. Netrvalo mu to dlouho, popravdě byl nejrychlejší, někomu se ani nepovedlo tenhle bod v něm najít. Do jejich polibku začal jen sténat Kookovo jméno. Pobízel ho, aby přirážel rychleji a Kook mu okamžitě vyhověl. Yoongi nevěří, že mladší chlapec je panic. Nemůže být, protože lepšího milence opravdu neměl.
Blondýn cítil svůj vrchol a mezi jejich těla zabloudil rukou, aby si dopomohl k orgasmu. Ale Jungkook jeho ruce vzal a dlaněmi je přišpendlil k polštáři vedle Yoongiho hlavy.
"Žádný dotyky, uděláš se jen z toho, jak do tebe budu přirážet, jasný?" zašeptal mu Jungkook. Gi jen zasténal na odpověď. Jeho vrchol se opravdu blížil, aniž by se dotýkal. Mladší najednou začal sténat jméno druhého. Yoongi cítil, jak se jeho přírazy stávají více brutální a nestabilní. Najednou Giho zasáhl orgasmus a blondýn snad vykřikl tak moc, že to snad slyšeli i v druhém baráku vedle.
Kook ani ne sekundu po něm své sperma vyprázdnil do kondomu. Mladší na něj vyčerpáním spadl a úplně ignoroval, že se válí v Giho ejakulátu.
Když se uklidnili, šli do rychlé sprchy a pak leželi vedle sebe v posteli. Yoongi na silné hrudi Jungkooka. Prstem kreslil po jeho nahé kůži různé obrazce.
"Bylo to úžasný, děkuju Yoongi," zašeptal do jeho vlasů najednou mladší a políbil jej tam. Yoongi se jen usmál a věnoval druhému polibek. Z nevinného polibku opět bylo něco víc. Jakoby se sami sebe nemohli ani trochu nabažit.
"Druhé kolo?"

Jungkook se probral do nového dne. Yoongi vedle něj celkem tvrdě spal. Pousmál se a políbil ho jemně na čelo, aby ho neprobudil. Pak se dostal z postele. Došel do kuchyně, kde už Jin vařil snídani.
"Dobré ráno..." zamumlal a zívl. Jin se na něj otočil, obličej mu zdobil úsměv.
"Dobré ráno Jungkookie," usmál se ještě víc a hned jak si Jungkook sedl, naservíroval mu snídani.
"Děkuju," řekl Kook, znovu si zívl.
"Náročná noc, jak vidím..." řekl s úšklebkem Jin. Mladší okamžitě zčervenal.
"T-trochu..."
"Slyšel jsem..."
Jungkook už byl rudý jako rak. Ale jsou si víceméně kvit! Seokjin si občas taky dovede Namjoona a Kookie pak chodí jako mrtvola, protože jeho spolubydlící je tak strašně hlasitý a on nemůže zamhouřit oko…
Během chvíle se k nim doplazil i Yoongi. Pozdravil Seokjina a vypadal ještě více unavenější než Jungkook. Taky nikomu v místnosti neušlo, jaké má Gi problémy s chozením. Seokjin se jen trochu sám pro sebe chichotal. Ale bylo to tak příjemné, klidné ráno a mladší chlapec se cítil šťastně…

Protože Jungkook a Yoongi už spolu byli oficiálně, Kook se rozhodl, že to oznámí i ostatním přátelům. Sešli se v kavárně a když jim to celý nervózní a rudý pověděl, všichni byli spíš v šoku než šťastní.
"Jungkookie..." řekl Jimin překvapeně.
"Co?" štěkl Jungkook. Nečekal takovou reakci. Má konečně štěstí a všichni vypadají takhle.
"Vlastně...eh, jak bychom to řekli," začal najednou Taehyung, který se škrabal na zátylku. Dělal to kdykoliv, kdy byl nervózní.
"Co? Co mi chcete říct?" Jungkook už se začínal bát. Proč to jeho kamarádi musí vždycky pokazit?
"On...on je šlapka..." řekl najednou Hoseok. Kook nejdřív nechápavě koukal, než šokem rozevřel oči a ústa.
"Cože? Co to kecáte za nesmysly?!" Jungkook se zvedl naštvaně a chtěl odejít.
"Uklidni se Jungkookie, vysvětlíme ti to..." řekl mu Jimin vedle něj a snažil se ho uklidnit.
"Jen...jen jsme se báli, že bys skončil vysokou školu jako panic a zaplatili jsme mu, aby se s tebou vyspal, přece jen je to jeho práce...tobě jsme samozřejmě nakecali, že je to nějakej známej od Jimina. Víme, že bys tam nešel, kdybys to věděl," řekl provinile Taehyung. Všichni koukali do stolu.
"Rozejdi se s ním. Nedovolím, aby můj nejlepší kamarád chodil s někým takovým..." dožadoval se Jimin vedle něj.
"Já-já...já nemůžu uvěřit, že jste mi udělali něco takového!" vykřikl Jungkook, čímž upoutal pozornost celé kavárny na jejich stůl. Naštvaně se zvedl a jako naštvaný býk odešel z kavárny. Ostatní na něj volali, aby se vrátil, ale on neposlouchal. Měl adresu Yoongiho a rovnou tam šel.
Zazvonil a když mu otevřel zmatený Yoongi, hned mu jednu kvůli zlosti vrazil.
"Co to děláš?!" vykřikl Yoongi na zemi držící se za tvář.
"Co já dělám?! Co děláš kurva ty! Kolik ti za mě zaplatili, hm?!" křičel vztekle Kook. Yoongi vykulil překvapením oči. Hned se zvedl.
"Jungkookie, poslouchej mě...to není tak, jak si myslíš. Já...já tě opravdu miluju-"
"Ne! Přestaň říkat ty lži! Nevěřím ti!" Po tvářích mu tekly slzy. Gi se ho snažil obejmout, ale byl jen odstrčen.
"Nepřibližuj se ke mně. Nechci tě už nikdy vidět!" křičel a chtěl odejít. Blondýn ho jen chytl za ruku.
"Jungkooku...poslouchej mě...opravdu tě miluju. Za ty ostatní rande mi neplatili, to jsem dělal dobrovolně, chtěl jsem tě brát na rande. Okouzlil jsi mě hned od toho prvního rande. Měl bych jim ty peníze vrátit, protože jsem stejně nesplnil to, co chtěli. Měl jsem se s tebou vyspat hned v ten den, ale..."
"Kolik si jich měl?" zeptal se zlomeně Jungkook.
"Co?"
"Kolik jsi jich měl během toho, co jsme se scházeli?"
Yoongi se provinile koukl pod sebe.
"Hodně, co?" odfrkl si Jungkook.
"Poslouchej mě, opustím kvůli tobě tu práci, opravdu. Slibuju. Najdu si levný byt, najdu si normální práci. Stejně je pro mě tohle moc velký. Opravdu, udělám cokoliv, jen mě neopouštěj…" Už i po tvářích Yoongiho tekly slzy.
"Nemusíš se namáhat..." řekl Jungkook a odešel. Yoongi tam stál, jeho srdce zmačkané jako obyčejný cár papíru. Po tvářích mu tekly proudy slz. Se vzlyky spadl na zem. Opřel se o zeď a takhle tam setrval ještě do druhého dne…

Yoongimu se otevřeli oči. Po asi třech dnech plných depresí se rozhodl, že jeho život by takovým tempem stejně brzy ztratil smysl. Přišel za chlapem, co ho "zaměstnal" a chtěl podat výpověď.
"Ještě jeden zákazník Yoongi. Chce jen tebe, pak můžeš odejít," řekl mu. Yoongi nechtěl, ale nakonec povolil. Ten poslední klient už ho nezabije.
Došel na adresu, kam měl. Pro jeho překvapení, otevřel mu Jimin. Jimin, co mu zaplatil za Jungkooka. Chtěl odejít, ale druhý ho zadržel.
"Co po mně chceš?" zeptal se otráveně, zatímco ho chlapec vedl dovnitř. Nic mu neodpověděl, dokud nebyli v pokoji.
"Jungkook je hodně zničený..." řekl mu najednou jakoby nic Jimin. Yoongi ho probodl pohledem.
"Aha? A co já s tím můžu dělat?"
"Je do tebe zamilovaný! Stačí když mu ukážeš, že o něj opravdu stojíš...hele vadí mi, co děláš a co jsi zač, ale...on je do tebe opravdu hodně zamilovaný."
Yoongi si povzdechl a sedl si na postel.
"A jak mu to můžu dokázat? Opustil jsem kvůli němu tuhle práci...ale on mě stejně nechce ani vidět."
"Něco vymyslíme...ale já… opravdu nechci vidět mého nejlepšího kamaráda takového...sotva se nají, na výšce už se třetí den neukázal..."
Yoongiho srdce se ještě více roztříštilo. Jedna věc je, když se spolu rozejdou, ale druhá je to, že Jungkook trpí.
"Pokusím se s tím něco udělat..."
"Děkuju Yoongi..."

Po zbytek dne si povídali, poté ale Yoongi musel jít. Ještě než odešel, slíbil Jiminovi, že udělá cokoliv pro to, aby Jungkook byl zase šťastný. Jenže štěstí jim nepřálo a když Yoongi vycházel ze dveří Jimina, někdo tam stál. Ten někdo byl přesněji Jungkook. A protože se ti dva celkem dost váleli po posteli, oba dva byli rozcuchaní a jejich oblečení vypadalo pomačkaně, Jungkook si to samozřejmě vynaložil jinak. Akorát chtěl zazvonit, ale když tohle uviděl, okamžitě se zamračil.
"Buď si teda šlapka, ale proč to musím stále vidět? Chceš mi to ukazovat? Jsi na to hrdý? Doufám, že Jimin byl v posteli lepší než já..." hned drze vyštěkl, vražedně přejel Jimina pohledem, který stál za Yoongim.
"Jungkookie, není to tak, jak to vypadá..." řekl jemně a slabě Jimin.
"A jak teda?! Proč mu dáváš prachy hm?!"
Je pravda, že Jimin stejně musí zaplatit, tak to prostě je, i když Yoongi nic nechce.
"Nedokážu uvěřit tomu, že jsi to udělal Jimine..."
"Jungkooku, uklidni se," všechny umlčel celkem přísný hlas a pohled Yoongiho.
"Copak to nechápeš? Opustil jsem kvůli tobě tu práci. On byl poslední zákazník, ale to jen kvůli tomu, že ti chtěl pomoct,"
"To mi teda fakt pomohl, když se s tebou vyspal..."
"Nevyspal se se mnou!"
"Víš co? Nejsem na ty tvoje výmluvy zvědavý. Rozumím, nic jsem pro tebe neznamenal. Už mi ale prosím zmiz ze života!"
"Poslouchej se chvíli Jungkooku! Nebo aspoň poslouchej mě, nerozumíš, že tě miluju?!" to už Yoongi křičel.
"Nemiluješ!"
"Miluju!"
Jungkookovi už tekly slzy po tvářích. Křičel a křičel, že ho Yoongi nemiluje a utekl. Opravdu se někdy choval jako malé dítě. Yoongi si povzdechl, ale hned začal utíkat za ním. Volal na něj, ale Jungkook nezpomaloval. Gi v životě neuběhl tolik metrů, jako teď. Jungkook utekl do parku, kde jako hromádka neštěstí seděl na lavičce.
"Běž pryč!" vykřikl slabě na Yoongiho. Utíral si slzy, ale stále jich přibývalo. Yoongi nebrečel, ale neměl k tomu daleko, aby se tu nerozbrečel vedle Kooka.
"Jungkookie...miluju tě…opustil jsem tu práci. Nechci takhle už žít..." řekl mu a sedl si vedle něj. Jungkook se hned odtáhl a mlčel. Z úst mu vycházely jen tiché vzlyky.
"Jungkooku...podívej se na mě..." Mladší se na něj podíval s uslzenýma očima.
"Miluješ mě, že ano? Víš, že to s tebou myslím opravdu vážně, že jo? Nikdy se mi to nestalo, vždycky jsem si myslel, že moje srdce je jako kámen. Ale přišel jsi ty… a já mám pocit, že jsi ten nejdokonalejší člověk na světě… prosím. Dej mi šanci. Dej mi šanci, abych to mohl napravit. Abych mohl napravit nás, abych mohl napravit sebe. Slibuju ti, že tě udělám šťastným..." To už se Yoongi odvážil chytnout druhého za ruce. Ulevilo se mu, když se neodtáhl.
"Budu se snažit být ten nejlepší přítel. Nikdy už nebudeš trpět..." Yoongi šeptal, protože nevěřil svému hlasu. Po tváři mu stekla jedna maličká slza. Jungkook ji uviděl a když přibyla další, nedokázal se na to koukat. Vymanil se z jeho stisku rukou a prstem setřel Yoongiho slzy. Poté se vrhl k blondýnovi a nechal se objat. Jeho vzlyky byly tak hlasité, jako když dítěti nekoupíte hračku v obchodě. Yoongi se však neubránil malému úsměvu. Hladil mladšího po zádech nebo po vlasech. Šeptal mu sladké blbosti, jak vše už bude dobré. A oba dva tomu věřili.
Když se Jungkook uklidnil a odtáhl se, Yoongi ho chtěl políbit, ale zastavil ho prst na rtech.
"Pokud o mě opravdu tak stojíš, musíš si mě znovu získat. Nedám ti pusu dokud nebude aspoň třetí rande! Ale musí se mi na každém líbit!"
A pro Yoongiho to opět byla výzva. Vítězně se usmál. Samozřejmě, že souhlasil, protože rande, které naplánuje Yoongi, jsou přece top…


Drobné info: Okay!:D Doufám, že se vám tenhle nekonečně dlouhý oneshot líbil :D popravdě... ten název je lame jak prase, ale nenapadlo mě nic jiného! xD Viděla jsem totiž včera film na podobný způsob a dalo mi to najednou tolik inspirace, že jsem musela něco napsat:D. Tak snad jsem vás na dnešní večer trochu zabavila, děkuju za přečtení~
 


Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 7. května 2016 v 20:49 | Reagovat

Ahw... Vy mě dneska chcete všichni zabít či co? Umírám na cukrovku dneska. Samý sladký, všude xD ale toto bylo úžasný. Fakt se mi to moc moc moc líbilo.

2 Kaspi Kaspi | 7. května 2016 v 21:12 | Reagovat

Yah, bylo to hezké, tak doufám, že to nepochopíš špatně když napíšu, že jsem se  dlouho tak dobře nad povídkou ještě nezasmála :D Ah,Natálie, Natálie...co tě to ten Dé učí :D

3 Deny Deny | 7. května 2016 v 21:31 | Reagovat

Užasný xD

4 Karis Karis | E-mail | Web | 7. května 2016 v 21:40 | Reagovat

POkaždé, když tam bylo jméno Jungkook jsem to z nějakého důvodu četla jako "jungcock" a chytala z toho brutální výtlemy xD
Ahhh, moc se mi to líbilo!! Miluju Sugakookkie <3 ahh, miluju tě děvče, jdu se vyplakat někam do koutka z týhle přeslazený věcičky a píchnout si inzulín, protože jsem asi dostala cukrovku xD
Btw, seš si jistá, že Jungcock /why am I laughing so hard omg xD/ byl panic? Protože já tomu nevěřím!!!:D
těším se na další slaďárny a na bratříčky é.é

5 Surka Surka | 7. května 2016 v 22:12 | Reagovat

Perfektné, dokonalé, úžasné :O Môj život už splnil svoj zmysel a môžem pokojne umrieť...
Toto-- toto bolo tak.. skvelé, no ja umriem :O :3 Natalii, viac oneshotov, rýchlo, prosím...
Ten koniec, no páni, brutálne, waaa TwT Ďakujem za to, ďakujem, urobila si mi radosť s touto poviedkou :3
Teším sa veľmi na ďalšiu tvoju úžasne úžasnú tvorbu :33

6 Hatachi Hatachi | Web | 7. května 2016 v 22:15 | Reagovat

Bylo to moc pěkný. Hodně se mi to líbilo.

7 Ami Ami | 7. května 2016 v 23:54 | Reagovat

Bože to bolo tak zlaté, pre mňa sú títo dvaja veľmi zvláštny pár, ale naozaj sa mi to moc ľúbilo. Bolo to dokonalé.

8 바루나 바루나 | 8. května 2016 v 12:57 | Reagovat

fluff je něco, co bych mohla číst donekonečna :D <3
a povídky na BTS taky, bylo to super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.