Just stay with me, okay? - 39. část

27. května 2016 v 14:10 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Namjoon x Yoongi / Hoseok x Yoongi
Žánr: Yaoi / Angst (18+)


Taehyung ležel na nahé hrudi Seokjina. Cítil uklidňující, krouživé pohyby na svých nahých zádech. Povzdechl si a koukal do prázdna se smíchanými pocity. Seokjin vycítil napětí celého jeho těla a nedalo mu to.
"Copak se děje, Taehyungie?" optal se jemně se strachem, kdyby náhodou něco udělal on špatně. Jak se vůbec dostali do postele Seokjina? Začalo to celkem nedávno, kdy starší byl vystresovaný ze své práce a taky trošičku sexuálně frustrovaný, protože neměl nikoho přes rok. Věděl, že Taehyung má pro něj slabost a chtěl toho mírně využít. Zrovna v ten den měl na sobě Taehyung upnuté kožené kalhoty, který mu až moc dobře tvaroval zadek a nohy, plus ještě k tomu se dost ohýbal u Seokjina v kanceláři jakoby naschvál zadkem přímo do jeho obličeje. Dopadlo to jednoduše tak, že Tae nemohl pořádně chodit aspoň pět dní a Seokjin musel umývat stůl a ještě k tomu vytisknout nově papíry, co měl nachystané pro šéfa. Asi by je nechtěl s velkou bílou, lepkavou skvrnou uprostřed.
Ale nelitoval, z chuti se vyvinulo něco většího, z čeho bylo pak ještě něco většího a proto jsme tu teď. Taehyung se trochu zavrtěl, což Seokjina probudilo ze vzpomínek.
"Je to jen...mám strach o Hoseoka," zamumlal po chvíli mladší a lehl si rovně na postel, koukal do stropu. Měli přes sebe jen jemnou deku, protože bylo celkem horko.
"Proč?" optal se zase s takovou jemností Jin a pohladil druhého po tváři.
"Chová se divně víš...posledních pár měsíců vypadá jakoby nad něčím stále přemýšlel, hodně přemýšlel, ani mě kolikrát nevnímá! A myslím si, že v tom je Yoongi...kdykoliv se na něj zeptám, Hoseok ztuhne a nějak šikovně se tomu vyhne, ale já nejsem blbec. Vím, že je něco špatně. Vím, že mi něco tají!" špulil spodní ret Taehyung. Seokjin se pousmál, ale pak zvážněl. Popravdě, Taehyung toho hodně neví a když se řekne hodně, myslí se opravdu hodně. Vůbec neví to, co se stalo s Jiminem, neví nic o tom, kdo je Namjoon. Ví jen, že se Yoongi jednou zjevil u dveří jako kdyby spadl z nebe a Hoseok se zamiloval. Víc nevěděl a Seokjin ani neplánoval mu více říct, nepotřebuje to vědět. Zbytečně by se stresoval skrz Hoseokovu situaci. Starší ho chce jen šťastného, proto tohle nemusí vědět.
Pro Jina to ale byla zpráva, že je něco špatně ve vztahu mezi Yoongim a Seokem. Znamenalo to větší šance pro Namjoona. A to ho na jednu stranu potěšilo. Měl chuť nějak zasáhnout, ale ví, že když to nechá času, udělá lépe…
Jen ukonejšil Taehyunga sladkými slovy. Mladší se nechal lehce rozptýlit, takže to pro Jina nebylo až tak těžké.

******

Hoseok byl celý nesvůj a nevěděl, co dělat. Yoongi se zase delší dobu nevracel domů. Vždycky bloudil dlouho do noci. Hoseok tušil, že se mu snaží blondýn jen vyhnout. Ale nepřemýšlel nad tím, nesměl ztrácet naději. Bylo asi šest večer, venku se schylovalo k bouři. Pochybuje, že by tohle přimělo Yoongiho se vrátit domů. Povzdech si a zavřel oči. Kdy se to všechno tak moc pokazilo? Jen si už myslel, že bude konečně šťastný, ale nebyl. Nechtěl si to přiznat takovou dobu, ale Gi ho jen a jen trápil. Byl zraněný, jeho srdce plakalo.
Seděl v tichosti, na okna začal prudce bubnovat déšť. Okamžitě ho zavalil nepříjemný pocit strachu. Yoongi. Kde je Yoongi? Proč není v jeho teplé náruči? Proč se každým dnem od sebe vzdálí tak moc?
Moc otázek a Hoseok nevěděl, co dělat, kde najít odpověď.
Uběhla asi půl hodina, Hoseok stále seděl osamocený na pohovce v klubíčku. Ani nebrečel, protože on nebrečí. Nesmí být slabý. Cítil neskutečnou bolest, která mu vhání do očí slzy, ale ne. Nesníží se k brečení. Déšť neustával, Yoongi se nevracel. Jakoby i nebe pro ně plakalo. Hoseok si povzdechl a zavřel oči. Kdyby jen mohl usnout a nikdy se už neprobudit. Najednou se ozvalo otevření dveří. Hoseok rozevřel do široka oči. Yoongi. Nikdo jiný. Opatrně si sedl a čekal. Dlouho se nic nedělo. Bál se, že to snad byl jen zlomyslný přízrak, co se ho snaží vystrašit. Nakonec se ale přemluvil, nabral odvahu a šel do chodby. Lekl se, ale kvůli tomu, že tam sice byl Yoongi, ale celý promočený, opřený o dveře a jen tam tak stál. Musela mu být zima, protože se třásl dost viditelně na to, aby to viděl i Hoseok. Zhrozil se, ale začal jednat.
"Yoongi?"
Žádná odezva. Nemínil na ni ani čekat, došel k Yoongimu a pomalu ho odvedl do koupelny. Nečekal žádná slova, ani žádná neřekl. Pomalu začal svlékat z Yoongiho hadry nasáklé deštěm. Zbývalo už poslední, spodní prádlo. Hoseok zčervenal, ale nenechal se vyvést z míry. Nejdřív začal napouštět vanu s aromatickou vůní a pak chvíli počkal, než se vana naplní aspoň trochu, pak přes blondýna dal jeho hebký, modrý župan. Yoongi stále jen stál na místě, koukal do země. Byl úplně mimo, alespoň tak na Hoseoka působil. Po chvíli tedy svlékl i spodní prádlo a Yoongiho pomalu dovedl k vaně. Blondýn sebou nechal dost manipulovat, nechal se posadit do horké vany. Jeho studené, prochladlé tělo to jen uvítalo. Zavřel oči a nevnímal. Hoseok tam jen stál, koukal na Yoongiho tvář a jeho pobledlé tělo. Zdál se mu ještě hubenější, než když jej viděl naposled. Nemohl si pomoct, dělal si starosti. Yoongi vypadal jako ve svém světě, byl klidný, jeho tvář napovídala tomu, jak moc mu tahle koupel pomáhá. Jeho spodní části byly naštěstí zakryté pěnou. Hoseok si připadal, že už by tam neměl být, a proto se otočil k odchodu. Byl u dveří, již měl na klice ruku, ale vtom se ozval tichý hlas.
"Neodcházej." Yoongi zněl slabě, stejně tak i vypadal. Hoseok váhal, nevěděl, co dělat. Ale nakonec se s povzdechem otočil a šel k vaně. Sedl si na malou stoličku a koukal na Yoongiho, který si hrál s pěnou. Bylo to roztomilé. Rty mu utekly do malého úsměvu. Tak to bylo sotva pár minut, poté se Hoseok zvedl, aby mohl zavřít stále vytékající vodu. Už jí ve vaně bylo i tak dost. Zase si sedl a sledoval Yoongiho. Během toho se opět ponořil do svého světa plného myšlenek o jeho budoucnosti, o jeho vztahu. Byl více než zmatený.
Ale opět ho přerušil Yoongiho hlas, tentokrát už ne tak tichý.
"Pojď sem prosím ke mně..." řekl mu. Hoseok byl zaskočený. Nikdy před sebou nebyli nazí. Bylo by to poprvé. Seok se trochu zastyděl, ale prosící pohled v Yoongiho očích byl příliš mnoho, nemohl ho odmítnout. Takže po chvíli koukal na svůj odraz v zrcadle, zatímco se svlékal. Nevěděl proč, byla to prostě ta magická moc, kterou nad ním Yoongi měl. S povzdechem si sedl do vany, naproti Yoongimu, díky bohu, že mají opravdu tak velkou vanu. Sice nebylo moc kam dát nohy, ale přesto to dokázalo být celkem pohodlné.
Bylo ticho a Hoseok cítil, že mu rudnou tváře. Neví jestli kvůli tomu, že byla ta voda tak moc horká, že stihla trochu zapařit okraje zrcadla nebo kvůli tomu, že je tu Yoongi a stejně tak i on nahý. Bylo to velmi intimní, nikdo nemusel mluvit. Atmosféra se do Hoseokovi paměti zarývala jako ostrý nůž, nikdy takovou nezažil, nejspíš ani už nezažije. Nevěděl, co dělat, ani nevěděl, proč najednou chce Yoongi jeho společnost a ještě takovou.
"Omlouvám se Hoseoku…" začal najednou tiše blondýn. Jeho tváře měly trochu narůžovělý nádech, ale druhý si netroufal tipnout, co je jeho příčinou.
"Nevím, co se se mnou děje..." šlo to z něj ztěžka, "nechci ti ublížit i když už jsem ti ublížil. Myslím, že…m-myslím, že-"
"Psst…Yoongi, nic neříkej, dobře?" přerušil ho Hoseok. Nejspíš ze sobeckých důvodu, protože nechtěl slyšet tu nechutnou pravdu, co mu asi chtěl Gi říct. Čekal to, ví to, jen si to nechce přiznat. Uvnitř sebe ví, že rozchod jednou nastane...není to zrovna ten typ vztahu, co vydrží navždy. A s tímhle počítal už na začátku…
Yoongi opravdu ale zmlkl. Nedíval se Hoseokovi do tváře, ale během chvíle se více přiblížil k jeho obličeji, než mu věnoval malý polibek na rty. Seokovo srdce začalo bušit neskutečnou rychlostí. Dlouho necítil jeho rty, ale vždy to budou ty nejsladší rty. Z nevinného polibku vzniklo něco víc. A Hoseok v sobě ucítil povinnost. Ví, že neumí udělat Yoongiho šťastného, selhal. Proto mu pomůže jiným způsobem, který ho snad rozptýlí a aspoň na chvíli mu pomůže od toho stresu.
Začal šmátrat po těle Yoongiho, nevynechal snad jediný kousek nedotčený. Jakoby se loučil, protože jeho srdce ví, že je to nejspíš naposled, co na tu kůži sahá, co ji vidí.
Gi mu jemně, tiše zasténal do polibku. Hoseok se cítil potěšený jeho reakcí. Bloudil prsty níž a níž, než zabloudil až pod vodu. Druhou rukou si přitáhl Yoongiho co nejvíce k sobě. Starší se samozřejmě nebránil, možná byl slabý nebo možná potřeboval lidskou blízkost.
"Nech mě ti pomoct Yoongi."
Šikovné prsty Hoseoka se semkly kolem Giho chlouby. Nemarnil časem a začal svou rukou pohybovat. Z Yoongiho úst se linuly steny a Hoseok si je všechny snažil vštípit do paměti, byla to symfonie. Uspokojil ho ten pocit, že je to on, kdo mu alespoň na chvíli způsobí slast. Netrvalo ani chvíli a Yoongiho nehty se silně zarývaly do zad druhého, měl zakloněnou hlavu, z hrdla mu vycházely vzdechy. Hoseok ho líbal jemně na krku, zatímco nepřestával svými pohyby svou rukou, zrychloval je, chtěl, aby jeho přítel dosáhl svého vrcholu. A ono netrvalo dlouho, než Yoongi hlasitě vydechl, zuby se zakousl do Hoseokova ramene, který vzdechl mírnou bolestí. Gi dosáhl svého orgasmu a všechen jeho ejakulát se mísil s vodou. Hoseok sám měl problém, protože Yoongiho steny byly pro něj moc silné kafe, ale nechtěl nic na oplátku. Nechal Yoongiho vydýchat a pak jej vytáhl z vany, osušil ho, oblékl ho do vytahaného oblečení. Odvedl jej do pokoje, Yoongi nepromluvil ani slovo, ale jeho prázdný výraz se trochu ztratil. Měl stále načervenalé tváře, což Hoseok strašně rád viděl.
Uložil malého blondýna do postele, zabalil ho do peřin. Než ještě úplně odešel, políbil druhého na čelo. Málokdy spolu spali v jedné posteli a Seok to respektoval. Stejně tak to respektoval i teď. I když by si opravdu rád lehl do teplého objetí a aspoň na chvíli zapomněl, že všechno je špatně...
Když už byl u dveří, Yoongi se ještě ozval rozespalým hlasem.
"Děkuju ti, Hoseoku..."
Drobné info: Oh můj bože, tohle nikdo nečekal, huh?:D Ani já. Ale tohle je předposlední díl, konečně. :DD Popravdě, 40. díl bude extrémně dlouhý, má kolem 4000 slov ... takže buďte ready!:D Nevím, jestli to je dojemné, ale kapesníky možná budou třeba!:D
 


Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 27. května 2016 v 14:27 | Reagovat

Panebože... Tohle že je už předposlední díl??? Jako i když píšeš ze ten poslední má 4000 slov, tak se mi to zdá málo xD prostě neumím si představit jak tohle skončí fakt že ne. Těším se tedy na poslední díl, doufám že překvapíš.

2 Surka Surka | 27. května 2016 v 18:41 | Reagovat

Nie, tento príbeh proste nesmie skončiť... Nemôže skončiť..
Neviem ako to bude, nemám tušenia. Som si istá, že budem pri poslednej časti plakať, pretože tie vzťahy, čo si tu vytvorila... sú neuveriteľne... neviem aké.
Viem, že Yoonseok nebude (s tým som sa už zmierila ešte predtým). Bude NamGi? To tiež neviem.
A čo Jimin?
A Jin a Tae, to som nečakala, ale bola som rada ^^

Tento príbeh som si zamilovala, síce je taký.. deprimujúci, dosť ma dostával, ale to si si už všimla v mojich komentároch (Yoonseok :3). :D

Tento diel bol super, síce sa ma znova dotkol :) Teším sa na poslednú časť ^^"

3 Hatachi Hatachi | Web | 27. května 2016 v 20:08 | Reagovat

Předposlední díl? Už? Nějak moc brzo, ne?
Ale jsem zvědavá, jak to nakonec skončí. Těšim se na další díl...

4 Ami Ami | 28. května 2016 v 20:17 | Reagovat

Určite to skončí smutne, ach nevadí nie každý príbeh končí happyendom. Teším sa na pokračovanie a je mi ľúto že Hoseok bude trpieť ale stále dúfam že on a Jiminnie budú spolu. Naozaj som zvedavá na pokračovanie a tento diel som si naozaj užila^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.