Just stay with me, okay? - 37. část

13. května 2016 v 14:00 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Namjoon x Yoongi / Hoseok x Yoongi
Žánr: Yaoi / Angst


Druhý den se Yoongi vracel s nepopsatelným nadšením. Těšil se. Těšil se celý den na Hoseoka a jeho zázračné ruce na zádech. Dokonce i Yongguk poznal, že se s ním něco děje. Byl až příliš milý, hodný. Nikdo ho takového nezažil, takže z blondýna vyvábil co se děje. Guk byl hrdý, cítil se hrdě na to, že si Gi konečně někoho našel a na Namjoona zapomněl. To si Yongguk myslel, ale Yoongi zdaleka na Namjoona nezapomněl a nezapomene. Jen Hoseok je zrovna to nejpůsobivější rozptýlení.
Došel domů, rychlostí blesku se vyzul a zazubil se hned, kdy viděl Hoseoka sedět u televize. Ten mu zářivý úsměv oplatil. Pozdravili se a Yoongi si trochu nervózně sedl vedle něj.
"Takže…jaký byl tvůj den?" optal se Hoseok, zrak upřený na televizi. Yoongi si povzdechl, ale usmál se.
"Vyčerpávající."
"Oh vážně?"
Seok se nezeptal jen tak, samozřejmě. Zvedl se a šel do koupelny. Došel se dvěma olejíčky. Jeden s vůní vanilky a druhý máty. Yoongimu se okamžitě rozšířil úsměv.
"Pojďme ke mně," řekl mu Hoseok se zatajeným dechem. Najednou oba dva byli až příliš nervózní. Starší přikývl a stoupl si. Najednou na celý byt padlo strašný ticho. Yoongiho to ale hned přešlo, jakmile uviděl postel, na kterou si okamžitě lehl. Spokojeně vydechl a nasál vůni Hoseoka, co ho obklopovala všude kolem něj. Mladší ho pozoroval ve dveřích. Když se dlouho nic nedělo, vysloužil si tázavý pohled od Giho.
"Musíš si sundat triko," řekl mu Hoseok, tváře červené studem. Yoongimu se rozšířili oči. Jasně, úplně zapomněl, že olej se dává na nahé záda, ne na triko. Najednou se mu tolik nechtělo. Ale vzdal to. Nemá se proč stydět, přece jen je to jeho přítel. Ale možná proto se styděl. Co když se mu nebude líbit to, jak Yoongi vypadá? To jak je vyhublý, jak mu jde vidět téměř každá kost. To jak je světlý, jako sníh. Bál se. Nakonec se ale zvedl, pomalu si začal sundávat triko. V pokoji byla tma, světlo bylo jen z druhé místnosti vycházející ze dveří, ve kterých ještě stál Hoseok. Nebylo to tak hrozné, nemusel by si všimnout.
Yoongi odhodil triko na postel a snažil se rychle, ale nijak podezřele, lehnout na postel, na břicho. Měl obličej schovaný v polštáři, tváře načervenalé.
Slyšel jak se Hoseok pomalu dostal k posteli, na kterou si následně sednul. Nejdřív jen jemně pohladil Yoongiho po zádech, hlavně na místech, o kterých včera zjistil, že jsou citlivé. Cítil, jak se Yoongi jemně zatřásl, husina mu naskočila po celém těle. Nevěděl, že má až takový efekt na blondýna. Vzal si vanilkový olej do ruky a opět si sedl na zadek druhého. Nakonec takhle na něj lépe dosáhne. Trochu oleje nalil na Yoongiho, který se trochu lekl. Bylo to celkem ledové. Ale po chvíli to nakonec bylo příjemné. Hoseok opatrně začal roztírat olej po zádech, který se pod dotekem trochu zahřál. A Yoongiho nervozita všechna opadla, nejdřív se snažil hlídat spokojené vzdechy, ale když mladší se začal věnovat jeho bolavému místu, nevydržel to. Doufejme, že hned vedle nich není pokoj, kde jsou děti.
Hoseok si užíval každý vzdech, co vyšel z úst blondýna. Asi dělal dobrou práci, protože tentokrát byl snad ještě hlasitější. Díky tomu, že to celkem klouzalo, šlo to lépe. Příjemná vůně vanilky jen přidávala na příjemné, klidné atmosféře. Asi po dalších dvaceti minutách možná půl hodině, Hoseok přestal. Tentokrát Yoongi nemrčel, jen spokojeně ležel se zavřenýma očima. Doznívající slastný pocit si užíval až do konce.
Po chvíli otevřel oči. Uviděl Hoseoka vedle sebe ležet s malým úsměvem. Úsměv mu oplatil.
"Miluju tvoje ruce," vydechl.
"Jen ruce?" našpulil rty Hoseok. Yoongi se pousmál, ale zčervenal. Díval se kamkoli, jen ne na Hoseoka, který vycítil jeho nervozitu. Položil ruku na blondýnovu tvář, čímž ho donutil se mu podívat do očí. Bylo ticho, absolutní ticho. Yoongi naprázdno polkl.
"Promiň, nechci, aby ses cítil nepříjemně," zašeptal, rukou ho po té tváři začal hladit. Yoongi cítil, že ještě více rudne. Bylo chvíli ticho, koukali si vzájemně do očí, než se Hoseok pomalu začal přibližovat až ke rtům druhého.
Chvíli to trvalo, než Hoseok uzavřel i poslední skulinku mezi nimi. Dal Yoongimu jen malý experimentální polibek. Jakoby to zkoušel. Když neucítil žádný odpor, znovu jej políbil. Tentokrát polibek trval déle, Yoongi se zanedlouho připojil. Hoseok vše prohloubil, když se dobyl do úst blondýna. Přejížděl mu přes patro, nakonec začal malý souboj jazyků. Yoongi to ale hned vzdal a potichu vzdechl, když mu Seok nasál jazyk.
Po chvíli se mladší odpojil, oba dva měli problém s dýcháním. Yoongi měl stále zavřené oči, vychutnával si nedávný polibek.
Hoseokovi na druhou stranu neskutečnou rychlostí tlouklo srdce, tváře měli červený nádech a hlavně…měl problém. Problém ve spodním prádle. Ještě více zrudl, když si to uvědomil. Nevěděl, co má dělat. Ale nakonec dokázal najít dobrou výmluvu.
"Já…m-musím ti pomoct uklidit ty záda." Nebyla to ani až tak výmluva. Nechce, aby mu Yoongi nějak ušpinil postel. Dobře, nevadilo mu to, ale teď to viděl jako nutnost. Nutnost se vypařit a uklidnit svou erekci v kalhotách.
Než by Yoongi něco stačil říct, byl už v koupelně.
Koukl se na stan, který se mu tvaroval přes teplákové kraťase. Nevypadalo to, že se to dřív nebo později uklidní. Kdyby jen na něj nečekal Yoongi, nějak by se o to postaral. Ale když o tom tak přemýšlel, nedotkl se sám sebe celkem dlouho. Možná by to nemuselo být na dlouho. Přemýšlel, než ho vyrušilo zaklepaní na zavřené dveře.
"Jsi v pořádku?" ozval se Yoongiho hlas. Hoseok okamžitě zrudl a začal zmatkovat.
"Jo…" řekl mu jen.
"Začíná to být nepříjemné, nemohl bys mi už pomoct?"
Seok nevěděl, co dělat.
"Hned to bude…jen," začal přemýšlet, nad nějakou výmluvou, "jen si sedni na pohovku, zády ke dveřím, okay?"
"Dobře," zněla odpověď. Hoseok si oddechl. Počkal chvíli, než vyšel s ručníkem v ruce. Yoongi s nahými zády seděl naproti němu. Už jen při pohledu na sucho polkl. Asi mu to moc nepomůže. Ale sedl si k němu a začal pomalu utírat jeho záda. Yoongi se však trochu posunul blíž. A to byla chyba. Protože byl až příliš blízko k jeho menšímu problému u kalhot.
"Co to je?" zeptal se Yoongi. Rukou to chtěl vzít a nejspíš dát pryč. Hoseok rychle chytil jeho zápěstí.
"Je…je to jen ovladač."
"Můžeš ho prosím dát pryč? Je to docela tvrdé."
"J-jasně…" Hoseok se jen poposunul. Vypadalo to, že dává ovladač někam pryč a hlavně…dokázal se vzdálit, aby Gi opět nenarazil na jeho problém. Pro jeho štěstí v televizi zrovna hrála nějaká komedie, co mu pomohla vše dát zase do pořádku. Mohl se konečně uvolnit a Yoongiho si přitáhl do objetí, jakmile to šlo.

******

Bylo to přesně měsíc, kdy spolu Yoongi a Hoseok začali chodit. Hoseok to chtěl nějak oslavit, hlavně aby to bylo dokonalé. Jenže v hlavě neměl jediný nápad, který by mu pomohl zrealizovat tu "dokonalost".
Přemýšlel celý den, co Yoongi byl pryč.
Nejspíš bude jeho drahá polovička vyčerpaná po práci. Takže by ho neměl asi tahat ven. Ale zrovna dnes má být obloha bez mráčku, půjdou skvěle vidět hvězdy. Mohl by ho vzít do té restaurace, co je nedaleko, kde je možnost si sednout ven. To se zdálo jako dobrý nápad. Ale stále, Yoongi bude unavený. Možná by mu mohl namasírovat zase záda, což by určitě blondýn ocenil. Nejspíš ano. Potom by mohl stáhnout nějaký film. Film, co má rád Yoongi, ne Hoseok. Protože vždy u jeho filmech usne. Takže projel internet a snažil se najít nějaký film, co by zaujal Giho. Nakonec to zkusil s Počátkem. Nikdy ten film nepochopil, třeba ho díky Yoongimu pochopí. Ale pochybuje.
Poté zašel do města. Šel koupit nový olej na masírování, přesto že měli doma ještě dva skoro plné. Chtěl, aby to mělo tentokrát jinou atmosféru, víc intimní, víc romantickou. Nakonec vzal nějaký mix všemožných květin. Nebylo to zrovna levné, takže to značilo, že by to mělo být kvalitní. Ale než úplně odešel, zabloudil ještě k potřebám do koupele. Neodolal, vzal něco vonného do koupele a k tomu nějaké ozdobné srdíčka do vody. A ještě spoustu svíček. Byl s tím celkem spokojený. Neplánoval koupel, ale přece jen by se to mohlo hodit.

Vše bylo, jak čekal, Yoongi došel domů utahaný brblajíc o tom, jak to bylo v práci těžký. Ale nezapomněl na jejich významný den a Hoseoka překvapil s kytkou rudých růží. Hoseok v ten moment byl stejně červený, jako jeho dárek. Gi vypadal opravdu vyřízeně, ale neodmítl, když ho mladší pozval do restaurace. Byl opravdu teplý večer, v ulicích bylo celkem plno.
Sedli si tak, aby měli dokonalý výhled nad sebe. Yoongi vypadal uvolněně, všechny vrásky v obličeji zmizeli, všechny starosti jakoby odplavaly. Hoseok sledoval jeho klidnou tvář, sám se cítil celkem zklidněný. Během chvíle už jedli jejich objednané jídlo, Yoongi si to obzvlášť vychutnával. Není to tak, že by Hoseok neuměl vařit. Ale přece jen občas byla chutnější instantní polívka.
Opravdu rychlostí světla v nich to jídlo zmizelo. I Hoseok víceméně celý den nejedl, protože se strachoval, co vlastně vymyslet. Dopili své sklenky vína a pak jakmile Seok zaplatil, šli směrem k bytu.
"Nechce se mi ještě domů," řekl mu Yoongi, koukal pod sebe.
"Opravdu? To se mi nezdá," zasmál se, "ale můžeme se ještě jít projít, znám jedno dobré místo."
Yoongimu se rozzářili oči.
"Pojďme tam!"
"Jsi nějaký moc nadšený," zasmál se Hoseok znovu, ale poté měl na rtech milý úsměv. Yoongi trochu zčervenal a hned sklopil pohled.
Chvíli pokračovali v úplné tichosti, než mladší sebral všechnu odvahu, co měl a vzal Giho malou ručku do své. Chvíli to vypadalo, že blondýn jejich ruky rozpojí šokem, ale nakonec zrelaxoval. Hoseok to bral jako znamení, že je to v pořádku. Propletl jejich prsty a s úsměvem ho vedl.

Dorazili ke kopci, bylo to prázdné a tiché. Takové místa má Yoongi rád. Vyšli ten kopec beze slov, starší už si myslel, že to ani nevyjde. Hoseok rozpojil jejich ruce na samotném vrcholku. Posadil se a přizval druhého k sobě. Yoongi nejdřív váhal, protože to vypadalo, že to bude studené, ale nakonec se posadil. Hoseok si ho k sobě hned přitáhl.
"Koukej," řekl mu a ukázal nad sebe.
Bylo tam nespočet hvězd. Nikdy neviděl takovou krásu najednou. Bylo to tak uklidňující. Koukal s pootevřenou pusou, v očích se mu odrážely miliony zářících hvězdiček. Hoseok místo nebe chvíli pozoroval Yoongiho. Jeho reakce byla úžasná. Nakonec se ale také podíval nad sebe.
"Dívej, padá hvězda," řekl po chvíli. Yoongi jen přikývl a nadšeně se koukal. Ví, že by si měl něco přát. Jenže se bojí, bojí se něco si přát. Protože on si ani není jistý co si přát. Určitě by se do toho zamotal Namjoon a on si nechce tenhle vzácný moment zkazit. Protože se cítil jinak. Cítil se zatím nejlépe. Nejlépe od toho, kdy opustil Joona.

Došli domů celkem rozpovídaní, Yoongi měl stále co říct, ať už to byla jen blbost. Hoseok byl až očarovaný tím, jak se blondýn změnil lusknutím prstu.
"Tak," řekl, když oba dva sedli vedle sebe na pohovku, "mám pro nás stáhnutý film a-"
"Nemohl bych dostat nejdřív masáž?" přerušil ho stydlivě Yoongi. Koukal pod sebe a ve tvářích byl rudý. Hoseok se pousmál.
"Samozřejmě, pro to jsem taky připravený," usmál se vítězně. Yoongi se na něj podíval a tentokrát ani nemusel být v jeho očích odraz nebe. Jakoby se třpytily samou radostí stejně jako hvězdy. Hoseok tím byl unešený.
Zvedl se, donesl si z koupelny nový masážní olejíček. Potom se oba dva zvedli, šli automaticky k Hoseokovi do pokoje. Byli tam kvůli masáži maximálně tak třikrát. Víckrát se k tomu nedostali. Yoongi byl tak uvolněný, že mu ani nevadilo si hned sundat své triko. Lehl si na postel a jen čekal, až dojde druhý.
Když na něj vylil trochu oleje, hned ho trkla ta vůně.
"Nová vůně?" optal se a na konci slova vzdechl skrz intenzitu jeho zad. Hoseok jen zamumlal na souhlas.
"Je příjemná," přiznal Yoongi. Zavřel oči a nechal se unášet tou slastí, které Seokovi ruce umí vyvolat.

Seděli spolu na pohovce (Yoongi už oblečený), kde koukali na film, který právě začínal. Hoseok se trefil. Yoongi nemohl přestat mluvit o tom, jak je Počátek skvělý a promyšlený. Čtyřikrát se pokusil to mladšímu vysvětlit, ale bylo to marné. Hoseok možná je učitel, ale na tohle mu buňky chybí.
Yoongi celou dobu vypadal tak spokojeně, taky že byl. Byl jemně opřený o Hoseokovu hruď a ještě koukal na jeho oblíbený film. I když to vše bylo opravdu dokonalé, měl těžký den. Takže po chvíli stejně začal zavírat oči, než úplně usnul. Uprostřed filmu.

Když si toho Seok všiml, hned mumlal, že měl pravdu, že ten film je nudný. Ale hned ho zaujala tvář blondýna, který vypadal k zulíbání. Stejně jako vždy když spal. Políbil ho jemně na rty a pousmál se. Nakonec ho opatrně vzal do náruče a přesunul k sobě do posteli. Vysvlékl se, přitulil se k Yoongimu. Koupel holt bude muset počkat na jindy.
Drobné info: Flufff pro všechny!:D Haha, vsadím se, že jsem udělala některým radost...hlavně Surce! Víceméně, je to díl věnovaný pro tebe, protože vůbec nebyl v plánu, ale když ty tak Yoonseok miluješ.. tak jsem neodolala...:D Ale příští díl už bude trochu ... trochu smutnější... depresivnější?:D Tohle jsou totiž dva díly spojené, abych to urychlila a konec byl na 40. dílu. Takže snad jste si tuhle kapitolku užili. :3
 


Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 13. května 2016 v 14:27 | Reagovat

Ahw... Až se tohle změní zlomí mi to srdce. Přesně tohle dneska potřebuju. Takže děkuju a těším se na další díl.

2 Ami Ami | 13. května 2016 v 21:07 | Reagovat

Viem že ak sa títo dvaja rozídu zlom mi to srdiečko, ale zároveň aj tak chcem aby bol yoongi s namjoon a jiminnie s hoseokom. Dúfam že to hlavne skončí šťastne.
Skvelá kapitolka teším sa na pokračovanie^^

3 Surka Surka | 13. května 2016 v 21:13 | Reagovat

Waaa, skvelé skvelé :3 Táto časť bola plná Yoonseok, ďakujem ti za too :3
Už umriem spokojná a šťastná, vážne :3 Tak toto.. bolo tak sladké, waa... síce počítam s tým, že to nevydrží dlho (už je to mesiac čo sú spolu, juuu :3), že tam príde Joon, ale aj tak aspoň takéto momenty tu sú a to je hlavné :3
Veľmi veľmi sa teším na ďalšiu časť :3 Som zvedavá, čo sa tam ďalej stane ^^

4 Hatachi Hatachi | Web | 16. května 2016 v 19:37 | Reagovat

Bylo to pěkné, jen jsem docela zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.