Just stay with me, okay? - 36. část

6. května 2016 v 11:38 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Namjoon x Yoongi / Hoseok x Yoongi
Žánr: Yaoi / Angst


Yoongi došel domů, vlastně skoro nedošel. Měl chuť si ustlat na lavičce. Nakonec to ale zvládl. Hoseok ležel na pohovce a něco si četl. Hned jak uviděl Yoongiho, zvedl zrak a zářivě se usmál.
"Ahoj," řekl mu, odložil knihu na stoleček.
"Ahoj," odpověděl mu s malým úsměvem blondýn. Sedl si vedle svého spolubydlícího na pohovku. Zhluboka vydechl a promnul si krk. Hoseok si všiml jeho bolestivého výrazu v obličeji.
"Těžký den?" optal se.
"Jo, trochu."
Hoseok se pousmál, Yoongi vypadal roztomile, když byl ospalý.
"Lehni si na břicho," poručil mu. Gi se nejistě podíval na druhého, ale když si Hoseok stoupl, nakonec se rozvalil na pohovce. Po chvíli cítil jak na jeho zadek někdo sedá. Trochu zrudl a chtěl něco namítnout, ale hned jak ucítil ruce na svých zádech, jak ho jemně masírují, neřekl nic. Bylo to tak příjemné. Zavřel oči.
"Jsi dobrý," zalichotil mu. Hoseok se usmál a dál pokračoval přes jemné triko v krouživých pohybech, v některých částech trochu přitvrdil. Z Yoongiho vycházeli slastné steny, kdyby někdo poslouchal za dveřmi, možná by si myslel, že se děje něco jiného. Ale Yoongi nijak nedržel svůj hlas, dokonce občas vzdechl tak, že to možná šlo slyšet až ven na chodbu. Seok se vždy jen krátce zasmál a Gi zčervenal. Ale rozhodně ani jeden z nich neplánuje to nějak tišit. Ať si myslí, kdo chce, co chce. Po asi dvaceti minutách Hoseok skončil a Yoongi trochu zamrčel. Hoseok se zase jen zasmál, blondýn věřil, že by to mohl poslouchat celý den.
"Ale no taak, jestli chceš, můžu ti takhle věnovat masáže každý večer…"
"Oh vážně?" Yoongi vypadal až moc nadšeně, v očích hvězdičky.
"Jasně. Zítra klidně můžu koupit nějaké olejíčky, ať to jde lépe."
"Panebože, ty jsi úžasný!" vykřikl nahlas Yoongi.
"Jasný, jasný," usmál se Seok.
Yoongi si sedl, aby měl druhý místo. Hoseok neotálel a hned si vedle něj sedl. Chvíli jen vedle sebe seděli, užívali si klidu. Nakonec Gi zapnul televizi, kde zrovna začínal nějaký romantický film. Yoongi sice tyhle věci nemusí a dost možná usne, ale ví, že Hoseok takový filmy miluje.
Hoseok se občas pousmál, když nastala nějaká komická situace a Yoongi jen koukal. Koukal, ale užíval si ten klid. Tohle potřeboval celý den. Přisunul se k Seokovi a lehl si na jeho rameno. Vydechl. Mladší ho objal kolem pasu, více si ho k sobě přitiskl. Blondýn zavřel oči, nechal se unášet do říše snů. Hoseok už dávno ztratil zájem o film. Sledoval Yoongiho vedle sebe. Málem se rozplynul. Vypadal tak rozkošně. Po chvíli, kdy už to vypadalo, že je starší v hlubokém spánku, Hoseok mu z očí odhrnul vlasy. Mohl by ho sledovat třeba celý dny, celou věčnost. Nevadilo by mu to. Políbil ho jemně na čelo a zašeptal ty dvě kouzelná slova.
"Miluju tě."

******


Namjoon ležel u psycholožky. Opravdu netušil, jak se sem dostal. Seokjin stále brblal o tom, že mu pomůžou. Že ho "vyléčí" z toho blbnutí. Nebo určí diagnózu. Nechápal. Jakou diagnózu? Že je děvka, co nevydrží s jedním člověkem? Možná tak to myslel. Takže to nakonec zkusil.
Ta žena na něj koukala, nemluvila. Možná čekala, že řekne něco on. Ale on neměl co říct. Nechápal, jak se může jen tak svěřit člověkovi, kterého v životě neviděl.
"Řekněte, pane Namjoone," spustila najednou, "jaké bylo vaše dětství?"Namjoon absolutně nechápal, co to má být. Jak jeho minulost souvisí s přítomností. Nechal toho přemýšlení, není psycholog, takže nejspíš neví, o co jde. A tak vzpomínal, vzpomínal na svoje celkem nijaké dětství. Vyrůstal v bohaté rodině. Ve vysoce postavené rodině. Neměl žádné dětství, vychovávali ho nějaké chůvy, služky. Na jejich jména už ani nepamatuje. Jeho matka stále byla pryč, jezdila po módních přehlídkách. Otec byl stále na cestách, neměl čas na syna. Tak proč si jej vůbec dělali? Nechápal to, ale měl všechno. Měl všechno, ale zároveň nic. Nesměl chodit ven, nechodil do školy. Měl soukromé učitele, o kterých si myslel, že to nemají v hlavě v pořádku. Měl všechny věci, na které si vzpomněl. Všechny. Ale neměl přátelé. Neměl spolužáky, neměl ani nepřátelé, i ty by si přál. Nepoznal svět zvenku, nepoznal ho. I kdyby byl krutý, nemohl být krutější než to, jaký byl jeho domov. Jediná jeho záchrana byla babička. Babička, která chápala, že to jak je omezovaný není dobrý. Občas se jí povedlo ho vytáhnout k sobě na vesnici. Namjoon to tam miloval. A miloval její jídla. Nic se jim nevyrovná, absolutně nic. Ať si otec najímá koho chce, nejlepší kuchař je babička.
V pubertě to s ním však začalo lomcovat. Utíkal z domu. Zpočátku utíkal z domu. Poté co to rodiče zjistili, nechali nainstalovat kamery snad po celém baráku a pro jistotu zamykali vše, čím by mohl utéct. Byl tak osamělý. Byl tak unavený ze svého života.
Když zasáhl osmnáctý rok života, chtěl vypadnout. Chtěl vypadnout z toho domu. Byl zoufalý. Ale nemohl odejít. Ne když mu rodiče nedají ani na rohlík. I kdyby si mohli koupit celou planetu, Namjoonovi nedali nic. Proto když umřela jeho babička, bylo to pro něj vysvobození. Zachránila ho. Sdědil všechny její úspory, její barák na vesnici, kterou tak miloval. Utekl. Beze slov se sbalil a utekl z baráku. O rodičích už neslyšel.
Tak to všechno vylíčil, jak nejvíc mohl. Jako kdyby z něj spadlo nějaké břemeno. Mohl si stěžovat na své rodiče. Nikdo ho neodsoudil.
"Myslím, že vím, co je za problém a možná i jak to vyřešit…" řekla mu na konci, kdy mu už vypršel čas. Namjoon byl plný očekávání.
"Ale necháme to na jindy. Potřebuju vědět víc věcí, abych vám mohla říct závěr. Pro dnešek je to vše."
V ten moment Joon měl chuť na ni začít řvát, chtěl to vědět. Chtěl vědět, kde je ten háček. Ale nakonec jen přikývl, rozloučil se a odešel.
Chce se změnit. Udělá cokoliv. Udělá cokoliv, pokud mu to pomůže, dá větší šance. Větší šance na to získat Yoongiho zpátky.PREVIOUS | NEXT


Drobné info: Okay!:D Sorry, že je to tu tak brzo, zapomněla jsem přednastavit i čas.. takže.. haha .. :D ale tak to snad nevadí:D doufám, že se vám tenhle díl líbil!:)
 


Komentáře

1 Ami Ami | 6. května 2016 v 13:50 | Reagovat

Aj keď je Namjoon debil preto ako sa choval stále chcem aby s ním bol Yoongi, aj keď bude Hoseok trpieť, dúfam že bude neskôr s Jiminom. Celkovo som zvedavá ako to celé dopadne, dúfam ale že tam bude nejaký happyend.
Bolo to skvelé, teším sa na pokračovanie.

2 Shadow Shadow | Web | 6. května 2016 v 13:53 | Reagovat

Jah... Takže Joon nám skončil u psychiatra... To je teda dobrý. Ale Yoongi s Hoseokem jsou hrozně cute. ^^ Fakt jsem zvědavá na další díl.

3 Surka Surka | 6. května 2016 v 19:38 | Reagovat

Mňa sa nezbavíš, muhaha >:D
No fajn, tá Yoonseok scéna bola tak.. úžasné sladká, až z toho budem mať cukrovku --" :33 Ešte viac takých scén a budem šťastná, aj keby na konci Yoongie bol znova s Jooniem :3 No a som zvedavá čo Jiminnie :)
No a inač vážne dlho sa tam neobjavil Tae :O :(
Yoonseok, mňam :3
No a to s Jooniem som nečakala, no ale tak ak mu psychologička pomôže, tak nech, hlavné je, že už nebude Giho podvádzať a tak ^^
Veľmi sa teším na pokračovanie :3

4 Hatachi Hatachi | Web | 6. května 2016 v 21:13 | Reagovat

Nevadí mi, že to tady bylo brzo. Vadí mi, že to bylo tak krátké...
Nevim, ale nechci, aby Yoongi miloval Hoseoka. Vím, že on Yoongiho miluje, ale prostě Yoongi patří k Namjoonovi. Navíc...Hoseoka miluje Jin. Nebo se pletu?
No...jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl.

5 Natalii Natalii | Web | 7. května 2016 v 2:06 | Reagovat

[3]: Ahh, to tě potěším, páč Yoonseok momentky tam ještě budou a hodně, to se neboj ^^ páč už kdysi jsem to slibovala ... a odlehčí to trochu atmosféru :3

[4]: Ahh, chápu tě:D. Hoseoka miluje Jimin, to ses trošku spletla, ale nevadí ^^, ty jména zní podobně:D

A děkuju moc všem za komentáře, vážím si toho :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.