Painful Memories - 21. část

26. dubna 2016 v 13:30 | Natalii |  Painful Memories
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Žánr: Yaoi / Angst


Yoongiho pohled:

Podařilo se mi dostat Hoseoka domů celkem bez problémů. Nevysvlékl jsem ho...nejenže hned usnul rozvalený na mé posteli, ale bylo mi to nepříjemné. Vím, že on netuší, co dělal, ale...já to věděl. Neměl jsem v sobě téměř nic, to že na to zapomenu je nemožné, bohužel. Frustrovaně jsem si sedl na kraj postele. Projel jsem si své vlasy rukou a povzdechl si. Opravdu neměl ani ponětí o tom, že nejsem nějaká Yoona? Mrzelo mě to, bolelo mě to. Má neopětovaná láska se potvrdila ještě víc. Měl bych na něj zapomínat, ale proč dělám vše pro to, abych se ještě víc zamiloval? Tolik nezodpovězených otázek. Proč se mé tělo chová tak, jak se chová?
Pohledem jsem koukl po Hoseokovi, který spokojeně oddechoval. Koutky rtů mi utekly do malého, smutného úsměvu. Bylo pozdě, takže jsem se rozhodl, že nechám svého filozofování o svém trapném, nijakém životě a půjdu spát. Než jsem však úplně odešel, odhrnul jsem vlasy z Hoseokova čela a jemně ho na něj políbil. I když si přeji, aby si na to nepamatoval, v hloubi srdce vím, že vlastně chci. Chci, aby konečně viděl, jak po něm prahnu. Nechci, aby mi to opětoval, nemusí mi nic opětovat. Ale bolí mě to, že si myslí, že ho vidím jen jako kamaráda. Nikdy jsem ho neviděl jen jako kamaráda.
Zavřel jsem za sebou svůj pokoj a šel dolů na pohovku. Není to zrovna ideální, moje postel mi chybí už teď...ale Hoseok je opravdu doslova rozvalený po celé posteli. Smířil jsem se s tím a nějak se snažil usnout na pohovce.


Probudilo mě slunce, co mi až agresivně svítilo do obličeje. Zaúpěl jsem trochu, ale zvedl se. Měl bych zkontrolovat Hoseoka. Potichu jako myška jsem šel do patra, abych ho nevzbudil. Otevřel jsem dveře a pro mé překvapení ležel na boku směrem ke mně, koukal upřeně do mobilu. Po pár sekundách si mě všiml. Na rtech se mu rozvalil unavený úsměv.
"Dobré ráno," pousmál jsem se jemně. Jen přikývl a znovu se zadíval do svého mobilu. Šel jsem k oknu a roztáhl závěsy, aby pokoj trochu osvítilo slunce. Hoseok jen něco zamumlal o hodně světla, ale pak si lehl na záda. Koukal zaraženě do stropu. Sedl jsem si vedle něj. Bylo nesnesitelné, kousavé ticho.
"Něco stalo, že jo?" řekl najednou Hoseok. Projel mnou nepříjemný pocit strachu. Že by si něco pamatoval?
"Co by se mělo stát?" optal jsem se tázavě, ale nervozita byla až příliš znát v mém hlase.
"Já...nevím. Mám takovej pocit, že jsem se s někým líbal," řekl, podezíravě si mě prohlížel.
"Oh, vážně?" polkl jsem naprázdno.
"Ty o tom nic nevíš?"
"Ne...asi ne..."
"Áh! Yoongi," zakňučel a bouchl mě slabě do ramene, "mohl bys mi aspoň říct jestli byla hezká!"
Píchlo mě u srdce u slova "hezká".
"Nevím Hoseoku, řekl bych žes s nikým nic nedělal..." řekl jsem mu.
"Oh vážně? Ale cítím se divně. Fakt mám pocit, že jsem líbal nějakou neznámou."
"Možná se ti to jen zdálo..." snažil jsem se ho umírnit. Musí na to zapomenout.
"Tak asi jo, možná nějakej mokrej sen nebo tak něco..." pověděl mi. Vypadalo to, že se toho teda nakonec vzdal. Oddech jsem si. Navrhl jsem mu po chvíli nějaký film, s čímž souhlasil ale ještě jsem musel udělat velkou snídani, taky vypil snad litr vody.
Zdálo se, že opravdu na to zapomněl, ale jakmile jsme sedli k filmu, na jeho tváři byl nepřítomný výraz.
Trochu jsem se bál, že by si mohl na něco vzpomenout.


Hoseokův pohled:

Vím to. Já vím, že jsem se s někým líbal. A nenechám si to vymluvit. Yoongi mi určitě něco tají. Ale já tak moc chci vědět, kdo to byl! Jemně si vybavuji ty hebké rty. Chci je znovu! Moc. Nikdy jsem necítil nic takového. Hlavně mi to pomohlo se nesoustředit na Yoonu. Prostě jsem se cítil znovu jako zamilovaný i když nevím, jak ta slečna vůbec vypadala. A jestli to vlastně nebyla Yoona. Pamatuju si však i nějaké úryvky z noci, na které moc hrdý nejsem. Moc dobře si pamatuju, že jsem trochu blbl kolem s Yoongim. A řekl mu, že mu ta barva moc sluší. Což ale není lež, je to pravda. Opravdu mu sluší. Jen bych mu to nikdy neřekl nahlas, ani nevím proč. Možná se trochu stydím, což je stupidní před mým nejlepším kamarádem. Ale musí to chápat, že jsem byl nalitý. Tak snad to nebude brát vážně!
Ale potom, co jsem mu to řekl...si nepamatuju nic. Vůbec nic. Ale prostě vím, že jsem se s někým líbal. Nikdo mi to nevymluví. Celý ten film jsem jen přemýšlel, snažil si vybavit kdo to byl, alespoň jeden malý detail obličeje. Avšak nic. Myslím, že se budu muset zeptat ostatních.
"Hoseoku?" začal najednou Yoongi vedle mě. Viděl jsem, že film už skončil.
"Jo?" odpověděl jsem nejistě.
"Kdo je Yoona?" Jeho hlas byl tak zlomený, nevěděl jsem proč, dokonce se trochu třásl. Jakoby měl na krajíčku. Podíval jsem se na jeho obličej, ale jen upřeně koukal před sebe s kamenným výrazem. Ani nevím, kdy zjistil o Yooně, nejspíš jsem se včera trochu víc rozkecal.
"Ah...to nic, jen...asi dva nebo tři dny zpátky jsem se rozešli, jo..."
"Aha..." řekl jen, na obličeji měl stále ten kamenný výraz. Ale pak se na mě podíval, nastal chvilkový kontakt očí. Najednou koukl na moje rty a v mém břiše se začaly dít divy. Motýlci mě lechtali v podbřišku a zároveň můj žaludek udělal salta. Nevím, jaký jsem to měl nutkání, ale začal jsem se přibližovat. Viděl jsem Yoongiho v jiném světle a nevím, co to způsobilo. Když už jsem milimetry od jeho rtů, ztuhl jsem. Yoongi si toho všiml a okamžitě se odtáhl, ve tvářích byl celý růžový. Já sám měl ale co dělat, aby uklidnil ten nepříjemný pocit v břichu. To jsem se fakt pokusil Yoongiho, mého nejlepšího přítele, políbit? Začínám se cítit celkem zvláštně, měl bych jít domů.
"Víš...neříkáš mi spoustu věcí...spoustu důležitých věcí," ozval se najednou chraplavý hlas vedle mě. Podíval jsem se na Yoongiho. Měl sklopený pohled, mezi zuby si skousl spodní ret. Bylo to celkem...roztomilé. Ne, stačí. Přestaň o něm takhle přemýšlet.
"Promiň…je to jen...nejsem zvyklý, že už jsi konečně zase se mnou," pousmál jsem se. Yoongi se na mě podíval a poté mi malý úsměv oplatil.
"A co je s tou Yoonou? Ublížila ti?" optal se zvědavě.
"Ne tak docela...je to jen, jednou jsem ji omylem vlezl do zpráv. Já fakt nechtěl, ale našel jsem tam nějaké zprávy. S nějakým týpkem… už ani nevím, jak se jmenoval. Ale takové věci nepsala ani mě! Takže jsem to vytáhl a...znáš to. Začala mi nadávat proč ji nevěřím a obviňovala mě. Nezvládl jsem to a rozešel se s ní...byli jsme spolu půl roku..."
Bylo ticho, tíživé ticho. Při vzpomínce mě do srdce zasáhla ta známá bolest.
Najednou jsem ucítil, jak mě Yoongiho ruka objala kolem pasu.
"Bude to v pořádku, nezaslouží si tě..." začal najednou skoro šeptem. Podíval jsem se na něj překvapeně, ani jsem nepostřehl, že se moje oči plní slzami.
"Vybreč se, bude ti lépe..." pověděl stejným tónem. Položil jsem si hlavu na jeho rameno, bylo to celkem složité, protože byl menší, ale nakonec to bylo celkem pohodlné. Plakal jsem a plakal. Yoongi mě utěšoval, hladil mě po zádech v krouživých pohybech a do ucha mi šeptal sladké blbosti, abych se uklidnil a že to bude v pořádku. Ani nevím jak moc mi Yoongiho hlas, Yoongi celý chyběl. Víc, než bych si vůbec dokázal připustit.
Drobné info: Hah!:D Myslím, že se Yoonseok shippers cítí velmi happy! I já se citím happy, celkem to vypadá, že se to někam sune :3, příště se podíváme za Jiminem, jak to zvládá, když jeho hrdost byla tak potupená, hih. ^^
 


Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 26. dubna 2016 v 13:52 | Reagovat

Ahw... To bylo cutie. Měli se políbit alespoň by byla sranda ^^ Na díl s Jiminkem se těším.

2 Ami Ami | 26. dubna 2016 v 16:36 | Reagovat

Škoda že neprebehla tá pusa:c Každopádne to bolo zlaté, ale je mi veľmi ľúto Yoongiho chudáčik môj krásny:c
Teším sa na dielik s Jiminom a celkovo na pokračovanie^^

3 Hatachi Hatachi | Web | 26. dubna 2016 v 19:05 | Reagovat

Moc hezký díl. Jen je mi líto Yoongiho, když si Hoseok nevzpomněl na tu líbačku ani když se ho pokusil políbit znova. Jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl.

4 Surka Surka | 26. dubna 2016 v 22:10 | Reagovat

YOONSEOK SHIPPER HERE (^o^) *vyskakuje do vzduchu a vykrikuje a ktovie čo ešte*
Ďakujem ďakujem, Natalii, skvelé. Ja som už taká natešená vždy z tých Yoonseok momentov a ty to vždy obrátiš, ah :D No ták, ja som z toho úplne awwwaa, ty si vedela, že odo mňa tu zas bude dvadsať metrový komentár s poriadnymi Yoonseok feelz :3
Prosím, nech sú spolu *kľakne si pred ňu, nahodí psie  oči a prosím, prosí, veľmi prosí* :D QwQ :3
Ďakujem za dnešný diel, potešil ma :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.