Painful Memories - 20. část

19. dubna 2016 v 13:30 | Natalii |  Painful Memories
Skupina: Bangtan Boys
Žánr: Yaoi / Angst


Jungkookův pohled:

Když mě tu Yoongi nechal a utíkal za Hoseokem, začal jsem se trochu nudit. Zase jsem vytáhl svůj mobil. Nejméně dvacet minut už mi nic nepřišlo. Zajímalo by mě, proč jsem vůbec souhlasil. Bylo víc než jasné, že mě ten někdo jen tahá za nos. Ale fakt jsem si myslel, že by se mi konečně dotyčný mohl ukázat. Bylo to zvláštní. I když jsem stále měl city pro Taehyunga, on mě dokázal rozptýlit. Už dlouhou dobu jsem nesáhl po něčem ostrém.
Po chvíli mě přestalo bavit zírání na displej a porozhlédl jsem se kolem. Nikdo známý. Nikdo. Neznal jsem ani jednoho člověka. Dobře, možná pár z nich, někteří byli moji spolužáci, kteří ale o mě nikdy nezavadili pohledem. Takže pochybuju, že ví, kdo jsem. Všichni vypadali tak...dospěle. Oproti mě. Stále jsem vypadal jako malý třináctiletý kluk. Cítil jsem se trapně. Vůbec sem nezapadám. Vtom můj zrak něco upoutalo. Povědomá vysoká postava. Namjoon.
Bavil se tam s nějakou skupinkou lidí. I když byl na párty, stále vypadal tak...formálně. Profesionálně. Nechápu, jak dosáhl toho, že vždy vypadá tak...dospěle. Uměl se chovat ve společnosti i když to byla třeba jen šílená párty teenagerů. Byl tak...jiný.
Najednou se podíval přímo mým směrem. Jeho rty neopouštěl malý úšklebek. Díval se na mě, jakoby mě snad chtěl propálit. Jeho oči se vpíjely do těch mých. Bylo to zvláštní. Musel jsem uhnout pohledem. Cítil jsem horko ženoucí se do mých tváří. Nedokážu se podívat zpět ani za nic.
Najednou si vedle mě někdo sedl.
"Ahoj Jungkookie," usmál se na mě sladce. Byl jsem na chvíli v šoku, protože jeho obličej jsem nepoznával. Ale ten úsměv jsem nakonec poznal.
"Ahoj Youngjae," usmál jsem se zpět. Byl to můj bývalý spolužák ze základky.
"Copak tě sem přivádí, hm?" optal se zvědavě, trochu do mě drcl ramenem. Pousmál jsem se pro sebe. Bylo fajn vidět starého spolužáka po delší době.
"Ah jen tak, byl jsem pozvaný, ale lidi, s kterými jsem přišel, se ztratili takže..." začal jsem a trochu se drbal nervózně na zátylku skrz lež, co jsem vymyslel.
"Jo, to samé platí pro mě..." řekl trochu s našpulenými rty. Pousmál jsem se. Začali jsme se bavit o různých věcech, jak se nám daří na střední škole, v životě…bylo to fakt rozptylující. Nemusel jsem myslet na to, jak se cítím dokonce až podvedený. Chtěl jsem toho člověka opravdu poznat…
"Nechceš nějaký drink? Stejně si musím i pro sebe..." řekl najednou Youngjae při pohledu na svůj prázdný kelímek.
"Jo, proč ne..." odpověděl jsem s úsměvem. Přikývl a vytratil se někam pryč. Chvíli jsem jen tak seděl, než mi můj zrak opět zabloudil na Namjoona. Zrovna byl na mobilu a se zamračeným výrazem něco psal.
Asi o třicet sekund později mi přišla zpráva.

Neznámé číslo: Kdo to je?

Psalo se tam jen. Znělo to naštvaně, obvykle mi psal smajlíky a tak různě.

Jungkook: Bývalý spolužák ze základky. Proč tě to vůbec zajímá? Měl jsi tu být se mnou. Nikoho tu neznám. Kdyby tu nebyl, už jsem dávno doma.

Odepsal jsem s našpuleným spodním rtem. Byl jsem trochu naštvaný, ale spíše smutný. Stále ale je tu to, že je tady, ve stejné místnosti. Porozhlédl jsem se. Bylo tu však spousta lidí, co koukalo do mobilu a něco tam psalo. Šance, že na to přijdu, je mizivá. Zaměřil jsem se na ty, co znám ze třídy. Nikdo nevypadal podezřele, ani Namjoon.
Za chvíli přišel Youngjae s malým úsměvem na rtech a s drinky v ruce.
Naše konverzace pokračovala dále, než jsme dopili svůj alkohol a pro Youngjaeho přišla nějaká parta kamarádů. Rozloučili jsme se a já se chystal na odchod. Absolutně mě to tu nebavilo, jelikož hned po tom, co Jae odešel, sedl si vedle mě nějaký pár, který se spolu až moc vášnivě líbal. Ještě něco chytnu. Takže jsem naposled zkontroloval svůj mobil. Žádná zpráva. Nikdy se to nestalo. Vždy mi odepsal. Byl jsem trochu zmatený, ale přece jen...nechal jsem to plavat. Třeba budu mít od teď pokoj. Jenže nevím, jestli to chci. Zpočátku jsem chtěl, aby mi přestal psát, ale jako bych se na tom našem dopisování stál závislým. Moje zvědavost byla silnější než cokoliv. Musel jsem zjistit, kdo to je.
Když už jsem byl u dveří skoro venku, někdo mě chytl za rameno. Vystrašilo mě to a rychle jsem se otočil. Stál tam Namjoon. Sám jakoby nevěděl, co dělá.
"Co to děláš?" optal jsem se zmateně. Chvíli přemýšlel, než nasadil tu svou neprůhlednou masku.
"Je pozdě, neměl bys chodit tak pozdě sám..." řekl jen.
"Co ti je do toho?" Přiznávám, že jsem byl trochu drzý. Ale přece jen nemůžu vědět, jestli nějak nespolupracuje s Jacksonem. Nebo jestli mě nechce někam odvést a zmlátit sám nebo tak. Neznal jsem ho. Přesto z něj vyzařoval ten příjemný pocit bezpečí.
"Nic, máš pravdu," sundal ze mě ruku, "ale mohl bych ti dělat třeba společnost."
Trochu mě zarazil. Kim Namjoon, z bohaté, možná přímo z arogantní rodiny, mě chce doprovodit domů? Byl jsem víc než v šoku. Kdyby mi ten neznámý pisatel nezkazil náladu, možná bych to i přijmul.
"Promiň...já...jen chci být sám..." usmál jsem se na něj jemně. Jen přikývl a já se dal na cestu. V hlavě jsem se stále ptal, proč by se o mě Namjoon vůbec staral. V tom mi zabzučel mobil.

Neznámé číslo: Nezlob se. Jednou na mě přijdeš.
Drobné info: Yah:3, trochu díl o ničem, ale tak... :D doufám, že vás to moc nenudí! Jakože nebojte se, pracuje se na všem...během pár dílů by se snad už nějakej pár mohl dát nějak dohromady... i když pochybuju... -_- :D fakt to vypadá na hodně dlouhý cyklus, máme dvacátý díl a žádnej z párů ještě ani není spolu a někteří se sotva znaj! :D Takže jako...možná bych mohla začít dělat delší díly, abych to trochu zkrátila... :D
 


Komentáře

1 Shadow Shadow | 19. dubna 2016 v 15:11 | Reagovat

Omg... Toto je na mě moc zase budu depkařit. Nic méně, mě Joon začíná štvát. Mohla by si už sůše trochu osladit život xD. Nee, je to pěkný a fakt se mi to líbí ^^ Těším se na další díl.

2 Steph Steph | 19. dubna 2016 v 15:42 | Reagovat

Kookovi by to mohlo jen tak náhodou dojít... :D jinak taky doufám, že se jeden pár dá už konečně dohromady ^^ moc hezký díl a těším se na další :)

3 Hatachi Hatachi | Web | 19. dubna 2016 v 19:01 | Reagovat

Mě to nevadí, když takhle napínáš. Aspoň bude více dílů a bude co číst.
Jsem teda zvědavá, jaký pár se dá dohromady jako první a kdy Kook přijde na to, že ten neznámí pisatel je Namjoon.
Moc se těšim na další díl...

4 Deny Deny | 19. dubna 2016 v 19:29 | Reagovat

Ale notaaak xD Namjoone.. uz se konecne projev a prestan se skryvat xD Moc se tesim na pokracovani.

5 Surka Surka | 19. dubna 2016 v 19:58 | Reagovat

No skvelé, Joonie, vážne xD Chudáčik Kookie, musí byť veľmi sklamaný :/ Teším sa na ďalší diel samozrejme :3

6 Ami Ami | 20. dubna 2016 v 12:53 | Reagovat

Vôbec mi nevadí že nas takto napínaš, akurát sa vždy viac teším na ďalší diel.
Naozaj sa mi to páčilo a teším sa na pokračovanie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.