Painful Memories - 17. část

6. dubna 2016 v 17:13 | Natalii |  Painful Memories
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Žánr: Yaoi / Angst
Yoongiho pohled:

Když se Taehyung vrátil, věděl jsem, co se stalo. Měl na tváři nevinný pohled, ale tak nějak je tu slyšet přes stěny. Nechtěl jsem, aby tohle kvůli mně dělal...cítil jsem se tak strašně slabě. Beze slov si ke mně sedl a vzal mě za ruku. Jindy bych ho nenechal, ale bylo to těžké jak pro mě, tak i pro něho.
Po chvíli začal mluvit o nějakých věcech, vůbec jsem ho neposlouchal. Nemohl jsem přemýšlet, stále jsem tak nějak viděl ve své mysli to, co se stalo. Slzy se mi hrnuly do očí, ale vždy jsem je statečně zamrkal. Když viděl, že ho stejně neposlouchám, vzdal to a nabídl mi, že se na jeho mobilu podíváme na filmy. Tak jsem souhlasil. Jen jsem se modlil, aby sem nevešel Jimin… i když je pravda, že tohle je i jeho pokoj. Nemůžu mu bránit. Opřeli jsme se spolu o zeď a Taehyung pustil nějakou romantickou komedii. Nic pro mě, takže brzy jsem cítil, jak se mi zavírají víčka...


Když jsem se vzbudil, byl jsem stále ve svém oblečení, ale ležel jsem zakrytý v posteli. Taehyung tu už nebyl, všude byla tma. Nepokoušel jsem se vstát a převléct se. Prostě jsem jen zavřel oči a pokusil se znovu usnout. Po chvíli jsem slyšel, jak se někdo naproti mně pohnul v posteli. Tuším, že to je Jimin. Snažil jsem se nemyslet na to, co mi udělal a prostě zase usnout.


"Co to kurva?!" probudil mě najednou naštvaný hlas Jimina. Otevřel jsem leknutím oči a zvedl se. Bylo už ráno, mnul jsem si oči.
Ale to co jsem viděl před sebou mě … víc než jen zmátlo?
"Co tu kurva děláš?!" vykřikl znovu Jimin, který od sebe odstrčil Taehyunga, který ani nemohl v tom šoku reagovat. Jen s otevřenou pusou čuměl na Jimina. Přišlo mi, že sám neví, jak se tam dostal.
"Ale...ale já..." řekl jen.
"Nezajímá mě to, prostě jen vypadni z mé postele." Jak na povel rychlostí blesků se Taehyung zvedl a přešel na druhou půlku místnosti, na mou půlku.
"Nejdřív mi namlátíš a potom se chováš takhle. Nevím, kdo by se měl zamyslet," zamumlal Jimin, než se s čistým oblečením zavřel v té naší malé koupelně. Tae stál se sklopeným pohledem s nachovými tvářemi. A ještě hůř, byl jen v trenkách a triku. Vypadá to divně...opravdu divně.
"Co se sakra stalo?" řekl jsem zmateně.
"Já jen…"
Vypadalo to, že se skoro rozbrečí. Stáhl jsem ho za zápěstí dolů, aby si sedl na mou postel.
"Pomalu mi to vysvětli, okay?"


Taehyungův pohled:

Nechápal jsem to. Nechápal jsem, co se stalo. Já...já jen přišel k Yoongimu na pokoj, protože mi byla zima samotnému a taky můj spolubydlící strašně chrápal. Nevydržel jsem to, chtěl jsem do postele k Gimu a ne...k němu. Nevím jak se to stalo. A proč jsem si sakra spletl postele? Nevydržel jsem to, tváře mi prostě sami od sebe zčervenaly. Nemůžu říct, že to nebylo příjemné...protože...i když jsem si říkal, že to bylo jiné, zvláštní. Jiná vůně, než ta Yoongiho. Tak nějak jsem se cítil ve větším bezpečí. Jenže o to trapnější je, že si to přiznám, že se mi vlastně líbilo spát vedle Jimina. Třeba jsem jen...jen jsem byl ospalý. Proto jsem se cítil tak dobře. Určitě to bude ono. Jimina nenávidím a nic to nezmění.
Seděl jsem vedle Yoongiho, neodvážil jsem se mu podívat do očí.
"Jen jsem chtěl jít k tobě… k tobě si lehnout..." začal jsem potichu. Slyšel jsem, jak si Yoongi povzdechl.
"Jsi pako," řekl jen a rozcuchal mi vlasy. V tom vyšel Jimin. Podíval se na nás, náš zrak se střetl. Začalo mi tlouct trochu rychleji srdce. Prohrábl si své ještě mokré vlasy, odfrkl si a odešel. Yoongi si znovu jen povzdechl.
"Šup, bude snídaně, měli bychom se jít nachystat. Skoč si pro oblečení, můžeš se vysprchovat tady," řekl mi klidně, pak se zvedl a šel do koupelny.
S nepříjemným pocitem, protože jsem byl jen v trenkách a triku, jsem se vydal do svého pokoje.
"Ten to tu snad vytopil!" slyšel jsem přes zavřené dveře koupelny Yoongiho. Musel jsem se pousmát. Ale nevím čemu, tomu jak si Yoongi stěžoval nebo … ne! Stop Taehyungu! Vyžeň Jimina z té hlavy!

******

Yoongiho pohled:

"Konečně doma!" zakřičel jsem, zatímco jsem nechal mé tělo dopadnout na mou pohodlnou postel. Mé tašky oblečení spadly vedle postele. Začal jsem se doslova mazlit s peřinami. Nemůžu uvěřit, že už konečně ležím ve své posteli…
Do konce výletu už se nic nestalo. Jimin se nám vyhýbal, stejně tak většina třídy, za což jsem byl víc než rád. Taehyung občas byl úplně mimo a bylo zbytečné na něj mluvit, ale jinak to bylo docela v pohodě. Ale nic nedokážu vyjádřit to, jak jsem rád, že jsem doma.
Čím víc jsem odpočíval na mé posteli, tím více se mi chtělo spát. Dokonce by se mi to povedlo, kdyby mě nezačal zvonit mobil.
Otráveně jsem zamručel, ale když na displeji bylo Hoseokovo jméno, hned jsem se probral. Srdce mi tlouklo jako zběsilé, vyschlo mi v krku. Ne, že bychom nebyli v kontaktu po celou dobu mého výletu, ale byli to jen SMSky. Hoseok samozřejmě nevěděl o tom, co se stalo. Strašně dlouho jsem neslyšel jeho hlas. Chyběl mi, ale zároveň jsem byl až moc nervózní. Ale nechci, aby mi to položil…
"Ano?" ozval se můj nervózní hlas.
"Yoongi! Mířím k tobě akorát, doufám, že jsi na mě připravenej!" Do ucha mi křičel příliš nadšený Hoseok. Podíval jsem se směrem k mému bordelu po pokoji a začal zmatkovat.
"Nemůžeš dělat tak nečekaný návštěvy, nejsem na tebe připravenej..." Začal jsem uklízet všechen bordel po pokoji. Našel jsem tam spoustu spodního prádla, kapesníků, které byly...slepené...ehm, vynechme detaily. Ne, že bych o tom něco věděl.
"Žádné výmluvy, za pět minut jsem u tebe!" A položil to. Opravdu?! Hodil jsem mobilem o postel a začal uklízet. Už to tu chtělo dát do pořádku. Ale tohle se za pět minut neuklidí!
Povedlo se mi nějak dát můj pokoj do pořádku, ale stále tu byla kuchyň, obývák...sakra!
Začal jsem uklízet bordel na stolečku v obýváku a v kuchyni naskládal myčku. Jenže vtom...zvonek. Umyl jsem si ruce a než jsem otevřel, upravil jsem se trochu v zrcadle. Ale jako vždy...žádná sláva.
Otevřel jsem a hned se ocitl v někoho pevném sevření. Hned podle vůně poznám, že je to Hoseok. Objetí jsem mu opětoval.
"Vítej zpět. Musíš mě vše povykládat," to už se ode mě odpojil a vyzouval se, "třeba jestli si tam sbalil nějakou sexy holku, hm? Viděl jsem vaše holky a teda kámo, není to vůbec špatné." Začal se smát.
Hned mě píchlo u srdce. Nejen kvůli tomu, že jsem si vzpomněl na tu událost, co se stala, ale hlavně kvůli tomu, že Hoseok je vlastně hetero. Jako bych na to zapomněl.
"Jo...jo," můj hlas byl povadlý.
"Oh!" dal si ruku před pusu Hoseok, "zapomněl jsem, že vlastně...no to..." Usmíval se omluvně.
"V pohodě Hoseokie..." ujistil jsem ho malým úsměvem, "proč tu vůbec jsi?"
"Musíme tě připravit na párty Yoongi!" 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.