My Stepbrother - 6. část

17. dubna 2016 v 15:34 | Natalii |  My Stepbrother
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Jimin x Jungkook
Žánr: Yaoi / Fluff (18+)


Na to jak jsem se obával, že se bude dít kdo ví co, jakmile máma s Minhyukem odjedou, vše bylo celkem klidné. Jimin si mě tolik nevšímal, jen ráno a večer u večere, na kterou jsme většinou měli instantní nudle. Uběhly dva dny a ještě další dva dny samoty jsou před námi. Byl akorát čtvrtek. Ještě pátek a bude víkend. Ve škole byl docela frmol a to je možná jeden z důvodu proč se mi Jimin tolik nevěnuje. Ne, že by mi to přímo vadilo...možná trochu...okay, vadí mi to. Chtěl jsem jeho pozornost. Ale protože vím, že má dost učení, neměl bych ho otravovat. Bože, od kdy se ze mě stal takový usmrkánek, co si stále stěžuje? Jaktože jsem si vůbec přiznal, že chci Jiminovu pozornost? Co se to se mnou děje?!
Je pravda, že ten mokrý sen s Jiminem se zase opakoval včera. A tentokrát jsem se ani nesnažil být uprostřed klidné noci tichý. Musím jen spoléhat na to, že má Jimin tvrdý spánek. A nejspíš má vzhledem k tomu, že se choval normálně. Já bych se určitě choval divně okolo někoho, kdo uprostřed noci vzdychá moje jméno, takže doufám, že on také.
Učil jsem se, venku se stmívalo. Už mi z toho hrabalo, stoupl jsem si a protáhl se. Potřebuju si provětrat hlavu. Vzal jsem si na sebe oblečení na běhání a šel si zaběhat. Je to už delší doba, co jsem naposled vůbec byl běhat. Nesmím ztratit kondici! Ne po tom, co má Jimin lepší tělo než já (ano, už si to přiznávám). Takže jsem běžel a celkem dlouho, více než obvykle. Když jsem dorazil pak domů, byl jsem bez dechu, úplně vyčerpaný. Kvůli celkem teplému počasí jsem se dost zpotil. Asi se už k učení nedostanu. V lednici jsem si vzal nějakou rychlou svačinku a pak šel do koupelny. V momentě, co jsem vlezl pod horkou sprchu, slastně jsem vzdechl. Vím, že bolest mých svalů bude zítra o mnoho horší , ale i teď to bylo celkem dost bolestivé a horká voda mě trochu pomohla uvolnit napnuté svaly. Stál jsem pod sprchou se zavřenýma očima. Bylo to tak klidné, jediný zvuk, co se ozýval, byly kapky vody dopadající na kachličky. Najednou mě někdo objal ze zadu a nalepil se na moje záda. Otevřel jsem šokem oči a měl co dělat, abych nevykřikl. Co to sakra je?
"Ahoj Jungkookie," zašeptal mi u ucha dotyčný. Jen podle toho jsem poznal, kdo to je. A kdo jiný by to mohl být než Jimin? O co se pokouší? Ponaučení pro příště - zamykat se.

(Pokud si chcete zachovat nevinnost, nečtěte dál, okay?:D)


"C-co tady sakra děláš?" vydal jsem ze sebe. Mělo to znít jako nadávka, ale můj hlas byl tak slabý. Jeho ruce mě pomalu hladili po hrudi.
"Nudil jsem se a řekl jsem si, že pomůžu malému bratříčkovi umýt záda," pousmál se u mého ucha. Ale nebylo to sladké pousmání, bylo to hodně, hodně temné.
"C-co? Jsi vůbec normální?" a hned po tom jsem sykl, protože mi skousl ušní lalůček. Co to kurva je?!
"Jen ti pomůžu umýt záda, okay?" optal se, ale jednou rukou už stejně začal šmátrat po sprchovým gelu. Nedokázal jsem zformovat odpověď. Je tu Jimin, můj nevlastní bratr, nad kterým jsem poslední noci honil a je nahý, hned za mnou. Dokonce cítím jeho přirození jak se lepí na můj zadek. Oh můj bože. A není to zrovna malé a ano, probouzí se to k životu. Byl jsem tak rudý.
Najednou jsem jeho tělo necítil nalepené na mém. Trochu se ochladilo. Slyšel jsem jak otevřel sprchový gel a trochu si vymáčkl na ruku. A pak už jeho hebké ruce byly na mých zádech. Vůně mě hned trkla do nosu, bylo to příjemné. Jemně mi přes ty záda přejížděl, ani jsem nevěděl, že jsou tak citlivé. Kousal jsem si spodní ret, aby mi neutekl nějaký sten. Nechtěl jsem, aby věděl, že se mi to líbí. Díval jsem se pod sebe, jak voda s pěnou odtíkají do odpadu.
"Uvolni se," zavrněl mi najednou u ucha Jimin. Místo uvolnění jsem spíš ještě více ztuhl. Co mi to dělá?!
Svými prsty začal bloudit níž, o mnoho níž! Až na můj zadek, který pevně chytl. Vyjekl jsem šokem. Chtěl jsem ho okřiknout, ale z mého krku se spíš vydralo jen nějaké zaúpění se vzdechem. Začal se až příliš moc prsty přibližovat k mému vstupu. Je asi zbytečné se už po několikáté ptát, co to sakra dělá. I přes to, že bych opravdu rád řekl, že se mi to nelíbí, lhal bych. Jungkookovi juniorovi se to líbilo. Až moc, byl v pozoru příliš rychle. Tak moc jsem se modlil, aby si toho Jimin nevšiml. To už by bylo podruhé, co mám před ním takový problém! Jenže teď už je to oprávněné! On mě do tohohle tentokrát dostal! A nejspíš schválně.
Najednou rucemi zabloudil na mou hruď. Takže mě dá se říct ze zadu objal. Nervózně jsem čekal, co bude dál. Jen ať nepokračuje níž. Ať zůstane tam, kde je. Bylo by to přece strašně přiteplený, kdyby pokračoval až k mému rozkroku, ne?
Bravo, Jungkooku, a to že se teď na tebe lepí nahej a sahá ti na zadek není přiteplené?
V ruce měl sprchový gel, trochu si zase vymáčkl na ruku, nejspíš poslepu, opravdu netuším, jestli přes moje záda vůbec vidí. Potom ho jen hodil na zem, udělalo to velký hluk. Začal mě po hrudi hladit, věnoval se hlavně mým bradavkám. To už jsem nevydržel, opřel jsem se rukami o zeď naproti mně a zaklonil hlavu, dokonce jsem pod ní cítil Jiminovo rameno, což bych nečekal.
"Ř-řekl jsi mi, že mi jen umyješ záda," vydal jsem ze sebe mezi malými steny. Snažil jsem se je tišit, ale nešlo to.
"Hm, možná jsem lhal," řekl jakoby nic. Jakoby jsme vůbec nebyli v takovéhle situaci. Jakoby to vůbec nebylo divné. Jen jak kdyby mi třeba lhal o tom, že mi snědl čokoládu nebo něco podobného.
Jeho neposedné ruce samozřejmě nezůstali jen u hrudi, pokračovali níž a protože jsem už byl až bolestně vzrušený, nemohl mou chloubu minout.
"Ale ale, copak to tu máme?" začal provokativně u mého ucha. Vzdechl jsem, když kolem jen tak bloudil prsty, sotva se mě dotkl.
"Líbí se ti to, hm?" Jeho hlas byl tak...nedokážu to popsat slovy. Nebyl to ten hodný Jimin, ten, co se snažil být vždy milý. Byl to Jimin, co měl doslova hlad. A bojím se, že jsem jeho kořist.
Parkrát přejel přes celou mou délku. Kdyby to šlo, zaryl bych nehty do kachliček hodně hluboko. Zavřel jsem pevně oči, ret silně zkouslý mezi zuby, aby ze mě nevyšel žádný sten. Chytl mou chloubu až bolestivě. Vzdechl jsem a nevím jestli slastí nebo bolestí. Začal mě až trýznivým, pomalým tempem zpracovávat. Hluboce jsem vydechl.
"P-přestaň," řekl jsem jen a sklopil hlavu. Neodvážil jsem se otevřít oči, protože bych se toho pohledu nejspíš nikdy nezbavil.
"Nemyslím si, že chceš, abych přestal," řekl zase tak nevinně. Jeho tempo začalo nabírat zničehonic na rychlosti. Sténal jsem neskutečně nahlas. Díky Bohu, že rodiče jsou pryč.
Bylo to tak jiné, než když jsem to dělal sám. Bylo to příjemné, hodně příjemné. Nechtěl jsem se ale vzdát. Nemůže mě přece jen tak vyhonit můj nevlastní bratr ve sprše!
Jednou rukou jsem se snažil trhanými pohyby dostat dolů a jeho ruku nějak dostat pryč, ale pleskl mě přes ni.
"Nene, Jungkookie, nevzpírej se svému staršímu bráškovi." A s tímhle opět nabral na rychlosti tempa své ruky. S takovou moc dlouho nevydržím. Stále používal tu mou přezdívku. Kdykoliv mě po tomhle osloví stejně, už se mi nikdy nevybaví nic jiného. Moje "neporušená nevinnost" je mrknutím oka pryč. V životě jsem si nemyslel, že ze sebe mohu vydat takové slastné steny.
Cítil jsem jak jeho chlouba, co celou dobu byla na mém zadku jen tak mimochodem, začala čím dál více tvrdnout. Už jen z toho z mého hrdla vyšlo více a více stenů.
"Slyšel jsem tě. Slyšel jsem tě pokaždé, když jsi jako malá kurvička vzdychal moje jméno. Bože, Jungkookie, tak moc jsem tě chtěl! Nedokážu se těch tvých vzdechů vůbec nabažit. Myslel jsem, že to zvládnu, ale nevydržím to. Chci tě!" vrněl mi do ucha. Hned jakmile mě nazval sprostě, můj vrchol se zničehonic více přiblížil. Líbilo se mi to. Moc se mi to líbilo. Ale vím, že hned po tomhle, budu ležet v posteli s pohledem na stropě a budu sakra přemýšlet, jestli jsem normální.
"Jsi tak sladký," zašeptal. Jeho tempo začalo být až neskutečně rychlé. Moje vzdechy byly ještě hlasitější, skoro jsem křičel. Byl jsem blízko, tak moc blízko. Stačila jen chvíle a-. Najednou jsem ze sebe vydal snad nejhlasitější vzdech za celou dobu a v něm jsem křičel jeho jméno. Jméno Jimina. Zasáhl mě snad ten nejintenzivnější orgasmus, co jsem kdy měl. Jimin mi dopomohl až k samotnému konci mého vrcholu. Málem jsem spadl na zem, mé nohy byly jako želé. Přidržel mě, než jsem se vzpamatoval. Byl opravdu hodně vzrušený tam dole, musí to až bolet...bude chtít něco na oplátku? Co když bude chtít...? Ne. Rozhodně ne. Nezamýšlím mu dát panenství mého zadku. Můj zadek zůstane panna. A ani Jimin to nezmění!
Když se mi uklidnil můj dech a moje sperma dávno už odteklo pryč, Jimin se ode mě odlepil. Čekal jsem, že něco ještě řekne, ale ne. Slyšel jsem jak se otevřeli a hned zase zavřeli dveře. On...odešel? Jen tak beze slov odešel? Koukal jsem překvapeně, možná až zděšeně, před sebe. A jak se teď před ním mám asi chovat?!

(Konec smut scény:D i když pochybuju, že ji někdo přeskočil, hm? :D)


Voda ze sprchy už začínala být studená, takže jsem ji vypl a začal se sušit. Vzal jsem si svůj modrý župan a zabalil se do něj. Najednou mi byla otřesná zima. Jako mrtvola jsem došel do pokoje. Ani jsem neměl hlad i když byl už čas k večeři. Jak to tak vypadá, ani Jimin neměl hlad, neslyšel jsem ho vyjít ze svého pokoje.
Podíval jsem se na učebnice a sešity na mém stole. Měl bych se na to ještě podívat, abych nedostal za pět. Ale jak bych mohl? V mé hlavě bylo úplně vymeteno, prázdno.
Přesně jak jsem říkal, ležel jsem na posteli, koukal do stropu a přemýšlel, co se to sakra stalo. Je to vůbec normální? Není to ilegální? Já vím, jsme nevlastní bratři a nemáme ani kapku krve společnou, ale i tak...bylo to strašně nesprávné. Snažil jsem se umlčet ten pocit, že jsem se cítil dobře. Víc než jen dobře.
Jiminova pozornost zase byla u mě. Zrudl jsem, když si moje pamět vzpomněla na jeho slova. Slyšel mě. On mě kurva slyšel, jak jsem se nad ním...panebože. Schoval jsem mou tvář frustrovaně do dlaní. Co se to stalo? Proč se to stalo? A co to vůbec mezi námi je? Boha. Ani netuším, jestli bych něco takového měl říct Taehyungovi. Sakra, to se to zase jednou posralo...


Vstal jsem jako mrtvola. Bylo páteční ráno, hurá. Moje hlava se snad rozskočí bolestí. Došel jsem pomalým krokem ke stolu, kde ležela čerstvá snídaně. Tázavě jsem se koukl. Jimin stál u plotny a nejspíš si dělal snídani pro sebe. Pobrukoval jsi nějakou melodii. Něco, co bych mohl poslouchat celý dny.
"Ah, dobré ráno Jungkookie," usmál se na mě. Jungkookie. Samozřejmě, že mi hned musel připomenout, co se včera událo.
"Dobré..." zamumlal jsem jen a sedl si ke své snídani. Snažil jsem se na ni sosutředit, ale nešlo to. Ne, když byl se mnou ve stejné místnosti. Cítil jsem horko ve tvářích, doufám jen, že si nevšimne.
Slyšel jsem, jak si sedl se svým talířem naproti mně. Nejspíš čekal, až se na něj podívám, protože stále nejedl. Zvedl jsem svůj pohled jen na minimum. Usmíval se na mě. Ale nijak provokativně. Tak jako vždy, jako milý Jimin. Ten úsměv, co dokáže zahřát u srdíčka.
"Nechutná ti to?" zeptal se s malým našpulením rtů. Okay, jak někdo, kdo mi včera nadával do kurvy, se najednou může chovat jako nejroztomilejší štěně na světě? Může mi to někdo prosím vysvětlit? O co jako jde? Skrytá kamera?
"Ch-chutná, je to dobré, děkuju..." zakoktal jsem a začal do sebe doslova cpát jeho snídani. Bylo to opravdu dobré. Dokonce bych si přidal. Poté jsem rychle vstal, abych nemusel být více ve stejné místnosti s ním. Šel jsem do koupelny, kde jsem se rychle upravil. Poté jsem se převlékl do normálního oblečení a sbalil si věci do školy. Chtěl jsem vyrazit, ale zastavilo mě, když k mým uším dolehl Jiminův hlas. Stoupl jsem si za roh, aby mě neviděl a poslouchal.
"Jo, udělal jsem to Yoongi-hyung..." zněl tak...zklamaně?
"Já nevím proč, okay?! Je to prostě...lituju toho...bude se mě teď bát..."
Není možné, aby mluvil o včerejšku, že ne?
"Ani se na mě nechtěl podívat! Bože, vždyť jsem ho vyhonil ve sprše!"
Tak ano, mluvil o tom. Litoval toho? Opravdu toho litoval? Nevím proč, ale zamrzelo mě to.
"Řekl jsem, že nevím proč! Zkus si vedle něj žít ty! Taky bys to nevydržel!" křičel. Opravdu křičel do telefonu. Co tím vším myslel? Jsem opravdu tak hrozný? Nedá se to vedle mě vydržet? Ale proč...proč? Z nějakého důvodu se mi roztříštilo srdce. Najednou se ozvala rána, předpokládám, že hodil s mobilem.
"Boha!" vykřikl frustrovaně. Až jsem se polekal. Chvíli jsem čekal, než se uklidnil. Poté jsem vyšel, musel jsem vyjít, protože bych jinak přišel pozdě do školy.
"J-jsi v pohodě?" zeptal jsem se. Seděl na pohovce, ve vlasech měl ruku, o kterou si zároveň opíral hlavu.
"Co?" podíval se na mě zmateně, ale když mě uviděl, usmál se. Snažil se usmát, ale vypadalo to jen jako chabý pokus.
"N-nic," zazmatkoval jsem a sklopil pohled. Bylo to tak zvláštní.
"Jdeš do školy? M-můžeme jít spolu," začal jsem znovu, nechtěl jsem ho vidět tak zkleslého.
"Mám volné hodiny, jdu až později..."

"Oh...o-okay, tak zatím ahoj..." řekl jsem a odešel, aniž bych čekal na jeho odpověď. Lhal. Nikdy neměl volné hodiny v pátek. Nebo možná ano, ale vždycky mě doprovodil. Vždy šel se mnou. A teď najednou nechtěl. Bolelo to, nevím proč, ale bolelo. Nechtěl jsem tu bolest, byla odporná a temná. Celou cestu na nádraží jsem docela úspěšně zamrkával slzy, ale když jsem byl na cestě do školy, padlo to na mě. Nedokázal jsem udržet slzy. Jsem slabý...hodně slabý. Bojím se. Bojím se, že moje srdce se zamilovalo. Zamilovalo se slepě a hloupě do mého nevlastního bratra.

Drobné info: Zdravím vás! Tak coo?:D Co myslíte?:D Je opravdu Jungkook zamilovaný? A proč se Jimin tak vztekal? No snad se vám tahle uchýlnější část líbila ... je to trochu drsnější, já to popravdě píšu poprvé takovým způsobem, takže.. :D jako, nečekejte zázraky. :D Děkuju za přečtení a za vaše komentáře. :)
 


Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 17. dubna 2016 v 15:50 | Reagovat

Oh my god. Natalii.
Já. Ach bože!! Upřímně, ten konec mi vehnal slzy do očí. Achhh, asi vím, proč je Jimin takový >,< he fell in love <3 Ach Kookie, ty děcko jedno hloupé:D Samozřejmě, že ho miluješ. Tak se koukej vrátit a pořádně ho obejmout, zasypat jeho obličej polibkama a nezapomeň to všechno udělat mega přeslazený, okej?! :33
:DDD Těším se na další díl <3

2 Hatachi Hatachi | Web | 17. dubna 2016 v 16:19 | Reagovat

Bylo to moc hezké, ale konec byl smutnější. Jak u Kooka, tak i u Jimina. Ale snad bude líp. Těšim se na další díl...

3 Shadow Shadow | 17. dubna 2016 v 16:42 | Reagovat

Okej, tohle je naprosto totálně boží. Celou dobu jsem brečela smíchy a bolestí. (mám naraženou čelist) Miluju tuhle povídku a hlavně miluju tebe <3 :* . Těším se na další díl.

4 mary mary | 17. dubna 2016 v 17:42 | Reagovat

Bolo to uzasne :33 Uchulne casti pises ako profesional ^^ Ja som si ista na 100%, je sa Jungkookie zamiloval a Jimin sa musel podla mna hnevat, preto, pretoze to asi moc uponahlil alebo nieco take. :D Tesim sa na dalsiu cast :33<3

5 Steph Steph | 17. dubna 2016 v 18:20 | Reagovat

Bože O.O ^^ měla jsi pravdu... Nikdo to nepřeskočil xD myslím, že Kookie je zamilovaný a Jimin se vztekal, protože si myslí, že ho Kook nesnáší :(( hrozně moc se těším na další díl :))

6 Deny Deny | 17. dubna 2016 v 19:02 | Reagovat

Myslim, že psat upozorněni je uplně zbytečné xD xD Tohle přece NIKDO nemuze preskocit xD Scena ve sprse byla opravdu uzasnaaa xD Vice takovych scen!!!  xD Konec byl smutny.. doufam ze si vsechno kluci vyrikaji a budou v poradku xD Moc se tesim na pokracovani xD

7 Surka Surka | 17. dubna 2016 v 19:54 | Reagovat

Vieš, aké bolo zvláštne, jesť pri čítaní tohto tu banán? :DD Bože, no toto, ja som... sa nasmiala. Áno, smiala som sa z tých Kookieho myšlienok :D
Inač to bolo super QwQ
No a čo sa týka konca... Poor Kookie, oh T-T Veľmi sa teším na ďalší diel, už sa nemôžem dočkať, awaaa TwT

8 Kpophoe Kpophoe | 17. dubna 2016 v 20:51 | Reagovat

Ještě nikdy jsem nečetla tak skvělý smut.
Tyvole! Kur*a! OMG! WTF!? Moje rekce. Kámo myslela jsem si, že nevinná nejsem, ale teď se cítím jako bych o to znovu přišla! Jsem pregnant tyvole! xD Jimine o můj bože!! Nosebleeding... Jak může Jimina někdo stvárnit přesně tak, jak o něm smýšlím? xD Kurňa né, neboj Kookie nejsi jediný koho to bude pronásledovat do konce života xD 😍 Probíhá on ho fakt slyšel a ještě mu to pošeptal :3 <33 To je můj kluk. Jsem na tebe pyšná Jiminie :3 Yeey jen tak dál! xD Vyždímej Jungkooka do poslední kapky i za mě! ^^ Aww kuaa Kookie je nám všem jasné, že si to tak po nocích dělal schválně aby k tomuhle došlo, i když si myslím že i přes to by to bylo nevyhnutelné xD Děkuju moc Kookie! xD Jimin je miláček největší, zlatíčko! <3 Ten bude na Kookieho teda pěkně tvrdej! ;P xD Jo a Jungkooku ještě nakonec, ty jsi vážně debil, jak si můžeš myslet, že Jiminovi vadíš,  když on by z tebe přímo vymrdal duši?: D nebo ne snad?: D a zajímalo by mě co má Jimin s Yoongušou xD Jinak fakt super díl! :) A není to, že bych to četla jenom kvůli 18+ částem, i když jich tu může být klidně víc xD

9 Ami Ami | 17. dubna 2016 v 22:46 | Reagovat

Bože môj, dievča.
Bolo to dokonalé!!
Chudák malý Kook zamiloval sa, dúfam že mu Jimin čoskoro niečo povie, alebo sa to proste celé vyrieši. Zaujímalo by ma koľko to má časti do konca? 3-4? No to je jedno.
Teším sa neskutočne moc na pokračovanie.

10 Michiko Michiko | 18. dubna 2016 v 8:27 | Reagovat

Tak skvělý uaaaa, Chudáček Kookie :D teším se moc na pokračování. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.