Just stay with me, okay? - 35. část

29. dubna 2016 v 14:00 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Namjoon x Yoongi / Hoseok x Yoongi
Žánr: Yaoi / Angst


Yoongi se probudil, v nosu ho šimrala vůně jeho oblíbené snídaně. Pousmál se pro sebe a stále se zavřenýma očima se protáhl. Jen v triku, spodním prádle šel do kuchyně. Na stole ležela snídaně s malým lístečkem. Gi si hned sedl a pročetl si lístek, na kterém mu nechal Hoseok malý vzkaz o tom, že musel do práce. Na konci vedle podpisu mu nechal malé srdíčko. Bylo to roztomilé, Yoongi se přistihl, jak se jemně usmívá. Pustil se do trochu vychladlé snídaně. K tomu si nalil pomerančový džus a vychutnával si každou chvíli toho ticha. Podíval se na hodiny a potom na kalendář. Bylo 30. června. Podle toho, co si pamatuje, končí škola. Což znamená, že Hoseok bude mít více volna. Pousmál se. Během chvíle už byl po sprše a chystal se do práce. Vypadalo to na klidný den. V slunečních brýlích, kraťasech a černém triku se vydal do práce. Měl dobrou náladu, bylo opravdu teplo. Pobrukoval si, než stál před kavárnou. Vypadalo to, že je už dost plno. Šel dozadu, kde se převlékl, přivítal se s ostatními v práci a pustil se do všeho. Bylo tu opravdu plno a nepovolalo to, protože byl poslední den školy. Všichni brali své ratolesti na zákusky, poháry a tak podobně. Yoongi se skoro nezastavil. Už ho to doslova štvalo, protože bylo tu tolik hluku. Není zvyklý, nechodí sem tolik lidí. Vždy tu byla pohoda, zastavili se sem většinou stálý zákazníci, kteří už Yoongiho znají. Ale dnes tu lítali malý děti, doslova mu lezly pod nohy a Yoongi měl co dělat, aby nevybuchl. Musel se však hlídat, takže zatnul zuby a s falešnými úsměvy se tím dnem nějak probojoval.


Když už tam bylo skoro vylidněné, poslední zákazníci, Yoongi si dával oddech v šatně. Došel za ním Yongguk, který se na něj pousmál. Posadil se vedle něj na lavičku.
"Dobrá práce, Yoongi. Fakt netuším, co bych bez tebe dělal," řekl mu s úsměvem.
"Ale prosímtě, nahradil bys mě mrknutím oka," pousmál se Yoongi. Guk se zasmál a následovně pokračovali v normální konverzaci. Pro Yoongiho to byla celkem významná událost, protože už dlouho se s ním nemohl jen tak bavit. Chybělo mu to. Po tom, co má Yongguk přítele, nemůže se moc zdržovat. Z nějakého důvodu, i kdy už je Himchan ujištěný, stále žárlí na to, když Guk mluví s Yoongim. Možná si jen dával pozor. Yonggukovi to nijak nevadilo a nevypadalo to, že by si z toho něco dělal. Protože moc dobře ví, že mezi nimi nebude nikdy nic víc, než čisté přátelství.
Když se jen tak bavili, došel jeden nový zaměstnanec z kuchyně. Byl trochu růžový v tvářích.
"Copak se děje?" optal se Guk hned, jak si ho všiml. Věděl, že na něj musel trochu opatrně.
"No, někdo čeká vzadu…" vysoukal ze sebe a díval se pod zem.
"Ah, to bude asi Himchan, říkal jsem mu, že až o půl 8," řekl Yongguk a zvedl se.
"Ne, chce Yoongiho…" řekl a podíval se na zaraženého blondýna na lavičce. Nakonec se beze slov zvedl a odešel. Asi to bude Hoseok, ale něco v něm doufalo v trochu jiného člověka. Nemohl se ale nechat znervózňovat. Ne po tom, co se rozhodl, že už na dotyčného zapomene. Teď je jen Yoongi a Hoseok. Nikdo jiný.
Vyšel ven, kde mu přes celé tělo přejel teplý vánek. Pousmál se. Jak rád by šel hned teď domů, je celý utahaný. Podíval se před sebe a uviděl někoho, koho by čekal při nejmenším.
"Co tu chceš?" vyštěkl hned. Chlapec před ním se trochu polekal, ale když si všiml Yoongiho, nasadil klidný obličej. Byl to Jimin. Yoongi nezná nikoho, koho by nenáviděl víc. Když mu Min neodpovídal, odfrkl si a chtěl odejít, ale druhý ho chytil za zápěstí.
"Počkej…" řekl mu polohlasem. Yoongi se s nechutí otočil.
"Máš půl minuty, potom odcházím…"
Jimin přikývl, chvíli jen mlčel, než nakonec spustil.
"Já…já vím, že jsi teď s Hoseokem. P-přeju vám to. Jen prosím…postarej se o něj. Nezaslouží si být ublížený. Je to poprvé, co se o někoho tak snažil…nikdy jsem ho takhle neviděl," řekl, v očích se mu zaleskly slzy. Yoongi překvapeně koukal na Jimina, nečekal to.
"A...omlouvám se. Nechtěl jsem to udělat, ale není to Joonova vina. Přísahám. Vše to byla má chyba, svedl jsem ho. On nechtěl…" dodal ještě. Yoongi jen sklopil pohled. Nechtěl o něm slyšet.
"Neomlouvej ho. Vždycky byl takovej. Nemusíš na sebe brát něco takového," vytrhl se mu a chtěl odejít, ale Jimin ho znovu chytil. Co je s tím dítětem, že se nedá odbýt?
"Neberu na sebe nic, tak to je. Opravdu. Věř mi, věř mu. On to nechtěl udělat. Já…já jen chci, abys mi odpustil. Jsi teď přítel mého nejlepšího kamaráda, nechci, aby to bylo mezi námi…divné," řekl, zněl opravdu zoufale. Yoongi z nějakého důvodu nemohl neodpustit. Povzdechl si a koukl pod sebe.
"Okay, odpuštěno. Takový věci se stávají, stejně to není tvá chyba." Yoongi ví, že mu Jimin z nějakého důvodu stále opakuje, že to není Namjoonova vina, ale nevěří tomu. Min vypadá až moc nezkušeně, nevinně na to, aby něco takového udělal. Nesedí to. U Joona je to normální, je normální, že chodí od člověka k člověku. A je jim jedno jestli chtějí nebo ne.
Znovu se vytrhl chlapcovi ze sevření a chtěl odejít.
"Počkej ještě," znovu ho zastavil Jimin. Zastavil se ve dveřích a čekal, než bude Min pokračovat.
"Neříkej mu to. Neříkej to Hoseokovi, že jsem tady byl za tebou."
Yoongi se podíval, s trochou podezřívavostí v očích. Jimin si toho všiml, začal zmatkovat.
"Je to jen…prostě nechci, aby se Hoseok třeba naštval. To, co jsem udělal je celkem dost čerstvý."
Znělo to jako výmysl, ale Yoongi to neřešil. Prostě přikývl a odešel. Byl unavený nad tím přemýšlet. Yongguk ho pustil domů dřív, nemusel uklízet, protože opravdu pracoval tvrdě celý den. Nic nedokázalo vyjádřit, jak moc mu byl vděčný. Jen chtěl být doma. V tichosti ležet u televize. Celou cestu se protahoval.
Nedokázal uvěřit, ale přiznal si, že se celkem těší domů. Těší se na Hoseoka.


 


Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 29. dubna 2016 v 15:15 | Reagovat

Tohle byl docela...zvláštní díl. Ale líbil se mi a... To je přece hlavní ^^ Těším se na další.

2 Surka Surka | 29. dubna 2016 v 16:08 | Reagovat

No Pána beka, pána beka, zabíjaš ma... Moje Yoonseok pocity ma raz prizabijú, ver tomu. Tie dve vety: " Teď je jen Yoongi a Hoseok. Nikdo jiný." ma úplne rozsekaliii TwT Vážne, dievča, ver mi, som úplne ohúrená.. síce si nie som istá, či to všetko Jimin myslel úprimne a tak, ale... bolo to milé a... No proste je sa vždy musím vrátiť k tomu Yoonseok, že? Prepáč mi, že ťa vždy spamujem takými komentármi, ale proste píšeš tak skvele a úžasne a ja som z toho potom vždy taká... awww T-T Ďakujem za dnešný diel a samozrejme je jasné, že za to nemôže len Jimin, za to že sa vyspal s Jooniem, ale to nevadí ^^
Uh, už chcem pokračovanie :D :3 *je natešená*

3 Ami Ami | 29. dubna 2016 v 21:02 | Reagovat

Naozaj sa teším na pokračovanie, som fakt zvedavá ako to bude ďalej, hlavne nechcem aby nikto z nich netrpel 😢

4 Hatachi Hatachi | Web | 30. dubna 2016 v 23:36 | Reagovat

Nečekala bych, že za Yoongim přijde Jimin. A vše co řekl myslel upřímně? No jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.