Just stay with me, okay? - 34. část

22. dubna 2016 v 14:00 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Namjoon x Yoongi / Hoseok x Yoongi
Žánr: Yaoi / Angst

Yoongi si lehl do postele hned, co odešel od Hoseoka. Čekal, než uslyší tekoucí vodu z koupelny. Když už šlo slyšet, že je Hoseok ve světě páry, nechal se unášet myšlenkami.
Něco v něm křičelo, že to není dobře. Že by to neměl dělat. Jakmile políbil Hoseoka, žaludek se mu stáhl. Ale snažil se to svést na něco normálního. Na to, že prostě jen není zvyklý se takhle chovat okolo svého spolubydlícího. Myslí si, že si na to prostě zvykne. Nepřemýšlí nad tím, pokud si vůbec zvykne. Jednoduše si musí zvyknout. Už kvůli Hoseokovi. Po chvíli slyšel, že sprcha přestala. Musel se dát dohromady, vyhnat ty myšlenky. Protože Hoseok pozná, když je něco špatně. Nechtěl zbytečné otázky. Možná že trochu čekal, že Seok přijde za ním, ale nedočkal se. Místo toho slyšel, že si fouká vlasy. Potom v koupelně strávil strašně moc času a nakonec i u sebe v pokoji, kde slyšel, že stále chodí sem a zpět. Bylo mu to divné, ale nezasahoval. Nechtěl narušovat jeho soukromí.
Když se ozvalo jemné zaklepání na dveře jeho pokoje, skoro už spal. Popravdě bylo asi už sedm večer. Mezitím Yoongi stihl zarezervovat stůl v dražší restauraci a dát si na sebe nějaké oblečení hodící se do situace. Ale stejně jeho bílá košile byla pomačkaná, protože v ní ležel.
Zvedl se pomalu a líně otevřel dveře. V nich stál Hoseok. Ale jiný než obvykle. Nachystal se. Vlasy měl jiné, jinak upravený a světlejší barvu. Jeho oči byli jemně zvýrazněné linkami. Yoongi by věřil, že vidí i trochu make-upu na jeho obličeji, ale nebyl si jistý. Oblečení měl jiné než obvykle, bylo upravené, skoro formální. A vůně. Ach, ta vůně. Na tu nikdy v životě Yoongi už nezapomene. Byla andělská. Oproti němu vypadal blondýn jak buran. Ale Seok ho hned začal zavalovat komplimenty, jak mu to sluší a jak vypadá roztomile s rozcuchanými vlasy. Jen si povzdechl s malým úsměvem. Hoseok se pousmál. Vzal Giho za zápěstí a doslova ho vlekl do chodby, kde se obuli a mohli vyrazit. Když otevřeli zrovna uprostřed nějaké konverzace, zastavili se, protože na rohožce před dveřmi byla kytka. Jednoduchá, přesto nádherná. V Yoongim začal panovat nepříjemný pocit, ale nakonec se pro ni ohnul a zvedl ji. Byly to žluté tulipány. Nádherné žluté tulipány. Vypadaly čerstvě. Uviděl opět malý lístek na jednom z nich.
Vzal ho do ruky, ale v tom mu to vytrhl Hoseok, co celou dobu stál za ním. Vytratil se s tím v kuchyni, kde to nejspíš dal do vázy. Yoongi jen zmateně koukal před sebe, ruka stále jakoby držel kytku. Po chvíli se Hoseok vrátil jakoby nic. Pokračovali v cestě do restaurace, která nebyla až zas tak daleko. Celou dobu bylo ticho. Těžké ticho, které Gi nenáviděl.
Když už byli posazeni u stolu a čekali, než dojde číšník k jejich stolu, Yoongi to nevydržel.
"Od koho byly ty květiny?" zeptal se a zněl, jako kdyby žárlil. Možná trochu, ale něco v něm doufalo, že ty kytky byly pro něj od Namjoona.
"Nikdo důležitý…" řekl mu jen Hoseok. Vtom přišel číšník s menu a Yoongi nechal druhého objednat červené víno. Starší trpělivě vyčkával, než budou zase sami. Byli naštěstí na odlehlejším místě restaurace, nikdo je nerušil. Snažil se se Seokem navázat oční kontakt, ale nedařilo se. Stále mu uhýbal a nebo se koukal jen do menu. A tak Yoongi začal vybírat jídlo taky. Jenže se nemohl vůbec soustředit a zrak mu utíkal k Hoseokovi. Vtom už ale přišel číšník s vínem a chtěl jejich objednávky. Nevěděl, co si vybrat, tak jen rychle zamumlal, že si vezme to samé co Hoseok. Číšník si to zapsal, s jemným ukloněním odešel. Budou na delší dobu sami. Hoseok stihl vypít jednu skleničku vína a lil si už druhou.
"Hej, měl bych to vědět…" řekl mu Yoongi po chvíli, co koukal do rudé barvy vína. Hoseok neodpovídal.
"Řekl jsem, že nic důležitého," Hoseok zněl otráveně. Yoongi se trochu zamračil. Nelíbilo se mu, že si Seok nechává tak důležité věci pro sebe. Taky tím pěkně ničí jejich první večeři, co spolu oficiálně chodí.
Ale uklidnil se. Zhluboka se nadechl, musel vymyslet, jak to z něj dostat. Po malém zaváhání chytl Hoseoka za ruku, co měl na stole. Druhý se trochu vylekal, ale hned se zklidnil, když viděl vážný výraz na Yoongiho obličeji.
"Víš, jsem teď tvůj přítel…měl bych vědět všechno, přece nechceš, aby se naštval, že máš nějaký tajný ctitele," řekl mu stále vážně, ale poslední část věty byla trochu odlehčená, "můžeš se mnou mluvit o čemkoli. Nemusíš mít tajnosti…"
Šlo to z Yoongiho celkem přirozeně, opravdu chtěl vědět, kdo to je a vadilo mu, že to Hoseok tajil. Druhý naproti vypadal trochu zaskočeně, ale koutky mu utekly do malého úsměvu, v očích se zaleskly slzy. Teď byl překvapený zase Yoongi, nechtěl ho rozplakat. Chtěl dát ruku pryč, ale Seok položil na jeho svou druhou ruku, takže zůstal na místě. Hoseok už otevřel pusu, aby něco řekl, ale přišel číšník s jejich objednaným jídlem. S růží ve tváři odpojili své ruce. Poděkovali a až byl číšník v nedohlednu, pustili se tiše do jídla. Yoongi stále měl červené tváře, srdce mu bušilo až v krku.
Po chvíli slyšel, jak si Hoseok odkašlal.
"Bylo to od Jimina…" řekl polohlasem.
"Aha? Dlouho jsem ho neviděl, když o tom tak uvažuju…"
Je pravda, že celou dobu, co byl Hoseok v nemocnici tam byla jen jedna návštěva. Yoongi. A možná ještě Taehyung, ale toho Yoongi nikdy nezastihl. Jinak nikdo jiný. Jakoby se zapomnělo, že někdo jako Min existuje.
"Jo…měli jsme menší hádku, ale už jsme v pohodě…" lhal Hoseok, ale vypadalo to, že blondýn si toho nevšiml.
Na lístečku nebylo napsané nic o tom, že by se Jimin omlouval. Byly to tulipány k tomu, že se Hoseok vrátil z nemocnice. Seok netušil, jak se to Min dozvěděl, ale svým způsobem ho to dost potěšilo. Stále ho mrzelo to, že se pohádali, že uštědřil takovou ránu na ten dětský obličej. Když si na to vzpomene, hodně ho to bolí. Hlavně to, že ho tak dlouho neviděl. Nepromluvili si, vlastně ani neví, jak se Jiminovi daří.
Kdyby si ten jejich rozhovor znovu nevybavil, vůbec by mu nedošlo, že je do něj Jimin zamilovaný. Když nad tím tak přemýšlel, dostalo ho to docela do deprese, ale nechtěl si kazit večer. Koukl naproti na blondýna, který doslova hltal jídlo a nechal to plavat. Nastal ten moment, co tak dlouho chtěl. Je s Yoongim a ne jen jako s kamarádem, ale jako se svým přítelem. Pousmál se a pustil se do svého jídla snažící se dostat Jimina někam dozadu ve své mysli.


 


Komentáře

1 Shadow Shadow | 22. dubna 2016 v 16:39 | Reagovat

Tak jo tohle je... Moc vážně to poslední dobou nedávám. Připadám si tak... Strašně blbě... Nebudu to tady řešit a jdu na psychiatrii. Těším se na další díl.

2 Ami Ami | 22. dubna 2016 v 17:21 | Reagovat

Bože môj, bolo to skvelé. Stále nechcem ale zároveň aj chcem aby bol Yoongi s Hoseokom, je to také zvláštne. Najradšej by som bola aby bol Jimin s Hoseokom, ale tak uvidí sa ako to dopadne. Teším sa na pokračovanie.

3 Hatachi Hatachi | Web | 22. dubna 2016 v 20:33 | Reagovat

Ach jo...mrzí mě, že Yoongi není s Namjoonem. Nějak mi k Seokovi nesedí. Tak snad se to v lepší obrátí. Těšim se na další díl...

4 Surka Surka | 22. dubna 2016 v 22:22 | Reagovat

No toto.. ma asi chcelo zabiť T-T Podľa mňa im ten vzťah vážne dlho nevydrží.. Budú obaja ešte vážne smutní v tomto príbehu, že?
Veľmi sa teším na ďalší diel. Zaujímalo by ma, či to NamJoon poradil Jiminovi, aby tam dal tie kvety.
Uh, teším sa, veľmi :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.