Just stay with me, okay? - 33. část

15. dubna 2016 v 14:00 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Namjoon x Yoongi / Hoseok x Yoongi
Žánr: Yaoi / Angst

"Jsi úplnej idiot?!" křičel na Namjoona Seokjin. Právě se mu Namjoon svěřil s tím, co se stalo.
"Nemůžu uvěřit… že bys něco takového udělal. Jak si sakra skončil tím, že si znásilnil Jimina?! A ještě tě u toho nachytal Yoongi. To by mě zajímalo, jak tohle chceš urovnat. Tímhle tempem…je ti jasný, že to nebude jednoduchý?" Seokjin chvílemi křičel, chvílemi v jeho hlase byla lítost. Vypadal snad ještě zoufaleji než samotný Namjoon.
"Opravdu si přeji, aby jste byli zase spolu, Joonie, ale ty děláš takový hovadiny. Ten kluk taky má jen jedny nervy. I on tě jednou přestane milovat, pokud už nepřestal..." Pohladil Namjoona vedle sebe po rameni.
"Já vím..." Joon si prohrábl vlasy. Věděl, že to pokazil. Že nejspíš zničil poslední naději, co měl. Ale...copak za to může? Ano, může. Jenže je jen člověk, co dělá chyby. Spoustu chyb.
"Měl bys… to nějak napravit. Nějak se mu omluvit. Zkoušel jsi ho kontaktovat?" znovu spustil Seokjin. Objal Namjoona kolem ramen.
"Ne...vím, že mě nechce vidět, ani o mě slyšet..."
"Jak dlouho to je, co se to stalo?"
"Netuším...asi dva týdny, nemám ponětí o čase..."
Seokjin si jen povzdechl.
"Dones mu růže..." řekl najednou Jin. Namjoon se na něj nevěřícně podíval.
"Jasně, zazvoním tam a řeknu něco jako 'Ahoj Yoongi, vím, že mě absolutně nesnášíš, ale donesl jsem ti růže, doufám, že se ti budou líbit.' . Vážně Jine? Ale no tak..."
Na to se Seokjin jen plácl do čela.
"Ah, občas jsi fakt zabedněný…Nikdo neříká, že tam máš zvonit...prostě je nech s věnováním před jejich dveřmi. A dej si fakt záležet. Jakože vraz do toho aspoň tolik peněz, kolik vrážíš do alkoholu."
"No, tak to by byla květina nejméně za milion..." pousmál se Joon.
"Nemá snad nejméně takovou hodnotu?" optal se Jin, ale šlo vidět, že jen vtipkuje.
"Nemá...protože jeho hodnota je nevyčíslitelná..."

******

Yoongi se zrovna chystal jít navštívit Hoseoka po práci. Ještě než však odešel, osprchoval se a nejméně hodinu se upravoval. Jakoby se na něj dnes vlasy dohodly a nechtěly ho poslouchat. Téměř zuřil. Ale pak se na to vykašlal, lakem nějak donutil odstávající blonďaté vlasy aby lehly. Potom se voněl. Hodně dlouho se voněl. Nervózně koukal na svůj odraz v zrcadle. Odkdy bývá tak nervózní? Hoseok je jeho spolubydlící. Viděl ho po ránu, viděl ho když byl na dně. Viděl ho tak, jak ho viděl jen Namjoon. Nemusí se tolik upravovat. Ale prostě něco ho nutilo. Chtěl vypadat před Hoseokem dobře.
Ještě zkontroloval svůj dech a vyrazil. S úsměvem otevřel dveře, ale před dveřmi na rohožce něco leželo. Zvědavě se na to podíval. Byl to pugét rudých růží. Snad sto rudých růží. S údivem na to koukal. Porozhlédl se kolem sebe, nikdo nikde. Opatrně je vzal do ruky, stále obdivující jejich krásu. Pomalu se s nimi vrátil dovnitř. Našel nějakou velkou vázu, do které napustil vodu a pak do ní dal růže. Stále si je prohlížel, až pak si všiml malé cedulky. Nedalo mu to a podíval se na ni.

Omlouvám se. Nevím jestli mi někdy odpustíš, ale...miluju tě. Chybíš mi. N.

Hned jak uviděl ten iniciál, bylo mu jasné kdo to byl. Přepadl ho hrozný smutek. Za těch pár dní na něj ani nepomyslel. Ale Namjoon se objeví vždy v tu nepravou chvíli. Dal si ruku před pusu, aby zabránil vzlykům, po tvářích se mu kutálely krokodýlí slzy. Namjoon nikdy nedělal takové věci. Jen když to byly úplné začátky. Stále si pamatuje každou barvu růže, co od Joona dostal. Nosil mu je kdysi do práce téměř každý den. Hned se mu ty vzpomínky vybavily. Svezl se na zem. Teď tu nebyl nikdo, Hoseok byl v nemocnici, ještě jeho vinou a on byl zase na dně. Rozcuchal si své vlasy a sklopil hlavu. Již nevzlykal, jen tiše seděl na studené zemi, po tvářích mu stále tekly slzy. Najednou ho však přepadl strašný vztek. Rychle si stoupl, vzal růže a začal agresivně jejich okvětní lístky nebo přímo celé květy trhat. Vydával u toho zvuky jako nějaké zvíře v divočině. Když už nezbývalo nic, se zbytkem chtěl hodit na zem, ale najednou ucítil trochu štiplavou bolest na ukazováčku. Podíval se na něj a uviděl, že mu z prstu teče krev. Neobtěžoval se ji nějak zastavit. Nechal dopadnout zbytek kytice na zem a potom si sedl vedle ní. Opřel se o linku, koukal do stropu. V hlavě měl úplné prázdno. Chce být jen šťastný. Nic víc. Jen šťastný.

Yoongiho probudil otravný zvuk a vibrace v jeho kapse. Pomalu otevřel oči s jemným zamumláním. Zjistil, že stále sedí na zemi, kolem něj byl ten nepořádek, co včera způsobil. Hned se probral, vytáhl mobil ze své kapse. Hned to vzal, aniž by se podíval, kdo volá.
"Ano?" jeho hlas byl ospalý, chraptivý.
"Yoongi? O můj bože, jsi v pořádku. Měl jsem strach. Vůbec ses mi neozýval, celý večer," ozval se starostlivý hlas Hoseoka. Yoongi se neubránil malému úsměvu.
"Omlouvám se, chtěl jsem tě navštívit, ale...musel jsem být déle v práci a došel jsem tak vyčerpaný, že jsem to nejspíš neslyšel, omlouvám se..." Cítil se špatně, že zase lže. Nikdy nelhal, byl upřímný člověk. Byl. Ale situace ho nutily lhát.
"V pořádku, ulevilo se mi, že jsi v pohodě. Jen jsem ti chtěl říct, že mě dneska pouští."
Yoongi vykulil oči a koukl po nepořádku kolem sebe.
"Co, kdy?!" vykřikl skoro.
"No...asi během hodiny budu doma. Už se na tebe těším..." přiznal Hoseok se stydlivým hlasem.
"Eheh, i já na tebe," řekl Yoongi zatímco se snažil shrnout všechny okvětní lístky jednou rukou.
"Dobře, budu muset končit, je tu doktor, zatím ahoj..." a hned na to položil. Yoongi se rychle zvedl, až se mu udělalo špatně, ale neohlížel se. Bolely ho záda, ale nezajímalo ho to. Hlavní teď bylo, aby stihl uklidit všechen ten nepořádek, trochu se upravit a … neměl by Hoseoka nějak přivítat? Bylo toho tolik. Jako blesk lítal z místa na místo. Najednou narazil na tu kartičku, která se upadla z kytice. Díval se na ni asi pět minut. Stále přejížděl napsaný text prstem a zrakem. Pevně zavřel oči, aby zabránil slzám. Teď ne. Už stál nad košem a chtěl ji vyhodit, ale najednou zaváhal. Nakonec si ji schoval do kapse a pokračoval v úklidu.

******

"Ahhh, konečně doma," vydechl spokojeně Hoseok hned co vešel do svého bytu. Zatímco Yoongi tahal těžký bágl věcí Seoka. Hned jak byl hotový, rozvalil se na gauč a zhluboka vydýchával.
"Vítej doma," řekl jen. Hoseok se začal smát. Sedl si vedle blondýna s širokým úsměvem. Yoongi ucítil na sobě pohled a jedním okem po něm koukl. Nastalo ticho. Nebylo ani nepříjemné, ale ani příjemné. Takové neutrální. Takové, jaké by nemělo být.
"Eh..." sklopil svůj pohled Hoseok.
"Jo...co bys řekl, že bychom si dnes zašli na večeři?" začal najednou Yoongi s malým úsměvem na rtech. Hoseoka překvapila náhlá změna atmosféry. Jeho zářivý úsměv se zase vrátil a jen přikývl.
"Dobře..." zamumlal Yoongi a přerušil jejich kontakt očí.
"Tak, teď si jdu napustit vanu, potřebuju zapomenout na ty děsivý, zastaralý a společný sprchy v nemocnici," zvedl se Hoseok a protahoval se. Chtěl jít, ale Gi ho chytil za zápěstí. Podíval se na blondýna se zvědavostí v očích. V tom se starší zvedl z pohovky a beze slov jemně a krátce políbil Hoseoka na rty.
"Nebuď tam moc dlouho," zašeptal mu do rtů, když je odpojil a poté jen odešel do svého pokoje. Hoseok tam chvíli stál, ve tvářích růž. Srdce mu bušilo neskutečnou rychlostí. Myslel si, že je to snad to nejlepší přivítání, co mohl dostat.

Drobné info: Huh, no, co myslíte, jak to dopadnee?:D Ah, do konce nám zbývá asi ještě 11. dílečků?:D takže se to fakt blíží ke svému konci... :D Tak snad se vám část líbila. ^^
 


Komentáře

1 Deny Deny | 15. dubna 2016 v 14:25 | Reagovat

Doufam že Namjoon a YoonGi  budou mit moznost si spolu promluvit a vyřikat si to. Joon se ho jen tak nevzda .. xD Konec byl roztomilej.. tesim se na pokracovani xd

2 Shadow Shadow | 15. dubna 2016 v 15:57 | Reagovat

Ahww... Cute. Nemám čas se tu teď vykecávat, tak ti jen řeknu, že je to boží a těším se co bude dál.

3 Hatachi Hatachi | Web | 15. dubna 2016 v 17:32 | Reagovat

Namjoon a Yoongi by měli být spolu. Vím, že to Seokovi hodně ublíží, ale oni dva patří prostě k sobě.
Ale tím nemyslim to, že by to Namjoonovi mělo jen tak projít. Přeci jen Yoongimu hodně moc ublížil.
Jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl...

4 Surka Surka | 15. dubna 2016 v 19:48 | Reagovat

Som Yoonseok fanúšička (a že mega fangirl), ale cítim, že Gi bude s Namjoonom, nech to je akokoľvek.
Ach, môj subtílny HoSeokie T-T Len mi ich netrýzni príliš veľa, ak k tomu dojde ...
No a čo sa týka toho konca, bolo to nesmierne sladké ^-^ Potešilo ma to...
Ale čo sa týka Giho, je ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. Asi si nevie vybrať, koho má milovať, že?
Určite to bude nakoniec Joon, ale never mind ^^"
Teším sa veľmi veľmi na ďalší diel :3

5 Ami Ami | 16. dubna 2016 v 19:46 | Reagovat

Neviem ani s kym chcem aby bol Yoongi, chcem aby bol s nim Namjoon ale zaroven aj Hoseok. Je to zlozite, dufam ze sa to nejako vyriesi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.