Just stay with me, okay? - 29. část

6. dubna 2016 v 17:09 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: NamJoon x YoonGi / HoSeok x YoonGi
Žánr: Yaoi


HoSeok netušil, že jeho kurzy budou mít tolik zájemců. Vlastně kvůli nim musel odložit i ten oběd. Ale MinJi slíbil, že se dostaví hned další neděli a po dlouhém přemlouvání nakonec povolila. YoonGi o ničem neví. Vůbec o ničem, o velkém nájmu, o MinJi, ani o kurzech. Jakoby si ani nevšiml. Avšak za to byl celkem rád, nechce Gimu nic vysvětlovat. Ale reakce na MinJi by ho celkem zajímala. Žárlil by YoonGi?
Hned ale musel své myšlenky utnout. Byl večer, měl další kurz. Stejně jako zítra, pozítří. Měl toho celkem hodně. Asi proto, že je mladý. A starší ženy mají rády … mladé zajíčky, jako je on. Až se trochu zatřásl nad svými děsivými představami.
Začal se svou výukou tance. Ještě štěstí, že některé ženy donutili i své manžele a vycházelo to tak, že on nemusel žádnou z těch žen doprovázet po celou dobu. Samozřejmě, že na ukázku si vždy vybral nějakou dobrovolnici. A taky nic neměl proti nim, jen se mu párkrát stalo, že mu jakousi náhodou ruka sáhla na zadek. Ne, nebylo to nic příjemného. Od kdy jsou stařenky takové…?

Najednou mu začal zvonit mobil a nepřestal. Nechal to dozvonit, a tak pokaždé, když mu už jeho "žačky" dovolily vzít si ten telefon. Rychle si odskočil ke své tašce, když se podíval na volajícího, srdce se mu zachvělo.
"Ano YoonGi?" řekl do telefonu. Byl venku a sledoval krásnou oblohu nad sebou, na tváři připitomělý úsměv.
"Ah, ahoj HoSeoku...kde jsi?" v hlasu byla znát starost.
"No… pročpak?"
"Já se ptal první." Úplně viděl, jak na něj YoonGi vyplazuje jazyk.
"Ale..no říkal jsem si, že bychom si mohli zopakovat… tu večeři..." Jeho hlas byl tak nervózní, že se musel HoSeok pousmát, ale hned mu úsměv zamrzl.
"Nemůžu YoonGi, omlouvám se...opravdu nemůžu, ale slibuju, že jak budu moct, vynahradím ti to!" Než by stačil starší klást další otázky, co chtěl, položil to. Nechtěl, tohle vše mu lámalo srdce, ale musel.

Na druhé straně se YoonGi díval na obrazovku svého mobilu. Nevěděl, proč je tak zklamaný. "Je to jen HoSeok," zamumlal si, ale sám věděl, že právě proto, že to je HoSeok, ho to mrzí. A stejně by ho zajímalo, co se děje. S HoSeokem se skoro vůbec nevidí. Co to má být? Další člověk, co mu ublíží? Nebo mu už...ubližuje?
Co když někoho má? Co když není gay? Co když…ho tím vším vystrašil, není si jistý?
Okřikl se za takové otázky a snažil se nějak odreagovat. Nakonec se rozhodl, že se půjde projít. Noc byla celkem klidná. Takové má rád. Ve stánku si po cestě koupil ledový zelený čaj, na horký bylo extrémní teplo. I přes to ale byl v lehké mikině, kterou...kdysi dostal od NamJoona. Nasál její vůni, stále cítil svůj bývalý domov. NamJoon mu tolik ublížil, tolikrát už se objevil na samém dnu jen kvůli němu...avšak vrátil by se k němu. Kdyby neměl tolik hrdosti, možná by už dolezl zpátky.
Zastavil se před jednou budovou, koukal na ni z celkem velké dálky, najednou vyšlo spoustu lidí. Spíš důchodci a tak…najednou postřehl plakát nedaleko u sloupu. Byl to plakát na kurzy klasického tance a vyučující...Jung HoSeok? V tuhle dobu, v téhle budově. A proč to bylo tak drahé? Není divu, že všechny ty ženy a muži, co s nimi byli, vypadali tak...bohatě?
Podíval se zpět k východu a najednou vyšel on. HoSeok vyšel. Chtěl k němu jít, dožadovat se vysvětlení. Vypadal už z dálky strašně pohuble a vyčerpaně. Někdo ho však přeběhl. Nějaká žena. Vrazila do něj, ani se neomluvila, běžela přímo k Seokovi. Křičela na něj a chlapec vypadal víc, než jen překvapeně. Snad i zděšení projelo v jeho obličeji. YoonGi se tak rozhodl, že to bude pozorovat z dálky. Nenápadně přihlížel. Vypadalo to, že HoSeok není ve své kůži. Najednou ho ta žena políbila na tvář a blondýn cítil, jak se v něm vaří všechna krev. Koukal nevěřícně a stejně tak i Seok. Začal jí něco říkat, skoro to vypadalo, že ji nadává, ale ona se jen zahihňala.
Co to má být? YoonGi už měl chuť tam jít a rozmlátit té ženě hlavu o chodník nebo o zeď nebo o skleněné dveře od budovy. Ale místo toho jen odešel. Nemohl se na to koukat. Takže všechny ty jeho...obavy jsou pravdivé? Nedokázal tomu uvěřit. Vždyť HoSeok ho pozval na rande, byli spolu na jednom rande a teď…
YoonGimu se chtělo plakat….

HoSeok vražedným pohledem přejel MinJi. Jak?! Proč?! Kdokoliv ho mohl vidět...ale neměl by být tak naštvaný, že? Pěkná žena ho políbila na tvář, neměl by být šťastný? Neměl by být hrdý?
Měl, ale dokud to neudělá YoonGi a ne nějaká ženská, na kterou není ani trochu zvědavý, šťastný nebude.
"Jo, v neděli dojdu..." řekl už poněkolikáté. Cítil, jak mu těžknou nohy, celé tělo. Moc toho nenaspal a vydává ze sebe víc energie, než jí vůbec má. Rozloučil se s MinJi a odebral se domů. Doufal, že se omluví YoonGimu ještě osobně. Musí mu to vynahradit. Cítí se tak špatně, ať už kvůli odmítnutí, tak i kvůli tomuhle, co předvedla ta jemu skoro neznámá žena i když o tomhle Gi nemá asi ani ponětí.
Došel domů, všude bylo zhaslé. Rozhodl se, že se nejdřív vysprchuje, jelikož nevoní zrovna po fialkách, po takové námaze. Ještě štěstí, že už mu bude brzo končit práce. A peníze si bere hned po hodině od všech. Vydělává mu to celkem dost, víc než čekal. Takže splatil jejich nájem už na několik měsíců dopředu.
Po sprše zaklepal na YoonGiho dveře…ale žádná odpověď. Nakonec se rozhodl, že ho nebude rušit. Určitě má taky náročné dny.
Konečně si lehl do jeho měkké postele...miloval ten pocit. Posledních pár dnů na konzervatoři a bude volno. Pořádně si odpočine. Pokud tedy přežije ten oběd u MinJi... 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.