Just stay with me, okay? - 26. část

5. dubna 2016 v 17:53 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: NamJoon x YoonGi / HoSeok x YoonGi (NamJoon x Jimin)
Žánr: Yaoi (15+)

Měl to být normální den jako každý. NamJoon pozval Jimina, jelikož se cítil již od rána celkem dosti ve stresu. Vše probíhalo tak, jak mělo. Jimin akorát byl na Joonovi, nestává se, že by byl zas tak často navrchu, pokud mu to nepřikázal a tak dnes Mina nechal, aby odvedl všechnu tu námahu.
Odvádí opravdu skvělou práci. Možná, že někdo zvonil, ale byl v sedmém nebi, protože Min akorát dosedl a on měl co dělat, aby nezačal hýbat svými boky. Možná, že slyšel, jak někdo ve vedlejší místnosti chodí, něco tam dělá. Nevnímal to, Jimin to opravdu uměl, nemohl ho vynachválit. Steny utíkali z jejich úst. A už měli namále...když v tom.
"Co to má kurva bejt?" ozval se hlas. Hlas, který patřil YoonGimu. I když doufal, že to není on. Jakmile se podíval přes Jimina se zděšením v očích, zjistil, že je to opravdu on. Blondýn se slzami v očích na ně koukal.
"A do prdele..." dovolil si utrousit z úst. Všechno bylo v největší prdeli světa. Ne opravdu, tohle bylo víc než jen blbá karma.
"Co tady kurva dělá on?!" zakřičel a ukázal směrem na Jimina.
"Já…já YoonGi-"
"Drž hubu! Nezajímají mě tvé výmluvy. Jsi horší než jsem si myslel..." A s tímhle YoonGi vzal svou tašku na zemi a rušně odešel. NamJoon shodil Mina, který stále byl v šoku, ze svého klína. Vzal si šedé tepláky a utíkal k YoonGimu. Stihl ho, než stačil odejít. Chytl ho za rameno a tak ho zastavil.
"Co ještě chceš? Chceš mě ještě víc zničit?" YoonGiho hlas byl tak zlomený, NamJoon věděl, že pláče.
"Já...proč jsi mi nezavolal, že dojdeš?"
"Abys mohl svůj šuk s tou děvkou navrchu nechat na jindy?! Jsi neskutečnej. Opovaž se mi ještě někdy ukázat na očích!" Vytrhl se z Joonovýho stisku na ramenu a odešel. NamJoon byl v šoku. Tohle bylo opravdu ve velké prdeli.
Sesunul se na zem. V tom přišel Jimin, který byl už oblečený. Věnoval chlapci na zemi jen chápavý pohled a bez dalších slov taky odešel. Oba dva to brali tak, že jejich dohoda tímhle končí.


YoonGi se vztekem přišel domů, práskl s dveřmi, čímž vylekal usínajícího HoSeoka na pohovce.
"YoonGi? Jsi v pohodě?" optal se chlapce, když dlouho nevycházel. Žádná odpověď. Seok se zvedl z pohovky a šel do předsíně.
Uviděl blonďatého chlapce sedícího u zdi, nohy měl u hrudi, obličej v dlaních. HoSeok slyšel jeho tlumené vzlyky. Sklonil se k chlapci a pohladil ho po vlasech.
"Copak se děje?"
Není to poprvé, co se tohle stalo. Je zvyklý, že občas YoonGi propadne nějakému záchvatu, kdy kecá nesmysly. Čekal, že to bude to samé, když se konečně rozhodl vrátit se pro svoje věci do svého starého domova. YoonGi musel být tak strašně zraněný, chápal to. Blonďatý chlapec na zemi něco zamumlal nesrozumitelného.
"Co? Můžeš to zopakovat?"
"Udělal to znovu HoSeoku, udělal to kurva znovu," řekl jakmile otočil hlavu na stranu, a tak mladší chlapec uviděl zarudlé oči, červené tváře mokré od slz.
"Kdo co udělal YoonGi?" optal se trpělivě.
"NamJoon to udělal...šukal přímo před mým zrakem s tou děvkou Jiminem!" vychrlil na HoSeoka, který ztuhl.
"Nemůžu...já už nemůžu..." zamumlal YoonGi.
"Počkej...tvůj bývalý přítel...spal s Jiminem? Zrovna když jsi tam byl?" HoSeok se optal zmateně a nevěděl proč, v srdci ho trochu píchlo. Asi skrz to, že cítil lítost pro YoonGiho.
Starší chlapec přikývl a schoval si svou tvář znovu do dlaní. Tentokrát nedržel žádný vzlyk v sobě. Byl tak strašně zlomený, nikdy se necítil tak moc zlomený jako právě teď.
"To by… Jimin nikdy neudělal, to mu není podobný..." zamumlal si spíš pro sebe HoSeok.
"Udělal to! Viděl jsem ho! On šukal se zkurveným NamJoonem, přímo přede mnou..."
Seok cítil jak se v něm vaří krev. Nikdo nebude ubližovat YoonGimu!
Zvedl se a chtěl najít Jimina, aby mu to vysvětlil, ale YoonGi ho slabě chytl za zápěstí.
"Nechoď nikam prosím...aspoň ty mě neopouštěj..." dodal. HoSeok cítil teplo u srdce, přikývl.
"Chceš odnést do pokoje?"
"J-jo, prosím..." zamumlal YoonGi. Nechal se zvednout od mladšího chlapce a pevně se ho chytl kolem krku, obličej schovaný v hrudi.
Nechal se opečovávat, HoSeok ho položil do postele, zakryl ho, chvíli polehával vedle něj. Hlídal ho. Po chvíli se Gi rozkecal, chlapec vedle něj ho pozorně poslouchal, občas ho objal. V ten moment si YoonGi uvědomil, že HoSeok to s ním opravdu myslí vážně.
"YoonGi..." řekl po chvíli ticha, co oba dva koukali na zeď naproti. Starší chlapec se na něj otočil, mírně unavený z toho povídání a plakání.
HoSeok se na něj podíval taky, v očích měl něco, co YoonGi nerozeznával.
"Můžu...můžu tě políbit?" řekl najednou Seok, nervozita projela jeho tělem. Viděl překvapený pohled na Giho obličeji.
"Ah...zapomeň na to, byl to blbej nápad..." řekl a trochu se pousmál. Je opravdu naivní. Chtěl se zvednout, ale blondýn ho chytil za zápěstí.
"Udělej to," vypustil ze sebe najednou, trochu nervózní. Koukal na svůj klín. HoSeok si nebyl jistý, jestli opravdu dobře slyšel nebo ne...ale neváhal. Vzal chlapcovu bradu, zvedl jeho hlavu. Podíval se mu do očí a pak se začal přibližovat. Cítil jak se jeho srdce v hrudi může zbláznit. Není to to, po čem tak dlouho snil?
YoonGiho rty byly přesně takové, jaké si je představoval. Hebké, jemné...jednoduše úžasné. Další věc, která se mu na YoonGim neskutečně líbí. Polibek netrval dlouho, po chvíli se od sebe odpojili. HoSeok se opřel své čelo o jeho. Oba dva měli zavřené oči a užívali si ten klid. YoonGi nevěděl, co to je. Možná, že ho motýlí křídla jemně lechtaly v podbřišku, možná že to v něm vyvolalo opravdu zvláštní pocity...ale nebyl to NamJoon. Takové pocity, jaké v něm vyvolá Joon, s nikým jiným už nezažije. A ví, že pokud to s HoSeokem někdy zkusí, bude trápit oba dva…

******

"Jsi si jistá, že to zvládneš?" HyeRin mluvila do telefonu, v hlasu trochu škádlení.
"Samozřejmě, jsem snad tvoje sestra, ne?" ozval se hlas z telefonu.
"Stejná děvka jako já. Hah, takže je ti to jasný?"
"Jo, je mi to jasný. Jen mi řekni, co ti ten kluk udělal?"
"Zničil mi život, teď jsem měla někde ležet na Hawaii a vysávat NamJoonovo konto."
"Ty jsi vážně zlatokopka, že?"
"Já ne, on je idiot, že furt páchne za nějakým YoonGim, který ho ani nechce. Chci ho zničit, spálit, je mi jedno co, jen chci aby trpěl jako trpím já," řekla do telefonu, v ruce svírala sklenku vína.
"Ty trpíš prosímtě? Ale no tak sestřičko, máš co chceš, jen si pískneš...takže Jung HoSeok říkáš, že?"
"Přesně tak MinJi. Zařiď prosím, aby se do tebe zamiloval. Nemusíš s ním spát, pokud nebudeš chtít. Ten kluk je beztak panic podle toho co vím. Bude mu stačit málo, aby ti propadl. To bude poslední člověk, co se o YoonGiho asi stará nebo ho vůbec zná, podle mých informací. Zařiď, aby se na YoonGiho vykašlal. Budeš fakt hodná a přece jen...dlužíš mi to." A tímhle ukončila hovor. Nepotřebovala slyšet další a další kecy od své sestry. Usadila se pohodlně do křesla, koukala do tmy v pokoji.
"Jen počkej, Min YoonGi. Ještě budeš trpět." 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.