Just stay with me, okay? - 24. část

5. dubna 2016 v 17:49 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: NamJoon x YoonGi / HoSeok x YoonGi
Žánr: Yaoi


"Ty ho máš fakt rád, hmm?" pousmál se Taehyung, když uviděl svého přítele jak frustrovaně leží hlavou na stole vedle své kávy.
"Jo..." zamumlal. Právě se svěřil, co všechno se stalo, co vše cítí. Byl tak nešťastný, ale možná i trochu šťastný. Nevěděl jak ty city popsat. Asi pro ně neexistoval žádný název. Byl vším tím tak zmatený.
Tae ho sledoval s jemným, hřejivým úsměvem na tváři. Byl opravdu rád, že ho vidí takhle. Ne, že by byl rád za to, že mu YoonGi pomalu láme srdce, ale je zamilovaný. Nikdy ho neviděl tak moc závislého na někom druhém. Doufal jen, že to prostě dobře dopadne. Že se už konečně zamiluje do toho pravého, vše bude probíhat v pohodě, bude mít šťastný život…
Myslel si, že vždycky něco cítí k Jiminovi. Nějaké city. Protože kdykoliv někoho Jimin měl, HoSeok šel za Taehyungem a vyzpovídal se mu o tom, jak moc ho štve, žeMin zanedbává svého nejlepšího kamaráda skrz své "lásky". Právě proto se oni dva nemusí. Občas mají co dělat, aby se na místě hned nezmlátili.
"A Jimin se choval nějak divně..."
"Jo?" předstíral zájem Tae, což druhý hned vycítil.
"Ah, přestaň s tím...je to jen...řekl mi, že mě miluje, víš. Jako nijak jsem to neřešil, říkáme si takové věci furt."
"Fuj." Tae předstíral zvracení, čímž si vysloužil bouchnutí do ramene od HoSeoka.
"Au, to bolelo," předstíral ublížení Taehyung. Oba dva se poté jen zasmáli. V tom se rozevřeli dveře, dovnitř vešel SeokJin. To ale HoSeok nevěděl. Jen viděl svého kamaráda před sebou trochu zčervenat.
"Copak, copak?" začal se usmívat provokativně. Čekal na tuhle příležitost roky, konečně si ho bude moct také dobírat. Otočil se a jakmile spatřil svého souseda, ztuhl. Nebyl ještě připravený se s ním střetnout z očí do očí. Ani neví, co by mu řekl.
"Do háje, schovej mě!" zašeptal Taehyungovi, ale ten ho nevnímal, v údivu sledoval Jina. HoSeok protočil oči. Jeho soused si zrovna objednával, vypadalo to, že si nemůže vybrat. Chlapec toho využil a nenápadně se vytratil na záchod. Doufejme jen, že si to Jin vezme domů a nebude jíst tady. To by se na tom záchodu mohl ubytovat.
Mezitím si SeokJin objednal, všiml si Taehyunga. S malým úsměvem k němu šel. HoSeok nenápadně vykoukl ze záchodu a zpozoroval, že se ti dva spolu baví. Mohl jen doufat, že se Tae neprokecne. Ale vypadalo to, že je sám překvapený tak jako HoSeok. Viděl jak na chlapcově tváři byl stále větší a větší ruměnec. Musel se pro sebe usmát. Jak moc se těší, až bude Taehyunga provokovat. Po chvíli SeokJin pro jeho štěstí odešel. Oddechl si a vrátil se ke stolu. Jeho kamarád stále měl narůžovělé tváře, na rtech pitomý úsměv. Ani si nevšiml HoSeoka, že je zpátky.
"Takže Taehyungie je zamilovanej?" provokativně po chvíli pronesl. Zmiňovaný se vrátil zpátky do reality a věnoval chlapci naproti ne zrovna pěkný obličej.
"Odkud se s ním vůbec znáš?"optal se najednou HoSeok. Tae věděl moc dobře, že je to Seokův soused, občas ho zahlédl a vždycky byl omámen tou krásou, která z něj vyzařovala. Ale moc se styděl.
"Mmm...někde peníze shánět musím. A byla tam zrovna brigáda. Dělám mu kafe, občas za něj něco podepíšu. Docela lehká práce..." řekl a upil si ze svého hrnku.
"Ale proto tady nejsme," snažil se změnit téma, "měl bys ho pozvat ven. Víš co, na večeři nebo tak." Taehyung měl na tváři nadšený úsměv.
"Jako YoonGiho? Pff...nemyslím si, že by byl na takový věci. Navíc by to bral kamarádsky, nejspíš by mi řekl větu jako 'A proč nejíme doma?' nebo něco takového..." povzdechl si.
"Zkus to..." Taehyung měl na tváři takový jistý, sebevědomý úsměv. Až to Seoka ovlivnilo.
"No...dobře."
"Hned jak dojdeš domů!" vykřikl neúnavně mladší chlapec naproti.
"Jo...jo..."

******

"YoonGi?" zkusil to, když dorazil domů. Byl ještě obutý v předsíni, nervozitou se skoro klepal. Byla to delší doba, co s chlapcem vůbec mluvil. Nezdál se moc ve své kůži. A byl trochu protivný, proto ho HoSeok nechal raději na pokoji.
"Hmmm?" ozvalo se.
"Takže je doma..." pomyslel si pro sebe. Další vlna nervozity projela jeho tělem. Pomalu, jakože hodně pomalu se vyzul, snad aby to všechno oddálil. Na sobě měl jen mikinu, protože se začalo oteplovat. Vešel dovnitř a uviděl YoonGiho rozvaleného na pohovce, v ruce ovladač. Otráveně přepínal z jednoho kanálu na druhý. Podíval se na HoSeoka, který okamžitě pod jeho pohledem nadskočil.
"Já… já myslel jsem… máš dnes… večer volno?" Nebylo to zrovna takový, jak si HoSeok představoval, ale sotva uvěřil tomu, že se ho fakt zeptal. Ani v tom stresu si neuvědomil, jak moc drzé to bylo. Vždyť ho ani nepozdravil.
"Hmmm, jo?" znělo to spíš jako otázka. YoonGi z něj svůj zvědavý zrak stále nespustil.
"Nechtěl bys...nechtěl bys jít n-na večeři?" HoSeok sklopil svůj pohled, tváře mu trochu zčervenaly.
"Na večeři?" zamyslel se YoonGi, "A proč nejíme tady doma?"
"Přesně jak jsem říkal, Taehyungu..." zaklel ve své hlavě.
"Já...nemyslím to tak, chtěl jsem tě pozvat...na…n-na rande..."
"O-oh..." zasekl se YoonGi. Podíval se na HoSeoka, který měl co dělat, aby se nerozplakal.
"Promiň...já se asi necítím na...rande, víš?" řekl po chvíli se smutným hlasem. Nechtěl svému spolubydlícímu nějak ublížit a taky si nemyslí, že by se necítil. Jen byl moc líný, nechtělo se mu mezi lidi. Taky to slovo "rande" mu vyvolalo divné pocity. Na rande chodí přece jen s NamJoonem. HoSeok lehce přikývl a teď opravdu měl co dělat, aby se nerozbrečel.

"V pořádku, pozvu třeba Jimina nebo tak..." usmál se po chvíli na YoonGiho. Nemuselo se pochybovat o tom, že ten úsměv byl úplně falešný. Než by stačil blondýn něco říct, Seok už se zavíral v pokoji. Gi si pohodlně lehl na sedačce, koukal do stropu. Možná to neměl odmítat…možná by to byla dobré odvedení pozornosti. Ale teď už je pozdě. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.