Just stay with me, okay? - 23. část

5. dubna 2016 v 17:45 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: NamJoon x YoonGi / YoonGi x HoSeok (NamJoon x Jimin)
Žánr: Yaoi (18+)

Joon vzal Jimina za ruku a tahal ho ven pryč z baru. Jaké to štěstí, že jeho dům nebyl tak daleko. Cítil v sobě, že by to možná nevydržel, kdyby měl jít daleko. Nejspíš by Jimina hodil někam za keř a tam vykonal své uspokojení. Což by bylo hrubé.

Po několika minutách cesty dorazily před velký barák. Jimin to jen sledoval s údivem, vlastně skoro zapomněl proč jsou tady. Vše vypadalo tak luxusně, nově. Až to tady bohatstvím i vonělo.
NamJoon mu nenechal prostor k tomu, aby se porozhlédl a táhl ho po schodišti navrch do ložnice. Hned za nimi zavřel a přitiskl ho ke dveřím. Vrhl se na jeho rty. Polibek byl mokrý, vášnivý až dravý. Kousl Jimina do spodního rtu, čímž si vysloužil malý sten. Využil pootevřených rtů a vnikl do nich jazykem. Prozkoumával nové, neznámé prostředí. Setkal se s jeho jazykem, se kterým chvíli bojoval o nadvládu. Ale bylo jasné, kdo tenhle večer tu má moc. NamJoon nasál Jiminův jazyk a další sladký sten se vydral napovrch z jeho úst.
"Zníš opravdu pěkně..." vydechl Joon, když jejich polibek rozpojil. Jimin jen přikývl nevnímající, co mu právě druhý řekl. Bylo to vše pro něj tak nové. Ne, že by se nikdy nelíbal, ale moc dobře věděl, kam tohle směřuje. A to ještě nezažil. To vzrušení, co se asi bude dít, jaké to bude…
NamJoon ho znovu políbil a tentokrát společně došli až k posteli. Hodil Mina na postel. Sedl si na něj a tentokrát se věnoval krku. Každý polibek, každé nasátí kůže nebo její zkousnutí mezi zuby si vysloužilo další a další steny. Starší mu sundal mikinu, poté roztrhl bílé triko a nemohl se nabažit pohledu co viděl. Měl trochu jiné tělo než jeho YoonGi. Nebyl tak sněhově bílý a navíc...měl svaly. Měl opravdu slušně vypracované tělo.
Pomalu přejel prsty po břichu a namířil si to níž, až narazil na pásek. Jednou rukou ho odepnul, poté se zaměřil na knoflík se zipem. Znovu ho políbil na rty, zatímco přes spodní prádlo mnul jeho rozkrok. Jiminovy vzdechy se ztrácely v polibcích. Nikdo se ho tam nikdy dříve nedotkl kromě jeho vlastní ruky. Celou dobu si tohle šetřil pro jednoho a jediného člověka. HoSeoka.
Najednou byl bez kalhot, bez spodního prádla a stejně tak i chlapec nad ním. NamJoon se pro něco natáhl k nočnímu stolku. Za několik sekund už v ruce držel lahvičku, na kterou sedal prach. Opravdu to dlouho nepoužil.
Obsah si nalil na tři prsty. Pomalu jedním prstem začal masírovat Jiminův otvor. Jimin se trochu lekl při styku s ledovou tekutinou. Byl tak rozpálený z toho všeho, co se doposud stalo. Trochu se uklidnil, uvolnil své svaly. V tom do něj jedním prstem Joon vnikl. Vykřikl spíš překvapením než bolestí.
"YoonGi-hyung..." zamumlal NamJoon zatímco líbal vnitřní stehna. Jimin byl moc zaneprázdněný tím, co se právě dělo dole, aby si uvědomil, jak ho druhý oslovil.
Další prst byl na řadě. Tentokrát to bylo o mnoho bolestivější. Jimin cítil slzy hrnoucí se ven z jeho očí. Ale i tak to vydržel docela statečně a když Joon našel to slastné místo, které mu dopřávalo tolik rozkoše, z jeho úst se vydral napovrch hrdelní, hlasitý sten.
NamJoon se pousmál. Pro jistotu, že chlapce opravdu připraví, použil i třetí prst. Jiminovy vzdechy byly namixované bolestí a slastí.
Starší byl už nedočkavý. Nevěděl jestli to dál vydrží, jelikož ty zvuky, co druhý vydával, ho opravdu dostávaly. Své prsty dal pryč. Min najednou zamručel nespokojeností. Joon se pousmál a potřel si svou chloubu gelem. Již se nemohl dočkat, až konečně ucítí ten pocit, kterému tak dlouho vzdoroval.
Pomalu vnikl svou špičkou do Jimina, který zaskučel bolestí. NamJoon nevnímal, prostě jen pomalu pokračoval, než byl v chlapci až po kořen. Slíbal slzy utíkající po Minově tváři.
"Jak můžeš být stále tak úzký, YoonGi-hyung?" zašeptal s úsměvem Joon. A pak až teprve Jiminovi došlo, co se to vlastně děje. Ten nad ním není HoSeok. On není YoonGi. Tohle bylo celé špatně. Měl by to okamžitě zastavit. Ale než by stačil cokoliv říct, bylo pozdě. Druhý se v něm začal pohybovat a on ztrácel kontrolu nad svým tělem. I když to nebyl Seok-hyung, stále to mělo něco do sebe. Sice cítil obrovskou bolest, ale i nechutně úžasnou slast. Měl by být sám sebou znechucen, ale jediné na co se zmohl bylo požádání. Požádání o to, aby nepřestával, aby přidal. Chtěl víc.
NamJoon jeho prosbám vyhověl, s úšklebkem zrychlil. A rozhodně to nebylo tempo, které byste měli použít na panice, pokud tedy chcete, aby další den mohl vůbec chodit.
Jimin se tomu absolutně poddal, snažil se zapomenout, že ten, který mu momentálně způsobuje největší rozkoš, co kdy zažil, není někdo, koho sotva zná. Představa toho, že by to mohl být HoSeok, ho dostala snad až do sedmého nebe. Aniž by si to uvědomil, křičel jméno Seoka a vyvrcholil na své břicho. Hned po něm následoval Joon, který zakřičel jméno svého bývalého přítele. To už ale Min neslyšel. Pomalu usínal.

******

Probudil se do nového rána. Ucítil zápach cigaret. Zamžoural po pokoji a všiml si pootevřených dveří od malého balkonu. Odtud šel ten zápach. Uviděl NamJoona jak jen v triku a spodním prádle se opírá o zábradlí, v ruce zapálená cigareta. Vypadal docela dost hluboko ve svých myšlenkách. Jimin ho nechtěl rušit. A vlastně ani nevěděl, co tu dělá. Když si najednou všiml svého oblečení všude po pokoji. Podíval se pod peřinu, pro jeho zděšení zjistil že je nahý.
"Tohle je sakra divný..." pomyslel si a chtěl se zvednout, natáhnout se pro aspoň jeden kousek jeho oblečení. Ale jakmile se udělal rychlejší pohyb, vykřikl, jelikož zasáhla ho obrovská bolest. Jak hlavy, tak hlavně...zadku. Vykulil oči zděšením.
"Takže jsem nejspíš dal svoje panictví někomu...koho sotva znám?" zašeptal si pro sebe.
NamJoon slyšel jeho skřek, a tak se vrátil zpět do ložnice. Trochu se pousmál, ale hned mu úsměv zamrzl...při vzpomínce na minulou noc. Podal chlapci jeho oblečení a otočil se. I když jeho intimní části již viděl, chtěl mu nechat nějaké soukromí.
Jimin se snažil rychle obléknout i když mu to bolest téměř znemožňovala.
"Odvezu tě domů..." řekl mu Joon, zatímco se dostával do kalhot. Věděl, že musí být chlapec v bolesti. Sice se opravdu moc chtěl vyhnout téhle trýznivé atmosféře, přesto ho nemohl nechat jít samotného.
Pomalu se odebrali ven, k autu staršího. Jimin se nedokázal po celou ubránit bolestným syknutí.

Po celou dobu jízdy bylo ticho. Mladší z chlapců si nervózně hrál s lemem mikiny. NamJoon ho koutkem oka sledoval. Zhluboka vydechl. Takhle to opravdu nechtěl.
Zastavil před jeho bytem. Jimin už chtěl vystoupit, ale druhý ho chytl na zápěstí.
"Mohli bychom dělat...že se nic nestalo?" optal se Joon s vážným hlasem. Min jen šťastně kývl. Bude lepší, když se na tenhle omyl zapomene.
NamJoon se usmál, bylo vidět že si oddechl.
"A před SeokJinem taky ani slovo, okay?" Pouštěl jeho zápěstí, avšak stále mu hleděl přímo do očí.
"Okay," pípl jen Jimin a vydal se z auta. Oba dva tak nějak cítili, že mají o jednu starost v srdci méně.

Asi by nebylo zrovna nejlepší, kdyby se to HoSeok nebo YoonGi dozvěděl...


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.