Just stay with me, okay? - 20. část

4. dubna 2016 v 23:25 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: NamJoon x YoonGi / HoSeok x YoonGi
Žánr: Yaoi
Už je to nějaký měsíc, co Gi chodí do práce, bydlí u HoSeoka a zařadil se do jeho každodenní rutiny. Nic převratného se v jeho životě neděje. Dalo by se říct, že žije jako každý normální člověk. Na problémy neměl čas ani pomyslet.
Zrovna byl pátek, na víkend měl volno. S oddechem zamkl kavárnu a vydal se pomalým krokem domů. Byl unavený a za cestu si nejméně pětkrát zívl. Těšil se až dojde domů, do tepla a lehne si do své postele. Docela měl i náladu si povídat a tak doufal, že se mu doma zkříží cesta se Seokem. Určitě by se mu lépe spalo.
Mířil k bytu. Měl skoro zavřené oči, ale najednou se mu rozlepily šokem, když z vchodových dveří vyšla povědomá postava. Byl to Jin. YoonGi se přikrčil za nejbližší keř a schytal pár zvláštních pohledů od kolemjdoucích, ale to neřešil. Potřeboval se schovat, dokud mu nezmizí Jin z dohledu. Vypadalo to, že má na spěch, jelikož když po chvíli vykoukl, chlapec nikde nebyl.
"Snažíš se snad někomu schovat?" ozvalo se za ním polohlasem. Gi leknutím nadskočil a pomalu se otočil. Očekával to nejhorší.
"Áh! HoSeoku!" vydechl starší, "Vystrašil si mě k smrti..." Chytl se za srdce. Seok se jen zasmál. Se smíchem společně pokračovali do bytu. YoonGi musel uznat, že mít za spolubydlícího zrovna jeho vůbec nebylo špatné. Možná, že se i malinko těšil domů právě kvůli němu.

Mladší otevřel dveře jejich bytu a pustil chlapce. Celou dobu se usmívali, trochu spolu mluvili a tak celkově byla atmosféra dost poklidná. Oba dva s výdechem dopadli na pohovku se spokojeným úsměvem na tváři.
"YoonGi-hyung?"
"Mmm?"
"Nechceš se dnes podívat na nějaký film?"
"Jasně, pusť tam, co chceš..." usmál se Gi na chlapce. HoSeok se v ten moment nemohl cítit šťastněji. Nechal tam hrát nějaký film a usadil se na pohovku. Avšak místo filmu sledoval tvář YoonGiho, který usínal hned od začátku. Vždy pomalu zavíral oči, poté mu spadla hlava a kvůli tomu se vždy probral. Poté pohlédl na HoSeoka vedle sebe, který aby nebyl přistižen "při činu" vždy svým pohledem uhnul a dělal, že ho ten film celou dobu soustředí. A tak to pokračovalo, než chlapec úplně usnul a dopadl svou hlavou na Seokovo rameno. Mladší se pousmál a ztlumil hrající film. Po chvíli klidu začal také usínat, přece jen vedle něj byl někdo, s kým by rád usínal každý večer.


HoSeoka probral zvonek. Zamžoural po pokoji. Zjistil, že je stále ve stejné poloze. YoonGiho hlava stále ležela na jeho rameni. Pousmál se a promnul si oči. Podíval se na hodiny.
"Jedenáct hodin? Kdo tu může být tak pozdě?" zašeptal si pro sebe. Zvonek se znovu ozval. Pomalu, opatrně položil jeho hlavu a tělo na pohovku, aniž by ho vzbudil. Potichu se připlížil ke dveřím. Někdo za nimi netrpělivě zvonil.
"Už jdu, už jdu..." zamumlal.
Ještě ospalý otevřel a v tom se ze tmy někdo vyvalil. Vlítl do jeho bytu, chytl HoSeoka pod krkem a přitiskl ke zdi. Seok se náhle probral a nechápal, co se děje.
"Bastarde..." procedil skrze zuby ten "někdo" před ním. Stisk na jeho krku se stával čím dál silnější.
"Myslíš si, že můžeš jen tak lhát? Že můžeš brát někoho, kdo ti ale kurva vůbec nepatří?" začal křičet hlubokým hlasem. Na HoSeoka se vyvalil zápach alkoholu. Nebylo pochyb toho, že je dotyčný možná trochu opilý. Ale o čem to sakra mluvil? Že lhal?
"Jsi jen zbytečný hajzl, co umí všechno ještě více posrat!" Agresivita v hlase byla znát. Stále více lapal po dechu, ale už se zdálo, že ho opravdu druhý uškrtí.
"Pusť ho..." ozvalo se najednou.
"Kdo si kurva myslíš, že-" Otočil se ten, který málem zadusil HoSeoka a odmlčel se. Stisk najednou povolil.
"Pusť ho, NamJoone..." YoonGiho hlas byl pro Seoka spása.
"YoonGi..." oslovený se otočil úplně, pustil HoSeoka, který dopadl na zem. Malými kroky přešel k Gimu, slzy v očích. Poslední dny opravdu nebyly zrovna ty nejlepší


FLASHBACK

"Musí to být nějaká chyba, to není možný..." konstatoval NamJoon a sedl si na židli, aby snad předešel zkolabování. Naprázdno polkl.
"Testy to tak ukazují..." řekl mu doktor naproti němu, "jste otcem toho dítěte..."
Joon nevěděl, co dělat, co říct. Jeho poslední kapka naděje zmizla. Vypařila se. Jeho nejhorší obava se vyplnila. Může být vše ještě horší?
"Říkala jsem ti, že jsi otcem...matka to pozná..." s nechutným úšklebkem, jenž však neviděl, mu HyeRin položila svou ruku na rameno.
"Nemůže to být pravda..." Skoro cítil, jak se mu hrnou slzy do očí. Úspěšně je zamrkal a rychle vyletěl ze židle. Už odcházel, ale ve dveřích se ještě zastavil, ohlédl se za HyeRin.
"Pokud si myslíš, že si mě tímhle přetáhneš na svou stranu, mýlíš se! Udělám cokoliv, aby to děcko bylo v mé péči, to si pamatuj!" A s tímhle odešel.
HyeRin stála na místě jako opařená. Nic nevycházelo tak, jak by si ona přála. Skousla si spodní ret. V tom ucítila plesknutí přes její pozadí. Věnovala mu jeden zlostný a znechucený pohled.
"Ale no tak holka, minule jsme si to užili..."
"Co bylo, bylo. Bylo to jen skrz to, co už jsi splnil. Takže mě nech nebo tě zažaluju za obtěžování své pacientky."
A s tímhle se ve spěchu vydala z ordinace.


Pro NamJoona začalo peklo. Byl konec týdne, mohl se opít jak chtěl, ale to asi stejně nezáleží na tom, jaký je den. Opil by se i kdyby bylo třeba pondělí. Čtvrtek byl celý den v lihu - ani si nepamatoval, co vlastně celý ten den dělal kromě toho, že pil. A byl pátek. I když jeho hlava třeštila a nebylo mu nejlépe, i tak se vydal do baru, kde už seděl Jin. Nezmínil se Jinovi o těch testech. Neměl vůbec náladu a sílu to řešit. Alkohol v jejich hrdlech doslova mizel. Ale SeokJin nebyl zrovna ve své kůži, a tak po chvíli usínal na stole. Za to v Joonovi se to vařilo. Různé myšlenky a emoce se v něm míchaly. Měl chuť se prostě jen tak sbalit a unést YoonGiho k sobě domů. Odstranit všechny jiné problémy. Například problém jménem HoSeok. A proč by nemohl?
Nechal Jina Jinem a vydal se i když malátně na cestu.


KONEC FLASHBACKU

A tak stojí tady. V ruce se mu leskne kapesní nůž, čehož si všiml HoSeok. Najednou mu vyschlo v ústech a krku.

"YoonGi...dej mi šanci...šanci to vysvětlit..."


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.