Just stay with me, okay? - 17. část

4. dubna 2016 v 23:20 | Natalii |  Just stay with me, okay?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: NamJoon x YoonGi / HoSeok x YoonGi
Žánr: Yaoi
Když HoSeok s Jiminem dorazili do bytu, YoonGi byl stále ve stejné poloze na pohovce, než Seok odešel.
"Jsme zpět," promluvil k němu s Jiminem za zády. Na stůl položil sáček se zabaleným jídlem. Jimin si mlčky prohlížel Giho, který se ani neuráčil zvednout zrak od televize. Potichu si odfrkl.
"Že já jsem drzý?" optal se sám sebe v hlavě. V tom se jejich pohledy střetly. Jimin se lekl a sklopil ten svůj.
"Tak YoonGi, tohle je Park Jimin...můj nejlepší přítel," začal HoSeok, když už viděl, že YoonGiho pozornost je upoutána na jeho kamarádovi.
"Jimine, tohle je Min YoonGi, můj spolubydlící." Seok asi čekal, že dojde k nějaké formálnosti, například potřesení rukou, ale asi si v některých věcech byli podobní. Jimin si odfrkl. YoonGi jen něco nesrozumitelného zamumlal, zvedl se a šel si pro svou porci. I když by nejraději jedl na pohovce, zůstal u stolu s chlapci. Všichni tři se pustili v úplné tichosti do jídla. Nikdo si nestěžoval, a tak HoSeok doufal, že to všem chutná a on se trefil do chuti. Ale i když vše vypadalo v pořádku a klidné, nemohl si nevšimnout toho, jaké pohledy si YoonGi s Jiminem občas vyměňují. Necítil se dobře, a tak si dal za úkol, že se z nich dnes stanou přátelé a to díky němu. Ne zas dobří přátelé, to by pak taky mohlo dopadnout jinak, než by chtěl, protože věděl, jaký Jimin umí být. Dokáže flirtovat s kýmkoliv a málokdo mu nepropadne a to nehledě na pohlaví. Věděl, že Min měl několik úletů, ale kam až zašel, to mu nikdy neřekl. Ale rozhodně na tom byl lépe, než samotný HoSeok.
Všichni dojedli a jen tak mlčky seděli, pohledy ve svých klínech.
"Ták...pustíme si nějaký film?" snažil se odlehčit situaci Seok.
"Horor?" pousmál se Jimin.
"To by šlo," pronesl poprvé něco srozumitelného YoonGi. I když bylo čerstvé odpoledne, venku se schylovalo k dešti a tak byl byt téměř ve tmě. HoSeok byl vystrašený až za ušima, ale protože nechtěl zklamat Giho, který vypadal, že by něco takového chtěl, překoná se. Nabral spoustu vzduchu a přikývl. Jimin vesele vyskočil radostí a YoonGi se pousmál.

******

"Já vedle něj sedět nebudu..." Jimin pronesl nakvašeně, když se měl mačkat vedle blonďatého chlapce na sedačce u filmu.
"Nějaký problém, prcku?" ozval se YoonGi.
"Prcku? Jsi stejně velký jako já!"
"Ne to teda nejsem, jsem větší..."
"Nejsi!"
"Jsem!"
"Nejsi!"
"Jsem!"
"Uklidněte se oba dva!" zklidnil situaci HoSeok. Zhluboka vydechl. Nebyla to ani chvíle, co s nimi byl a on už byl otrávený na celý den.
"Sednu si mezi vás..."
Oba dva chlapci si sedli na odlišné konce pohovky. Uraženě od sebe odvrátili hlavy. Jimin našpulil rty. Během toho Seok šel pro popcorn, který už se pomalu v mikrovlnné troubě pálil. Sedl si mezi chlapce, popcorn v jeho klíně a ovladačem zapnul nějaký starý horor, kterého název nevypadal až tak děsivě. Pohodlně se opřel a snažil se soustředit na začínající film. Bál se o mnoho víc než obvykle, jelikož Jimin namítal, že se prostě musí zatáhnout žaluzie, jinak to nebude stát za to. A tak jediné světlo v pokoji vycházelo z televize.
Vše již probíhalo v pohodě, jak YoonGi z jedné strany, tak Jimin z druhé, si položili hlavy na jeho ramena. Proto se HoSeok snažil moc neskákat leknutím, ale moc se mu to nedařilo. Avšak vše uběhlo celkem rychle, horor skončil. Teď bylo na Seokovi, co vybere za film. Taky že vybral podle jeho vkusu. Romantický film, u kterého si na konci pobrečí jako želva. Z toho dva chlapci na pohovce nebyli moc nadšení.
"Ale no tak! Já se díval na váš horor, vy se budete dívat na můj doják!"
YoonGi si povzdechl, ale nic jiného nenamítal. Za to Jimin měl keců dost.
"Ale HoSeok-hyuuung. To je nuda!"
"Není! Je to úžasný příběh plný emocí, citu…!"
"Bla, bla, bla...nuda," odfrkl si a vytáhl svůj mobil z kapse od džínů.
"Žádné mobily, mladý muži!" řekl HoSeok a vytrhl mu ho z ruky.
"Ale! HoSeoku…!! To nemůžeš. Nejsi učitel, aspoň můj ne..." podotkl Jimin. YoonGi zbystřil, začal poslouchat. Tak HoSeok je učitel?
"Zavři tu pusu nebo ti ji zalepím, blbče..." zčervenal Seok. A po tomhle bylo ticho. Nejstarší z chlapců byl docela zvědavý. Vlastně mu představa jeho spolubydlícího jako učitele přišla roztomilá. Určitě má k dětem více citu než on sám. Nikdy by si sebe nedokázal představit, jak vychovává malé dítě. Jen mu to leze na nervy.
Film začal a HoSeokovi oči se už plnily slzami. Gi se pohodlně uvelebil již na prázdném klíně svého spolubydlícího, nohy mu trčely ven z pohovky. Jimina zaplavila žárlivost…
"Jak je sakra možné, že mají k sobě tak blízko?! A jakto že to HoSeokovi nevadí?! Mě nikdy nenechal..." pomyslel si sám pro sebe a snažil se soustředit na film. Také mu začaly slzet oči, ale mělo to jiný důvod, než-li film.
Uběhla asi polovina toho, co sledovali a v tom YoonGi usnul. Oči mu padaly a Seokův klín byl vlastně celkem dost pohodlný (když bude ignorovat ten fakt, že z nějakého důvodu je jedno určité místo tvrdší, než by vůbec mělo být, ale za to HoSeok nemohl, YoonGi na jeho klíně je prostě...trochu moc).
HoSeok si toho všiml a s jemným úsměvem ho pohladil ve vlasech.
"Jiminnie? Zanesu Giho do postele, usnul..." zašeptal chlapci vedle, který jen zamumlal odpověď, také usínal. HoSeok nechal mladšího chlapce na pohovce a Giho v náručí donesl do jeho pokoje. Položil ho do postele a až po krk zakryl peřinou.
"Dobrou noc, YoonGi..." zamumlal potichu i když bylo odpoledne. Políbil ho něžně na čelo a vypařil se zpět za Jiminem. S úsměvem hrajícím na rtech si sedl. Snažil se sledovat film, ale nemohl. Měl plnou hlavu blondýna a jeho roztomilosti.
"Víš, hyung..." začal po chvíli Jimin. Je se Seokem konečně sám. Sebral všechnu odvahu a řekne mu to, co tak dlouho skrývá. Je na to pravý čas...pokud si nepohne, nejspíš mu ho někdo sebere.
"Ano?" usmál se druhý. Nastalo ticho, ale nakonec mladší spolkl knedlík v krku a promluvil.
"M-miluju tě, HoSeoku..." zamumlal skoro neslyšně. Druhý chlapec neodpovídal. Min se začal cítit nepříjemně a trapně.
"Samozřejmě...i já miluju tebe, Jiminnie..." zasmál se HoSeok a objal chlapce, "jsi přece můj nejlepší přítel."
Jimin cítil, jak se do jeho očí derou slzy.
"Samozřejmě, hyung...nejlepší přítel..." vydal ze sebe, když ho starší svíral v přátelském objetí.
"Jen nejlepší přítel..." zašeptal si pro sebe.
"Říkal jsi něco?"
"Ne nic...pojďme se dodívat na ten film..."
"Dobře," usmál se HoSeok a posadil se zpět na své místo. Celý film Jiminovi tekly slzy. A rozhodně to nebylo skrz tragický děj toho dojemného filmu.Na obrazovce se již objevovaly závěrečné titulky. HoSeok se protáhl a zívl si. Během toho si Min utřel vlhké tváře od slz. Byla naštěstí opravdu tma, a tak starší neuvidí jeho opuchlé, uslzené oči.
"Tak Jiminnie, co si myslíš o YoonGim?" začal vyzvídat najednou chlapec.
"Co by...prostě...idiot..."
"Ahhh, ale prosímtě! Je fajn."
"Proč se ho furt zastáváš, hm? Máš ho rád nebo co?" provokoval Min. Čekal, že mu to HoSeok hned vyvrátí, ale nestalo se tak. Místo toho před ním seděl se sklopenou hlavou a nejspíš pořádně rudými tvářemi.
"Neříkej mi… že ho máš fakt rád?!" skoro vykřikl Jimin.
"Drž pusu! On spí!"
"Takže ho fakt máš rád..." řekl nevěřícně. Jeho srdce se roztříštilo na miliony kousků. Znovu cítil, jak se mu v jeho očích tvoří slzy, ale nemohl. Ne teď.
"Já...já nevím. Není to divný? Znám ho pár dní..."
"V pořádku, hyung. Je to normální..." Pohladil ho po rameni s utěšujícím úsměvem. Sám si vzpomíná, jak se do HoSeoka zamiloval hned na první pohled, co ho viděl v kavárně, kde kdysi pracoval. Kéž by měl takové štěstí jako ten YoonGi.
"Jen...hodně štěstí…,přeju vám to. Buď šťastný..." promluvil po chvíli.
"Ah, Jiminnie, nemluv tak, jako bychom se viděli naposled. Děsíš mě..."
Jimin se nervózně zasmál.
"HoSeokie...budu muset jít..."
"Už? Nezůstaneš přes noc?"
"Nechci tě otravovat, navíc mám jinou práci..."
"Uh...dobře...ale klidně se ještě stav!"
"Okay, okay… zatím se měj..." a s tímhle odešel. Nevěděl, kam půjde. Domů se mu nechce. Nejspíš bude jen tak bloudit ve městě a...kdo ví? Právě chtěl být chvíli úplně sám. Jen sám před sebou se může pořádně vyplakat.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.