Just One Drink - J-Kook

1. dubna 2016 v 12:48 | Natalii |  Jednorázovky
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: HoSeok x JungKook / JungKook x Jimin
Žánr: Yaoi (18+)

Mladý chlapec jménem JungKook, seděl na studené, špinavé zemi vedle zapáchajícího záchodu. Celkově tahle místnost zapáchala něčím, co se nedalo popsat slovy. V ruce ještě držel nedopité láhvové pivo. Právě se nacházel v nějakém pro něj neznámém nočním klubu. Nevnímal hlasitou dunící hudbu vycházející z druhé, velké místnosti plné lidí, nevnímal už ani ten zápach. Byl opilý. Jako nikdy předtím. Každou chvíli se mu zvedal žaludek a chtěl vyhodit ven to, co před nějakou chvílí vypil. Proto tu seděl. Vše kolem něj bylo strašně rozostřené. Chtěl pryč, ale jeho nohy ho neposlouchaly. Proč sem vlastně šel? Nechal se sem odvést od nějakých pochybných kamarádů. Měl všeho dost, jelikož se poslední dobou se svým přítelem Jiminem jen hádal. Tentokrát už nevydržel a šel to řešit po svém. Nikdy alkohol tolik neochutnal a teď chápe proč. Nakonec litoval toho, co udělal. Neměl být tak tvrdohlavý.
"Už dost," řekl si v hlavě a rozhodl se zvednout. Během toho, když se snažil vyškrábat na své nohy, na záchodě se objevili dva chlapci, kteří mezi sebou někoho tahali. Ten někdo byl na tom hůř než on sám. Nevydržel to a přímo před JungKookem se pozvracel. To už bylo na něj hodně a najednou se chlapec hýbal, jakoby nebyl vůbec opilý. Chtěl z tohoto podniku pryč. Bylo mu zle a neměl daleko k tomu, aby se mu stalo to, co tomu opilému chudákovi. Nakonec se nějak dostal ke dveřím. Objevil se v tmavé, velké místnosti osvětlenou několika reflektory. Velmi hlasitá hudba mu nedělala dobře, a tak se snažil dostat ven.
Konečně se prodral z toho davu lidí a byl venku. Nadechl se čerstvého vzduchu. Trochu zavrávoral, a proto se opřel o zeď. Nechápal, co lidé měli na pití alkoholu. Nic mu to nepřineslo, jen mu bylo špatně. Stýskalo se mu po Jiminovi. Po jeho objetí. Stále v hlavě cítil tu opilost. Sklonil se a nabíral vzduch. Bylo mu opravdu špatně.
"V pohodě?" ozvalo se před ním. Rychle se narovnal a koukl do tváře osobě naproti. Setkal se se zvědavým pohledem.
"Jasně," ovšem jeho hlas zklamal. Alespoň se pousmál. Chlapec mu úsměv oplatil. Byl tak veselý a plný naděje, až to mladšího omámilo.
"Nechceš jít dovnitř?" zeptala se ho ta neznámá osoba a oblízla si rty. To JungKooka trochu vyvedlo z míry, ale nakonec přikývl. V ten moment mu to bylo jedno, byl chlapcem trochu zmámen a nějak si myslel, že aspoň na nějakou chvíli zapomene na jeho nešťastná trápení. Taky tu zahrál roli alkohol v jeho krvi.
"Jak se jmenuješ? Já jsem HoSeok," pousmál se na něj, ještě než se ponořili do víru toho opileckého prostředí.
"JungKook," polkl. Ještě pořád se mu trochu obracel žaludek.
"Těší mě," a s velkým úsměvem otevřel hlavní dveře klubu. Vyvalil se na ně kouř z cigaret a hlasitá hudba. HoSeok chytl Kooka za zápěstí a společně se prodírali mezi lidmi. Nakonec ho odvlekl k baru.
"Už ne, prosím," zaskučel si sám pro sebe v hlavě, ale druhý chlapec s ním měl jiné plány.
"Co si dáš?" otočil se na něj.
"Raději nic," pousmál se Kookie.
"Nebreptej, tady se koukni, je to na mě," podával mu lístek s alkoholickými nápoji. Mladší chlapec si to pečlivě a pomalu prohlížel, snad jen proto, aby objednávání oddálil. Nakonec se rozhodl pro nějaký míchaný nápoj, který vypadal slabě.
"Tak teda tenhle," ukázal na něj a podával to zpět HoSeokovi, který zkušeně vyslovil celkem složitý název a objednal si i pro sebe, něco silnějšího. Barman přikývl a teď oba dva chlapci opření o barový pult čekali, než se jim to donese. JungKookovi nebylo příjemně a sklopil svůj pohled dolů. Ani si nevšiml, že nápoje byly přineseny. Toho využil HoSeok, ze své kapsy vytáhl drobný prášek. Neváhal a mrknutím oka už se bílá tabletka rozpouštěla v alkoholu.
"Neuškodí ti, když se trochu uvolníš, budeš to potřebovat," pousmál se pro sebe starší chlapec a podával Kookiemu drink. Hned jak ho dostal do ruk, napil se. Najednou se mu zamotala hlava. Asi to je silnější, než si myslel. Ovšem po chvíli se mu zvedala nálada a cítil se jako kdyby mohl cokoliv. Rozpustile se pousmál na HoSeoka, který poznal, že jeho malý kamarád už pomohl.
"Chceš si jít zatancovat?" zeptal se ho, načež mu Kook hned vesele přikývl. Ještě jednou se oba dva napili a téměř prázdné sklenky odložily. Starší ho odvedl na parket a začal tančit. Mladší ho udiveně pozoroval. Nedalo mu to a přidal se taky. Ze začátku to vypadalo velmi nadějně, ale poté ho přestaly nohy poslouchat. Rozplácl se na zem. Vlastně ani nevěděl, jak se to stalo. I přes to byl velmi veselý a hned se chtěl zvednout a pokračovat. Ovšem jeho tělo nebylo tak nadšené do zvedání. HoSeok si ho všiml a začal se smát.
"Pako," dodal, když mu pomáhal na nohy.
"Teď už si tě budu držet u sebe," řekl velmi svůdným hlasem Kookovi, který to v ten moment bral jako největší srandu na světě a smál se. Ovšem chlapec to myslel vážně a svíjel se kolem něj v rytmu hudby. Poté se přiblížil více k mladšímu. Jejich pohledy se setkaly. HoSeok mu koukl hloubě do očí, až se z toho mladšímu zamotala hlava. Zavrávoral, ale chytly ho hubené ruce. Trochu se tomu opilecky zasmál, ale v tom se objevil až příliš blízko k obličeji hnědovlasého chlapce. Začal panikařit, ale než stihl cokoliv udělat, HoSeok otřel své rty o ty jeho. Jemně a toužebně. To se JungKookovi docela líbilo. Podíval se mu do očí a uviděl v nich něco divokého. Jeho otupené instinkty upozornily na nebezpečí, ovšem omamné látky v jeho těle tohle potlačily, a tak se to ke Kookiemu nestihlo dostat, spíše naopak, ucítil nějaký záchvěv chtíče. HoSeok ani chvíli nezaváhal a jejich rty spojil v polibek. Bylo to tak hladové a plné vášně, až tmavovlasý chlapec opět zavrávoral.
"Nebudeme to zdržovat," řekl starší, když je rozpojil. Chytl ho celkem silně za zápěstí a vlekl ho dál a dál. JungKook ani nevnímal nic kolem sebe, vše viděl rozostřeně a vlastně mu bylo jedno, že mu jde o prdel. A to doslova. Najednou se objevil venku v nějaké tmavé uličce, kde ho HoSeok bez žádných zbytečných otázek přišpendlil ke zdi. Přisál se na jeho rty a velmi nelítostně je líbal a kousal, až oba chlapci ucítili krev v ústech. JungKook neměl ani čas nad tím nějak přemýšlet, neměl čas přemýšlet nad tím, co tohle může způsobit. Nepomyslel ani na svého přítele, kterého by tohle mohlo mrzet. Jediné co vnímal bylo to, že je obdarováván vzrušujícími polibky a jeho místo v kalhotách je postupně menší a menší. Vlastně si přál, aby si ho starší chlapec vzal. Fakt, že jsou na ulici, mu nijak nevadil. HoSeokův jazyk se tlačil přes jeho zuby, až ho nakonec pustil dovnitř. Ucítil i jeho ruce šmátrající po těle. Starší chlapec se odpojil z polibku pro nabrání vzduchu. Kook na něj koukl jako ztrápené malé kotě, které se chce ještě mazlit.
"Vem si mě," zašeptal hlasem plné touhy. Nechtěl čekat a to HoSeokovi vyhovovalo. Pousmál se nad tou větou. Bez váhání se dostal ke knoflíku a rozepnul ho. Stáhl mu kalhoty i se spodním prádlem po kolena. V ruce stiskl jeho erekci a pomalu ji třel. JungKook se málem uvzdychal slastí. Když už byl blízko k orgasmu, HoSeok přestal a otočil ho prudce zády k sobě. Mladší uslyšel cinkání pásku a následovné spadnutí kalhot. Poté se k němu chlapec přiblížil a nasál jeho ušní lalůček a pokračoval po jeho krku dolů, kde zanechal červené skvrnky. Mezitím mu dal prst do pusy. Kookie nevěděl co s tím dělat, a tak ho trochu olízl. Pak přidal ještě jeden, se kterým mladšího jazyk udělal to samé. Protože měl na sobě trochu vytahané triko, HoSeok odhalil jeho rameno a jemně ho zlíbal.
Když ucítil dostatečnou vlhkost na jeho prstech, vydělal je a přemístil se k jeho zadnímu otvůrku. Oba dva prsty se tam ztratily. JungKook potlačil vzdech bolesti a slzy hrnoucí se do očí. Druhý chlapec se ale nijak dlouho nezdržoval a své celkem hubené prsty vyměnil za něco mnohem většího a silnějšího. Pronikl do něj celou svou délkou, až mladší bolestně zaskučel. Vyteklo mu pár slz. HoSeok začal prudce přirážet, nemohl se ovládat, chlapec před ním byl tak úzký. Z úst se mu prodralo pár slastných vzdechů. Za to Kookiemu se to moc nezamlouvalo. Čím dál více ho to bolelo. Teď už nepomáhal ani alkohol v krvi, probral se do reality. Začal přemýšlet nad tím, co dělá. Litoval toho. Vzpomněl si na Jimina a chtěl přestat. Chtěl se vymanit ze sevření chlapce, který už zpozoroval, že se probírá ze svých stavů. Proto mu vzal upadající úd a začal ho rychle třít. Mladší chlapec tomuhle nedokázal více odolávat. Oddal se tomu a po chvíli si užíval orgasmu. Stáhl se a HoSeokovi stačilo pár přírazů. Zaplnil druhého až po okraj. Hned je rozpojil a natáhl si své kalhoty.

"Nebylo to tak špatné, Kookie," pousmál se trochu zlomyslně a bez dalších slov odešel, nechal ho tam. Chlapec se aspoň trochu oblékl a opřel se zády o zeď. Po chvíli mu začaly téct slzy. Svezl se po zdi, až seděl na prochladlé zemi. Snažil se trochu ztišit své vzlyky, ale nedokázal to.
Proč se to stalo? Měl tohle zapotřebí? Může se takhle ukázat doma? Může ještě po tomhle kouknout Jiminovi do očí?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.