Do you want some pizza? - NamGi

1. dubna 2016 v 12:50 | Natalii |  Jednorázovky
Skupina: BTS (Bangtan Boys)
Pár: NamJoon x YoonGi (Rap(e)Monster x Suga)
Žánr: Yaoi (18+)
"Jak já nenávidím brigády..." povzdechl si chlapec, který pracoval jako roznašeč pizzy. Byl celkem pozdní večer a on zrovna mířil k nějakému baráku, kde si někdo objednal pěkně velkou várku pizz. Už když se k němu přibližoval, byla slyšet velmi hlasitá hudba. Asi nějaká párty. Jak on by si rád dal pauzu a šel do nějakého podniku, či se zúčastnil něčeho takového. Ale rodiče po něm chtěli, aby si vydělával sám. Bylo jim jedno jakým způsobem. A tak se YoonGi musel podřídit i když nerad.
Nadechl se vzduchu a zazvonil na zvonek. Byl trochu nervózní, ani nevěděl proč. Nijak ho ostatní lidé nezajímali. Ještě nikdy nebyl nervózní skrz někoho jiného. Vlastně celkově neměl moc přátel a věci jako například 'láska' ho nezajímali. Jediné, co v jeho životě mělo nějaké místo, byla hudba. Hudba a psaní textů. A skrz tuhle otravu tyhle věci musí odložit. Nenáviděl za to celý svět.
Nikdo mu neotvíral, a tak zvonek stiskl ještě jednou, dlouze a netrpělivě. Nakonec vyšel mladý blonďatý chlapec trochu při náladě.
"Dobrý den," pozdravil YoonGi trochu nepříjemně. Byl naštvaný, jelikož měl pocit, že celičký svět je jeho nepřítelem včetně tohohle celkem pohledného kluka.
"Dobreej, neseš tu pizzu?" optal se s úsměvem druhý.
"Jo a kdo ti dovolil mi tykat?" zněl opravdu agresivně. Ale to blonďatého nijak neodradilo. Spíš naopak. Tak roztomilý chlapec a takový drzoun. Líbilo se mu to.
"Tak se tedy omlouvám, pane důležitý," trochu se k němu sklonil, protože byl opravdu vysoký. Jejich obličeje se objevily u sebe a YoonGiho to vyvedlo trochu z míry. I když byl naštvaný, tenhle mladý muž se mu v hloubi srdce líbil. Nevěděl, co se mu děje. O své orientaci nikdy nepřemýšlel, ale teď mu začalo trochu bít srdce. Vlastně se nestalo, aby s někým byl v takové blízkosti. Jedině snad s HoSeokem, který byl asi jediným pravým přítelem. Nikdy ho za nic neodsuzoval a vlastně byl celkem milý a plný naděje. Jen on se mohl dostat do takovéto blízkosti, takže i když mu celkem dost bušilo srdce a cítil se jako malá stydlivá holka, nenechá si narušovat svou intimní zónu.
"Mohl by sis vzít ty pizze a zaplatit, abych mohl vypadnout?" Na tenhle večer už neměl žádné jiné objednávky. Stačilo dovézt tuhle poslední várku a mohl jít domů. Nechtěl se ničím zdržovat.
"Ale, ale. Taky už mi tykáš," pousmál se druhý a opřel se o rám dveří s rošťáckým úsměvem. YoonGi ho probodl pohledem. Z kapsy vytáhl účtenku a položil ji na vrchní krabici s pizzou. Poté znovu ne zrovna přátelsky koukl po druhém.
"Jo, nemohl bys jít dovnitř? Peněženku mám někde kdo ví kde a já nechci abys tady zmrzal," řekl celkem už normálním hlasem.
"Není zima," nakvašeně dodal YoonGi, ovšem blonďatý na nic nečekal a zatáhl ho dovnitř, div, že všechny pizzy nepopadaly na zem. To už zrzavého chlapce opravdu rozzuřilo. Co si to dovoluje?
"Počkej tady, hned dojdu," řekl roztomile k němu ten druhý, pohladil ho po jemných vlasech a odešel. V YoonGim by se krve nedořezal. Co tohle bylo za jednání? Nemohl se dočkat, až odsud vypadne. Nejenže byl naštvaný, ale nijak se mu tu nelíbilo. Zaváněl tu alkohol a cigarety. Ovšem dunící hudba mu vyhovovala, hned ho napadaly slova, které by se tam hodily. Ten blonďatý drzoun stále nepřicházel, a tak YoonGi položil všechny pizze na volné místo botníku a opřel se o dveře naproti, které vedly do nějakého pokoje. Nijak to neřešil a zaposlouchal se do hudby způsobující slast v jeho uších. Neuvědomil si, že už uběhlo asi deset minut. Hudba ho stále bavila. Pokud je to hudba od toho blonďáka, má dobrý vkus. V tomhle by si rozhodně rozuměli. Pousmál se, což nebývá na jeho tváří často viděno.
Najednou se však dveře, o které se opíral celou svou vahou otevřeli a on se doslova propadl do tmavé místnosti. Jeho drobné ruce byly sevřeny silnou dlaní a pusa zakrytá tou druhou. Nevěděl o co jde. A zavalil ho strach, ale nechtěl to dát znát. Svým zrakem skenoval místnost a jakékoliv obrysy, které by mu mohly napovědět, kdo si z něj dělá srandu tímhle způsobem. Jeho oči si však ještě nezvykly na tmu, takže mu to bylo prd platný. Dotyčný mu sundal dlaň z úst.
"Co to má bejt? Není to vtipný," vychrlil hned YoonGi. V jeho hlase byla znát nervozita. Nevěděl, s kým jedná a jak se má zachovat
"Neboj se ničeho, bude se ti to líbit," promluvil někdo potichu a přitiskl ho k nějakému nábytku. Ten hlas. Bylo jasné, kdo to byl. Nevěřil tomu, co se to děje. Měl jen doručit pizzu a místo toho se tu zákazník snaží o něco fakt divného.
Blonďák se mu přisál na rty, celkem jemně, což YoonGi nečekal. Byl to jeho první polibek a on jakoby to věděl a schválně nespěchal. Přidával na vášnivost. Když se YoonGi trochu uvolnil, vlezl mu rukou pod triko. Zmapoval si celé jeho tělo a zaryl mu nehty do zad. Zrzavý chlapec se prohl a otevřel svá ústa, které hned byly pleněny hravým jazykem druhého. YoonGimu bylo trapně. Hlavně proto, že se mu to líbilo. Také nevěděl, co vlastně dělat, ale nezdálo by se, že by to tomu uchylákovi vadilo. Druhý chlapec ho kousl do rtu a odpojil se.
"Parchante," prskal YoonGi, ale jediné, co uslyšel, bylo pobavené uchechtnutí. Nevěřil svým uším, on se nad ním takhle sprostě baví?
"Nemyslím si, že se ti to nelíbí," a pohladil ho po rozkroku. Zrzek cítil, že mu studem zčervenaly tváře. Byla pravda, že jeho neposednému kamarádovi se to líbilo.
"P-proč?" vykoktal se. Přestávala to být sranda. Nějak si ani nevšiml, že jeho ruce již nejsou v sevření. Vysoký chlapec toho menšího vyzvedl a posadil na to o co se doteď opíral. Byl opravdu tak drobný, že ani ten nábytek mu nepomáhal k větší výšce. Jejich rty se opět spojily v polibek a YoonGi už teď věděl, že to nedopadne dobře. Najednou byl bez trika a blonďákovi rty bloudily po jeho jemné pokožce. Neubránil se drobnému vzdechu. Přiznával, že to s ním uměl i když se nikdy dříve nesetkali. Najednou však z něj sundával kalhoty, To se YoonGimu moc nelíbilo.
"Hej, to by stačilo," pověděl trochu bojácně. Ovšem druhý chlapec na jeho větu nijak nereagoval, sundal mu kalhoty a jeho chloubu hladil přes upnuté spodní prádlo. Z úst se mu vyloudil utlačovaný vzdech, i tak ale chtěl, aby přestal..
"S-slyšíš mě?" optal se, div, že znovu nevzdechl. Odpovědí mu bylo stáhnutí posledního kousku oblečení z jeho těla. Jeho chlouba se tyčila do výšky. YoonGimu začali téct slzy z očí. Už to nevydržel. Pomíjel to, že se mu to líbí. Cítil se trapně, že mu někdo bere něco, co si šetřil pro svou pravou lásku. Pro své překvapení se ani tak nedokázal bránit.
Úd se ztrácel v teplých ústech druhého. A jeho zavalila velmi příjemná slast. S každým přírazem do úst, YoonGi hlasitě vzdechl. Nikdo to nemohl slyšet skrz hlasitou hudbu, snad kdyby jen byl těsně u dveří a poslouchal. Aspoň to trochu YoonGiho uklidňovalo. Ať se tedy stane cokoliv, jen ať o tom nikdo neví. To už by nezvládl vůbec.
Bylo to tak příjemné a nové, že na něj nekontrolovatelně přišel orgasmus. Pocítil tu slast v celém jeho těle, své nehty zarýval do dřevěné komody, na které byl. Druhý vše spolykal a bez čekání vzal oslabeného YoonGiho do náruče. Položil ho na postel a začal se svlékat. Zrzavý chlapec si rychle sedl a koukal kolem sebe. Byl vystrašený, protože moc dobře věděl, co bude dál. Ale jemné ruce ho tlačily zpět k lehu. Protože byl ještě slabý, nedokázal dlouho odporovat.
'Nemysli si, že si užiješ jen ty,' sedl si na něj blonďák a dýchal mu do tváře. Políbil ho na rty, pokračoval dál ke krku, kde zanechal jeden větší flíček. Opět se sunul k jeho nejintimnějšímu místu. Ale teď měl v plánu jít dál, níž.
'P-počkej,' zarazil ho YoonGi.
'Co?'
'Chci znát...chci znát aspoň tvé jméno,' řekl se studem v hlasu. Když už si ho vezme, chce vědět o něm aspoň jednu věc. Druhý se pousmál, vrátil se zpět k jeho obličeji a políbil ho. Nahnul se k uchu zrzka.
'NamJoon,' pošeptal a skousl mu jej.
'Y-YoonGi,' snažil se být férový starší.
'Huh?'
'Já jsem YoonGi.'
'Těší mě,'
'No to brzo teda,' neodpustil si kousavou poznámku YoonGi. Najednou se NamJoon přes něj pro něco natáhl k nočnímu stolku. Po chvíli hledání vytáhl lahvičku. Lahvičku s lubrikačním gelem. Zrzek se lekl a i když už ví jeho jméno, nevěřil mu. Chtěl se zvednout a utéct, ale místo toho tam jen ztuhle ležel a zděšeně koukal na strop.
V pokoji zavanula sladká vůně jahod. Za chvíli ucítil, jak kolem jeho otvůrku krouží prst. Vnikl do něj a YoonGiho zavalila pálivá bolest. A to je to jen jeden prst. Bál se. Chtěl přestat, ale věděl, že jeho už nejspíš nic neodradí. Přidal se další prst a zrzeček neudržel slzy v očích.
NamJoon nechtěl svou vzrušenou chloubu více napínat. Potřel ji a chystal se do něj vniknout, ale uviděl, jak se tělo pod ním zrychleně zvedá pod zběsilými nádechy. Také uviděl jeho odvrácenou hlavu a v ústech svůj drobný prstík žužlajíc ho v obavách. Poznal to i po tmě, že se bojí.
'Neboj, vše bude v pořádku, bude se ti to líbit,' ujistil ho a naklonil se nad něj pro ukradení jeho rtů. Líbal ho něžně, ale i chtivě a YoonGi znovu ucítil jemné třepotání motýlích křídel v podbřišku. Jeho chlouba se opět probouzela. NamJoon ji chytil a začal ho uspokojovat rukou. YoonGi byl opět v ráji. Vzdechy z jeho úst se jen linuly místností.
NamJoon začal pomalinku vnikat do jeho těla během ruční práce, co vykonával. YoonGi si toho ani nevšiml, jen ho zavalila větší slast, když už byl chlapec nad ním v celé své délce v něm.
'Nezdržuj to,' zakňoural jen a pro blonďatého chlapce to byl jasný povel pro to, aby přirážel. Pousmál se nad tím a jednou jemně přirazil. Zrzek hlasitě vzdechl přes celou místnost. NamJoon si toho pocitu užíval a chlapce chtěl potrápit. Pomalinku k němu přirážel a na konci vždy přidal, tvrdě, až YoonGimu vyteklo pár slz.
'Prosím,' zakňučel utýraně. A jeho prosby byly vyslyšeny. Chlapec rychleji a rychleji přirážel do úzkého, malého tělíčka. Během toho nezapomněl ani na úd jeho oběti. Třel velmi silně, jak nejlépe to uměl.
'Nam…NamJoone,' vzdychal jeho jméno YoonGi. Cítil, že to na něj jde. Byl velmi blízko. Oslovený chlapec tempo ještě více zrychlil, až ucítil stékající hustou tekutinu v jeho dlani. Zrzeček se stáhl pod přívalem orgasmu a NamJoonovi zbýval poslední příraz. Zazněl poslední táhlý vzdech a svalil se na bílé, oslabené tělíčko.
Zadýchaný YoonGi se nejspíš instinktivně přitulil k mužnému tělu. Bylo mu dobře. Blonďák ho objal a políbil do vlasů.
'Jakou pizzu mi přineseš příště?' usmál se. Zrzek se jen stydlivě zasmál. Zavřel své oči a zaposlouchal se do právě dohrávající hudby. Nevěděl, co bude dál. Ale mohl říct, že se cítí šťastný.
 


Komentáře

1 magical-miracles magical-miracles | Web | 20. října 2016 v 20:13 | Reagovat

Umrela jsem. Napinave a pritom tak sladke, ze jim to snad i závidím. .. jen ti nejak nevim, na cim miste bych chtela byt xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.