Beautiful times with you - YoonMin

1. dubna 2016 v 12:47 | Natalii |  Jednorázovky
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: YoonGi x Jimin (Suga x Jimin)
Žánr: Yaoi (18+)Seděl na posteli. Nervózně těkal pohledem po svém pokoji. Takhle si to teda nepředstavoval. Starší chlapec ho pobaveně sledoval naproti na křesle. Byl opravdu roztomilý. Je to už nějaká doba, co spolu chodí, ale i přesto mladší chlapec, Jimin, se stydí až moc. Občas ho chytnou chvíle, jako je tahle. Nemůže ani mluvit a tváře má červené jako rajče.
Jiminovi pobíhaly různé myšlenky v hlavě. Jak by se měl asi zachovat? Pozval svého přítele, protože jeho rodiče odjeli pryč. Představoval si, jak si udělají popcorn, podívají se na film, budou se mazlit, ale teď ze sebe nemůže vydat ani hlásky. Všiml si, že ho YoonGi sleduje a cítil se ještě více trapně. Opravdu byl ztracený případ, sotva se políbili a chytli za ruku. Neměli toho za sebou moc na to, jakou dobu už spolu jsou. Proč s ním tedy vlastně je? Ještě než se vůbec dali dohromady, slyšel, že jde staršímu chlapci jen o to jedno. Ale ani to mu nezabránilo se o něj více zajímat. Byl pro něj tak přitažlivý, že prostě neodolal. Ale stále ho nechápal. Nevadí mu, že Jimin mu ze sebe dává tak málo? Asi ne. Z přemýšlení ho vyrušilo to, že si druhý chlapec stoupnul a mířil k němu. Ještě více znervózněl. YoonGi si až moc blízko sednul k Jiminovi a kouknul se mu do očí. Situace nabrala vážnosti a Jimin ucítil to dusno. Něco ho čeká.
"Copak se děje?" promluvil starší chlapec k druhému, který uhnul pohledem.
"N-nic, hehe," snažil se Jimin nějak zamluvit svou nervozitu. Druhý chlapec byl opravdu hodně blízko.
Když dostal YoonGi od Jimina pozvání k němu domů, opravdu se těšil. Měl sice strach z jeho rodičů, z toho jak ho přijmou, ale stejně se pak dozvěděl, že tam budou úplně sami. To mu dalo nějakou naději, že se možná konečně něco stane. Jak moc toužil po tom, aby se konečně dotkl těla toho nevinného, roztomilého kloučka. Chtěl ho a to hned.
Chytnul ho jemně za ruku. Jimin se podíval zpět do očí YoonGimu. V pohledu měl něco, co doteď Jimin nikde neviděl. Měl by mít strach? Možná, ale spíše ho zavaloval pocit nějaké vášně, přitahoval ho jak nikdy před tím. Ovšem o nic se nepokusil. Na to neměl odvahu, ale za to starší měl. Políbil Jiminovi rty, avšak jemně, aby ho nevylekal. Počkal, než mu začal odpovídat. Jimin byl trochu vykolejený, tak sladký a něžný polibek ještě nedostal. Užíval si ho, ovšem druhá polovička chtěla více. Zkousnul mu ret a ucítil chuť krve. Jimin zasténal bolestí do jeho úst. Než svůj jazyk vypravil na dobrodružnou cestu do pusy druhého, nasál ten ret a přes trochu bolestnou, čerstvou rankou přejel párkrát jazykem. Jimina to trochu zaštípalo, ale to už nevnímal, protože YoonGiho neposedná ruka se schovala pod jeho možná až moc velké triko. Nejdříve ho lechtavě pohladil po zádech, ale poté mu zaryl nehty do kůže a pomalu, mučednicky sjel dolů. Mladšího chlapce to opravdu bolelo, ale byla to slastná bolest, která vše překvapivě jen zlepšovala. YoonGi už prostě měl nějaké zkušenosti a věděl moc dobře, co má dělat. A to možná Jimina trochu štvalo… Sice se mu líbilo to, co právě dělal, ale to že je jen jeden z dalších, co tuhle slast zažili, v něm vyvolávalo žárlivost. Jazyk staršího plenil jeho ústa, provokoval ho, aby si s ním hrál. Nakonec započala bitva o nadvládu. Jimin tento polibek také zažíval poprvé a určitě to není naposled, protože tohle se mu začalo zamlouvat. V tom ho YoonGi povalil na postel svou váhou. Ležel na mladším, kterému to ale ani trochu nevadilo, nejenže u sebe byli blíže, ale i když je starší, je lehčí, a tak Jimin neměl velkou zátěž, jako by měl ten nad ním, kdyby se to vyměnilo. Ruka staršího se ponořila do hustých vlasů druhého. Rozpojil polibek a pohlédl mu do očí. Druhý chlapec se stydlivě kouknul a to YoonGiho ještě více rozpálilo. Miloval, když mohl mít někoho ve své moci a tenhle chlapec vypadá jako malé, oddané děťátko.
"V pořádku?" raději se zeptal s milým úsměvem. Ale i kdyby nebylo, nemyslel si, že by teď dokázal přestat.
Jimin nevěděl, co odpovědět. Chtěl pokračovat v polibcích. Chtěl, ať tahle chvíle nikdy neskončí…Proč vůbec musí končit? Proč nemohou být věčné?
Měl v plánu se bez odpovědi přisát na rty zrzavého chlapce. Když v tom…
"Co to jako má být?" ptal se nakvašeně YoonGi, když se po prázdném bytě rozlehl zvuk zvonku oznamující, že je někdo za dveřmi. I Jimina to trochu naštvalo, zrovna když se odvážil k tak velké věci… No co se dá dělat, zvedl se z postele a šel směrem ke dveřím. Byla to sousedka z vedlejšího domu, která samozřejmě byla informována o tom, že bude sám doma. Ne, že by ji neměl rád, měli spolu dobré vztahy, ale vyrušit ho při takové chvíli?
"Ahoj Jimine, nesu ti tady nějakou buchtu, doufám, že ti bude chutnat. Zvládáš to tu sám?" ptala se hned, jakmile ho uviděla.
"Dobrý den, ano jistě, děkuji vám moc…" odbil ji trochu chlapec a hned jak byla možnost, rozloučil se a zaklapnul jí dveře přímo před nosem. Opravdu nechtěl být nějak drzý, ale…hormony v jeho těle mu nedávaly pokoj a jen při pomyšlení, co se dělo před chvíli se nedočkavostí chvěl. Chtěl se vrátit a pokračovat.
Kouknul pod alobal a prohlédnul si smetanovou buchtu s jahodami. Vypadala opravdu chutně. Aspoň má jeho příteli co nabídnout. Chvíli stál u linky v kuchyni a nervózně přemýšlel o tom, co teď vlastně bude, když byli vyrušeni. Dokážou se zase vrátit do stejné nálady?
"Kdo to byl?" objali ho ruce zezadu, což ho trochu vylekalo. Slyšel tu jemnost v hlase druhého a to ho trochu uklidňovalo.
"Sousedka, donesla nám nějakou buchtu…chceš kousek?" nabídnul chlapci.
"Ne, možná později," odmítnul YoonGi, "copak budeme dělat teď?" zeptal se ho a položil hlavu na jeho rameno. Jimin v něm necítil už tu vášeň a z něj též vyprchala. Ale…den ještě bude dlouhý, ne?

******

Jimin zapnul film na jejich velké televizi v obýváku. Než skončily úvodní titulky, udělal popcorn a položil ho doprostřed malého stolečku u pohovky. Sám si sednul nějak tak doprostřed, ani ne daleko, ale ani ne blízko k YoonGimu. Opět měl takové ty nervy zamilovaného člověka. Začal film a on vše ostatní vyhnal z hlavy, soustředil se jen na to, co běželo na obrazovce. Za to YoonGi tohle nedokázal, stále si měřil chlapce od hlavy k patě a pohledem ho doslova svlékal. Nemohl se dočkat, až skončí film a on se pokusí si znovu Jimina vzít, ale tentokrát už je nevyruší nic. Už nebude cesty zpět. Jazykem si oblíznul své rty. Začal se nenápadně přibližovat, avšak vyrušilo ho to, že už byl konec filmu. To už? "To jsem na něj opravdu koukal přes hodinu?" zamyslel se nad sebou. Jimin se na něj otočil. A chtěl si povídat. O tom filmu, který ale on neviděl. Nevěděl, o čem to bylo. Musí nějak změnit téma.
"Jiminnie," přisunul se k němu natěsno a přes břicho mu dal ruku, chytnul ho za bok a stisknul. Mladší chlapec mu kouknul do očí.
"Zase ten pohled," blesklo mu hlavou. YoonGi by pokračoval, ale v tak velkém prostoru jako byl obývací pokoj, se necítil moc dobře.
"Nepůjdeme k tobě?" zeptal se svůdně. Jimin pochopil, co se nejspíš bude dít. Budou pokračovat v tom, co se dělo odpoledne. Trochu váhal. Ale nakonec se sladce usmál a přikývl. To staršímu udělalo radost a ještě více ho to navnadilo. Jimin byl opravdu nervózní, co když něco pokazí? Avšak zvednuli se a společně se pomalým krokem vydali do pokoje.
Jimin otevřel dveře a pustil staršího chlapce dovnitř. Sotva za sebou zavřel a byl k nim přitisknut. Jeho rtů se zmocnily ty druhého. Dostával velmi hladové a vášnivé polibky. Zalíbilo se mu to a začal mu to oplácet. YoonGi na nic dlouho nečekal, dostal se pod triko Jimina a pomalu se dostával výš a výš k bradavce, kterou promnul mezi prsty. Přestávala ho bavit ta nedostupnost skrz triko. A tak na chvíli rozpojil jejich rty a bez optání mu přetáhl triko přes hlavu. Poprvé uviděl to nahé tělo, po kterém tak toužil. Obdivně si prohlédnul každý sval. Než se ale vzpamatoval z toho ráje svalů, zjistil že se k němu Jimin pomalu přibližuje, což ho nutí se přibližovat dál až k posteli. Těsně u ní zavrávoral a spadl na měkkou postel. "Tak takhle, jo?"
YoonGi ale nebyl typ člověka, co by si nechal svou moc jen tak vzít. Proto, když si na něj mladší chlapec jemně lehl, aby ho to nebolelo, využil toho a povalil ho tak, aby se zase objevil pod ním. Najednou zjistil, že je též bez trička. Trochu udiveně koukl po Jiminovi. Kdy to sakra stihl? To byl opravdu tak zabraný do toho hraní s ním, že to ani nepostřehl? Druhý chlapec se jen roztomile usmál a vyplázl svůj jazyk. To staršího vyprovokovalo a hned jejich rty spojil ve vášnivý polibek. Jimin sám sebe nepoznával, kde se v něm tahle vášeň bere?
Venku se začalo stmívat, což jen zlepšovalo atmosféru, která zde panovala. YoonGi se přesunul polibky ke krku. Nasál rozpálenou kůži a trochu ji zkousnul, což donutilo mladšího chlapce nahlas vzdechnout. Ještě ho trochu polechtal jazykem a přesunul se níže, ke klíční kosti. Nechal za sebou pěkně výrazný flíček, který se jen tak nezahojí.
Posunul se níže, k bradavkám...jednu stisknul mezi zuby a jednu mezi prsty. Mladší opět nekontrolovatelně zasténal a to staršímu vyhovovalo, chtěl ho slyšet. Jimina doslova týral, v jeho kalhotách už bylo těsno a nejraději by už tuhle hru přeskočil. Jenže YoonGi si chtěl užít jeho těla. Svým jazykem zanechával mokrou cestičku a už byl u pupíku. Obkroužil ho jazykem a jel níž a níž, až se dostal k další překážce - kalhoty. Svlékl je z něj rychlostí blesku a Jiminn byl před ním najednou úplně nahý. Trochu se zastyděl a zakryl ty nejintimnější části svou rukou. YoonGi se trochu pousmál. Pohled to byl doslova nádherný, už se nemohl dočkat, až si tohle překvapivě mužné tělo vezme. Mladšího dlaně byly odstraněny bez větších protestů a konečně slastně vydechl, když ucítil ruku na své už tak nedočkavé a natěšené chloubě. YoonGi s ním neměl žádné slitování a začal ho velmi rychle uspokojovat. Jimin se objevil úplně v jiném světě. Bylo to něco nového, co neznal.
Starší chlapec ucítil, že už možná nevydrží dlouho. Přestal, ještě ne. Mladší zaskučel, bylo to tak blízko...jak moc ho bude ještě trápit?
Druhý chlapec se vysoukal ze svých kalhot. I on už začínal být nedočkavý. Ovšem Jimin se začal trochu bát…tušil, co asi bude následovat, ale zvládne to?
YoonGi ho znovu zlíbal. Z jeho cucání a kousání už měl úplně napuchlé a bolavé rty. Jimin chtěl chlapci také dopřát nějakou slast - přece si nebude užívat sám, to je neférové.
Zrovna když jejich jazyky spolu válčily, sklouzl rukou po jeho těle dolů. YoonGi se usmál do jednoho z jejich polibků. Těšilo ho to, ale nenechal ho pokračovat. Jeho ruce sevřel do svých dlaní, a tak Jimin nemohl nijak zasahovat do jeho práce. Svíral ho silně, až to možná mohlo bolet, ale to bylo to, co mladšího nabudilo ještě více. V tom byl otočen na břicho. Lekl se.
"Raději pojď na čtyři," zavrněl mu do ucha starší chlapec. Začal se ještě více bát. Nakonec ale poslechl, dostal ještě pár polibků na záda. Naskočila mu husí kůže. Bylo to tak příjemné.
"Připraven?" zašeptal mu YoonGi do ucha, ale na odpověď nečekal. Byl až moc natěšený. Nechtěl, aby ho to bolelo, a tak použil své sliny k aspoň trochu klouzavému efektu (pozn. autora - wtf?xD). V mladším se mezitím zmítaly různé pocity, nevěděl jestli je připraven se mu odevzdat úplně. Dát mu vše, co může nabídnout. Opravdu to má udělat? Věří mu? Proč o tom vůbec přemýšlí?
Ale než vůbec došel k jakémukoli závěru, ucítil velmi silnou bolest. Opravdu to udělal? Do očí se mu hrnuly slzy. Podlomily se mu ruce a málem spadl. Naštěstí se dal hned do kupy. YoonGi čekal, než si zvykne na jeho délku. Nahnul se k jeho obličeji a svým jazykem zastavil jednu utíkající slzičku z jeho očí. Nevěděl, jestli si už Jimin zvykl, ale jeho tělo ovládl chtíč. Začal pomalu přirážet. V místnosti se začaly ozývat dva steny. Jeden slastný, druhý bolestný. YoonGi viděl, že se to druhému chlapci moc nelíbí, ale nemohl přestat, touha byla větší a silnější. I tak nechtěl chlapci moc ubližovat a tak vzal do rukou jeho úd. Třel ho v dlani a Jiminovu bolest za chvíli vystřídala rozkoš. Začalo se mu to zamlouvat a po chvíli z jeho úst vycházely vzdechy blaženosti.
"Tak přece jen..." usmál se pro sebe starší chlapec.
Po nějaké chvíli oba byli na pokraji vyvrcholení. Jimin už to nevydržel a po YoonGiho ruce stékala hustá, bílá tekutina. Ani on na sebe ale nenechal dlouho čekat. Zazněl poslední vzdech a i on vyvrcholil a chlapce zcela naplnil. Jiminovi se podlomily ruce, cítil slabost po celém jeho těle. Spadnul, čímž je rozpojil. Cítil jak horké sperma vytéká ven, ovšem YoonGi byl pohotový. Ze stolečku sebral kapesníky a vše začal pečlivě čistit. Ležící chlapec se nemohl ani pohnout, zavalovala ho bolest ze zadní části. Padaly mu oči, cítil se unaven. Právě chtěl jen spát.
Starší chlapec se snažil dokonale zničit všechny důkazy o tom, že tu něco právě proběhlo. Až byl hotov, koukl na Jimina, který sladce oddechoval a byl ponořen ve světe snů. Rozvaloval se přes celou postel. YoonGi se pousmál a snažil se ho trochu posunout. Nebylo to tak jednoduché, ale nakonec se našlo místo pro oba dva. Přes sebe a mladšího hodil peřinu. Přitulil se a políbil svalnaté rameno.
"Miluji tě, Jimine..." pověděl šeptem se zavřenýma očima a též pomalu usínal.

******

Probudil se do nového rána. Cítil teplé objetí kolem svého nahého břicha. Usmál se a podíval se kolem sebe. Uviděl spícího přítele vypadajíc tak nevinně na to, co mu předvedl v noci. Láskyplně ho k sobě přitáhl a políbil do vlasů. Ani ho to neprobralo. Jimin se pousmál a zavřel ještě na chvíli oči. Užíval si té chvíle, že je vedle něj někdo, koho miluje. Někdo, kdo mu vrací jeho lásku zpět. Líčka mu zrudly, když si vzpomněl, co se vlastně dělo. Začal mít potřebu říct to, co nikdy před tím nikomu neřekl. Má to udělat? Má na to odvahu?
"Miluji tě, YoonGi," nakonec ze sebe vysoukal tu milostnou větu. I když věděl, že chlapec vedle něj spí, cítil se trochu trapně a stydlivě.
"Já miluji tebe..." ozvalo se po chvíli, což Jiminovu domněnku úplně vyvrátilo. On ho slyšel? On nespí? Právě by se nejraději propadl do země. Byl v šoku a celý jeho obličej zčervenal. Druhý chlapec ho uviděl a musel se zasmát. Jimin se pokusil aspoň trochu skrýt svůj obličej do svých dlaní. Ale YoonGi se nad něj nahnul a i přes velké protesty nakonec jeho obličej odhalil. "Taková roztomilá nevinnost." Jemně ho políbil na rty, ovšem Jimin už nebyl tak stydlivý jako předchozí dny. Ujal se jeho rtů a najednou byl pod ním.

"A teď si tě vezmu já," usmál se mladší chlapec na něj a opět se dravě přisál na jeho rty.
 


Komentáře

1 magical-miracles magical-miracles | Web | 20. října 2016 v 20:49 | Reagovat

No jako... nestydis se?? Takhle to seknout!! Ale libilo se mi to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.