Why him? - 8. část

30. března 2016 v 18:46 | Natalii |  Why him?
Skupina: BTS (Bangtan Boys)
Pár: HoSeok x Taehyung (J-Hope x V)
Žánr: Yaoi

Seděl u snídaně v kuchyni. Byl tam sám. Všichni ještě spali. Jen on byl jako pilná včelka již vzhůru. A důvod? Tak strašně se těšil na HoSeoka, že téměř nezamhouřil oči přes celou noc. Jako zamilovaná školačka. Nalil si mléko do misky plné cornflaků. Na nic nečekal a hned se do toho spokojeně pustil. Neměl rád rozmočené cornflaky. Křoupal přes celou místnost, až uslyšel, že někdo další ze skupiny se probral. A též si to mířil do kuchyně.
"Dobré ránko, Tae," pozdravil ho Jin. Byl ranním ptáčetem. Možná to ale bylo proto, že NamJoon občas umí být hlasitý. Občas "jemně"oddechoval staršímu do ucha, což se nedá dlouho vydržet.
Přisedl si k němu se svou snídaní. Rohlík s marmeládou. Taehyung se po tom mlsně podíval, až to druhého rozesmálo.
"Copak? Chceš taky?" popíchl ho s úsměvem. Tae se vrátil zpět k sobě a rychle zavrtěl hlavou. Stydlivě sklopil pohled ke své misce. Jinovi se to nezdálo. Co se s ním děje, že je tak nesvůj? Zkoumavě přejel jeho obličej a potom si toho všiml. Rozšířil se mu úsměv. Copak se jen dělo, když jeho krk zdobí pěkně velký, rudý flek?
Mladší si všiml, co svým pohledem analyzuje a rychle se snažil to schovat za lem trika. Cítil rozpaky. Blbec HoSeok. Kdo ví, co si teď musí Jin myslet. Musí to nějak zamaskovat. Dopil svůj již vychládlý čaj na jeden lok a rázně se zvedl. Chtěl najít nějaký šátek a nejlépe na to ještě naplácat spoustu make-upu. Beze slov odešel do koupelny. Zamkl se a v zrcadle zkoumal ten flek. Bylo to zvláštní. Nijak to nebolelo, ale i tak to vypadalo děsivě. A ta "výroba" téhle ne zrovna pěkně vypadající 'modřiny' byla až překvapivě příjemná. Až Taemu přejel mráz po zádech a to jen vzpomínal.
Ono se ani nic moc nestalo včerejší noc. Kromě toho vyznání. Vlastně už bylo po filmu a on chtěl HoSeokovi věnovat malý polibek. Ale z malého polibku se stal větší. A staršího nezbedné rty se silně přisály na jeho slabou kůži na krku. A vznikl tenhle harant, který je celkem obtížností pro Taeho. Teď jen doufat, že brzy zmizí. Ne, že by se mu nelíbilo, co proběhlo, ale byl rád, že hned po tomhle to druhý chlapec utnul. Nejspíš bral jeho slova opravdu vážně. Na Taehyungovi tváři se objevil zamilovaný úsměv. Jak najednou šťastně se cítil.
"Teď už by to mohlo vyjít," zašeptal si sám pro sebe se zasněným obličejem.
Vzal si svůj krém. Ani kapka, došel mu. Zhrozil se. Zákon schválností existuje?
"Co teď? Co sakra budu dělat?"
Ale pak ho to napadlo. Proč by si nemohl trochu "půjčit" od Jimina? Není tu a v nemocnici to opravdu nepotřebuje. Více nad tím nepřemýšlel. Na prst si dal trochu make-upu a už to rozmazával na krví podlitém místě. Nedalo se říct, že je to nějaký zázrak, ale trochu to zakryl. Zbytek vykoná šátek. Spokojeně si prohlédl svou práci a před tím než odešel pryč, vyčistil si ještě zuby.
Vracel se zpět a v kuchyni už nebylo živé duše. Byl tak aktivní, že se rozhodl, že uklidí. Všechno nádobí v obýváku a kuchyni naskládal do dřezu a pustil horkou vodou. Na houbičku vymáčkl trochu prostředku na umývání. Začal pomalu vše umývat. Soustředil se na to tak moc, že ani nepostřehl příchod nového vetřelce do kuchyně. Svým hlubokým hlasem si pozpěvoval. Když v tom uslyšel, jak se dveře ledničky z pravé strany otevřeli. Trochu leknutím uskočil a díval se na narušitele. Byl to někdo do půl těla nahý.
"Tak vypracované záda," pomyslel si s údivem Tae. A pak mu došlo, kdo tam stojí. Jeho tváře nabraly narůžovělý nádech.
"Dobré ráno Tae," pozdravil ho HoSeok a otočil se k chlapci. Tentokrát jeho oči uviděly břisní svaly…a že ten pohled byl až hříšný.
"D-dobré," vykoktal a svůj zrak upřel na nádobí ve dřezu. V jeho hlavě to právě šrotovalo a on neměl daleko k tomu, aby omdlel.
"V pořádku?" zeptal se starší a rukou mu pootočil hlavu tak, aby navázaly oční kontakt. Usmál se a zkoumal každou křivku jeho obličeje.
"Jak někdo může být tak dokonalý? Ach, jak já tě miluju, Taehyungu," pomyslel si v hlavě. Zamilovaně se vpíjel do jeho očí. Ta chvíle se zdála nekonečná. Najednou si někdo odkašlal. Někdo třetí. Vyrušil je a HoSeok se odtáhl. Pohlédl na otrávený obličej YoonGiho, který ještě s ospalkami v očích na ně koukal. Nejmladší chlapec v místnosti se studem propadal do země.
"Měl bych pokračovat," odvrátil se k nádobí a nechal ostatní, ať si dělají, co chtějí. On právě potřeboval zklidnit svůj tep.
Vše se vrátilo do normálního všedního dne. HoSeok i YoonGi si vzali své snídaně a mlčky je jedli u stolu. Asi by se ani neslyšeli skrz tekoucí vodu z kohoutku. Taehyung dokončil úklid nádobí a prohlédl si své rozmočené prsty.
"Tohle už nikdy dělat nebudu," řekl si znechuceně sám pro sebe. YoonGi k němu stočil pohled a musel se zasmát. Takový výraz dlouho neviděl.
Tae se hned také usmál. Stejně tak HoSeok. Najednou z toho byl záchvat smíchu přes celou místnost. Ustalo to, avšak ne na dlouho. Jakmile se po sobě znovu podívali začalo to znovu, všichni měli slzy v očích a to ani pomalu nevěděli proč.
Najednou však jejich smích přerušilo hrubé zakašlání leadera skupiny. Dva chlapci se hned uklidnili ale ten třetí, Taehyung jak jinak, se stále smál až se za břicho popadal. Kdo ví, jestli vůbec věděl, že je už klid. Nejspíš se nacházel na své planetě a o existenci nějaké reality asi právě nevěděl. Po chvíli jeho transu se probral a zaraženě se koukl po všech. Pro jeho štěstí na tyhle jeho stavy byli zvyklí, a tak to nikdo neřešil.
"Takže abych to zkrátil…" začal NamJoon a hodil pohledem na YoonGiho, "nachystej se, jedeš s námi pryč."
"Jako kam?" zpražil ho. Chtěl se jen líně povalovat celý dny, když díky Jiminovi mají prázdniny.
"To ti vysvětlím po cestě," povytáhl obočí.
"Proč jako nemůže jet někdo jiný?"
"Protože prostě proto…" zakončil to blondýn. Sám nevypadal moc nadšeně, ale Jin vesele poskakoval za ním celý natěšený. Suga věděl, že odporovat někomu takovému je k ničemu, stejně dostane vždy to, co chce. S povzdechem vstal a odcházel pryč. Směr koupelna.
"A nabal se, budeme tam do konce týdne," dodal ještě leader.
"Opravdu?" vyskočil překvapeně Jin.
"Jo," hlesl NamJoon, ale usmál se.
"Super!" úžasem skákal do vzduchu a jako princezna odtančil do pokoje, "musím se ještě nachystat," pozpěvoval si ještě před tím, než za sebou zavřel dveře.
V kuchyni zůstali jen ti tři. Tae moc nepobíral, co se stalo. Vše se událo moc rychle, nad jeho chápání.
"Kluci," začal s přísným hlasem blonďák a po obou se krátce koukl, "budete tu sami, víte, co to znamená?"
HoSeoka napadla samozřejmě ta nejvíce hříšná verze. Budou moct všude, v každém pokoji dělat…to. Hned to ale zarazil, slíbil to jak sobě, tak Taemu.
"Ne, že tu něco rozbijete, žádní policajti, hasiči…je vám jasný, co myslím…A taky…ne že tu bude svinčík, až se vrátíme."
Ani jeden z chlapců nečekal, že jim bude dávat rady jako malým dětem. Asi čekali něco jako : "Chceme dát vašemu vztahu prostor…přejeme vám to z celého srdce, milujte se, množte se."
Ono to nebylo až zas tak daleko ke pravdě. Jak moc Jin NamJoona otravoval, aby jeli na tu akci nedaleko. Akce, kde se vaří, vaří a vaří. Copak někomu jako je on dokázal odporovat? Ale pohled na Jina, když nafoukl své tvářičky a urazil se, byl k nezaplacení. Přece jen ho trochu potrápil. Avšak poté se dozvěděl jeho tajný plán. Tohle mělo větší hloubku, než si myslel. Bylo milé, jak mu záleželo na ostatních. Jenže k více než k jednomu dnu a jedné noci se nechtěl nechat přemluvit. A stejně nakonec povolil. Když uviděl ty dva, měl jakousi chuť jim přenechat barák na těch pár dní…i když to byl risk. Nikdy nevíte, co čekat. Jejich chování je nepředvídatelné. Hlavně Taeho. I když byl poslední dobou klidný. Překvapivě klidný.

******

Všechny zavazadla se nakládaly do auta. Taehyung to mlčky pozoroval opřený o futra dveří do ulice. Nakonec všichni nastoupili. NamJoon za volant, YoonGi znechuceně vedle něj a Jin teprve vycházel z domu. Mladší chlapec po něm zděšeně koukl. Neví, jestli je na něco takového připravený. Téměř pět nocí být v domě sám s HoSeokem. Věřil mu. Ale…když ho sváže, zalepí mu pusu, co zmůže?
Ne, už je moc paranoidní.
"Užijte si to," mrkl na něj s šibalským úsměvem.
A už mávali, odjížděli. Taehyung za sebou zavřel a trochu mimo se vracel zpět. Šel kolem obývacího pokoje. Přešel ho, ale pak se vrátil a koukal na pohovku, kde seděl druhý chlapec s milým úsměvem.

"Tae~, pojď seeem."


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.