Why him? - 4. část

30. března 2016 v 18:29 | Natalii |  Why him?

Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: HoSeok x Taehyung (J-Hope x V)
Žánr: Yaoi"Proč se mi vyhýbáš?" začal podrážděně přímo do Taehyungovi tváře. Dělá si srandu?
"Já že se ti vyhýbám? Nechtěj mě rozesmát," zavrčel mladší chlapec. Nebývá naštvaný, nic ho tak snadno nevyprovokuje, ale tohle bylo i na jeho nervy dost. Měl chuť chlapce před sebou odstrčit, odejít a třísknout za sebou dveřmi.
"A jak to tedy je?" zeptal se ho už celkem klidně HoSeok.
"Nejenže si mě nevšímáš, ale spíše tě začal zajímat někdo jinej," odsekl Tae.
"Huh?"
"YoonGi?"
"Cože?"
"Nedělej, že nic nevíš...plazíte se po sobě, že se na to nedá dívat," zhnusil se. "Jak mi můžeš tak sprostě lhát do očí, HoSeoku?" pomyslel si.
"No promiň, ale kdo tady teď hrdličkoval s Jiminem? Vypadali jste jako nějaký zamilovaný pár," odfrkl si starší. To Taeho trochu zarazilo. Začala mu třeštit hlava. Chtěl se na to všechno tady vykašlat. Stojí mu to za to? Ovšem ten druhý byl rychlejší.
"Tohle nemá smysl," odvrátil se a odešel. Taehyunga nechal za sebou.
"Proč se tohle děje pořád jenom mně?" do očí se mu hrnuly slzy. Nenáviděl tenhle svět. Proklínal HoSeoka. Zaslouží si to za něco? Stisknul pěst, cítil vztek, ale i smutek. Ani si nevšiml, že je v místnosti někdo další. Nahlas vzlykl.
"Jsi v pohodě?" ucítil teplou dlaň na svém rameni. Poznal hlas. Byl to Jin. Nejvíce starostlivý člen. Nevěděl, co říct. Prostě jen slabě přikývl hlavou, že ano. Ovšem nevypadal na to.
"Nemyslím si," řekl trochu ironicky druhý.
"Jsem v pořádku," Taehyung přidal do svého hlasu ráznost. Zvedl hlavu a Jin uviděl jeho červené oči a slzy. Beze slov ho sevřel do objetí. Tušil, že se mu něco stalo. Taehyung se silně rozplakal a Jin cítil jeho bolest v každém dalším vzlyku. Bylo mu líto, že zrovna jeho vidí takhle…
"Proč si se mnou furt jenom hraje?" ptal se Tae. Nejstarší chlapec ho ještě více stiskl, zatímco druhému tekly slzy v plném proudu. Jin ho beze slov odvedl do svého prázdného pokoje. Položil ho na postel a sedl si vedle něj. Pohladil ho po vlasech. Poté mu nabídl kapesníčky. Tae si jeden vzal a utřel si své slzy. Trochu se uklidnil. Cítil se lépe, když viděl, že se o něj nejstarší hyung stará. Určitě není první, a ani poslední v jeho péči. Věděl, že mu může věřit. Je hodně starostlivý a opatrný. Možná v tom je to štěstí? Skvěle se s NamJoonem doplňují...a jsou spolu šťastní. Měl by tedy hledat jinde? On a HoSeok jsou stejně hlučný paka. Možná proto, že jsou si podobní, tak by to nikdy nefungovalo. Tyhle myšlenky mu opět vháněly slzy do očí. Jedna mu utekla, ale hned byla utřena Jinovou rukou.
"Už neplač," usmál se na něj, pohled na tak zničeného Taehyunga ho bolel. Bál se o něj. Jelikož si jsou s NamJoonem hodně blízký, věděl o tom, při čem ho leader jednou nachytal. Nechtěl, aby se to stalo znovu. Avšak viděl, že se už chlapec uklidnil a vypadalo to, že usíná. Proto se zvednul a nechal ho. NamJoon se dnes prostě o svou postel podělí i když to dělá nerad. A svého spolubydlícího Sugu požádá, jestli by nemohl dnes spát na pohovce v obývaku. Se svým plánem spokojeně odcházel z místnosti.
"Jine? Co si o tom myslíš?" zeptal se zničehonic chraplavým hlasem Tae.
"O čem?" ujišťoval se druhý.
"Ty víš, co myslím..."
"Myslím si, že jste paka..." pousmál se.
"P-proč?" vykoktal trochu nervózně mladší.
"Protože oba si jste moc dobře vědomi svých citů, co k sobě chováte a stejně si i tak ubližujete. Nechápu, proč?" pobaveně a jemně zavrtěl hlavou. Jsou opravdu oba tak tvrdohlavý? Jin za sebou zavřel a s úsměvem šel do NamJoonova pokoje. Taehyung se zamyslel nad tím, co právě slyšel. Mohl by mít pravdu? Nenechal svou hlavu zatěžovat moc dlouho a pomalu usínal. S myšlenkou na něj. S myšlenkou na HoSeoka.

******

Byl tak naštvaný. Naštvaný na sebe. Proč se chová tak jak se chová? Proč mu ubližuje? Proč ubližuje Taehyungovi, kterého tak miluje?
Někdo zaklepal na dveře. Trochu doufal, že se tam ukáže on. Ovšem jeho naděje se hned vytratily.
"YoonGi," hlesl trochu HoSeok.
"Ahoj," usmál se chlapec vcházející do pokoje.
"Co tu děláš?" optal se ho trochu naštvaně.
"No nebruč na mě, stalo se něco?"
"Ne..."
"Nezdá se mi..." neodpustil si kousavou poznámku starší.
"Stále jsi mi neodpověděl," naléhal HoSeok, "akorát se chystám jít spát."
"To vím, proto jsem za tebou přišel," nahodil YoonGi své roztomilé očka.
"Huh?"
"Čemu se divíš?" začal se přibližovat k mladšímu nebezpečně blízko, "budu spát tady, s tebou."
"Nech toho, těch srandiček," zpražil ho, "jestli chceš, přespi tu, já jdu pryč."
Neměl náladu na nikoho. Odešel z pokoje a prudce za sebou zavřel. Ovšem hned se svezl dolů po zdi vedle dveří se slzami v očích. Nikdy nepláče, proto překvapeně žasl sám nad sebou. Chtěl se zvednout a utéct. Nemusel by ho takhle někdo vidět. Měl by se někde schovat a poté ho to napadlo. Zajde za Jinem, ten mu vždy pomůže. Kolikrát už u něj byl právě skrz Taeho? Nedá se to ani spočítat, jeho srdce už tak bylo roztříštěno na miliony kousků. Jin byl jediným členem, který viděl jeho slzy, a tak to i zůstane.
Zaklepal na dveře nejstaršího. Nic se neozývalo, nejspíš už spí. Suga tam určitě není, vzduch je čistý. I když bude Jin spát, stačilo by mu jen to, že ucítí teplo druhého těla a bezpečí.
Potichu vešel do pokoje, světlo z chodby osvítilo někoho v posteli. Nechtěl ho vzbudit, a tak k němu mlčky docupital. Potichu si lehl a přitulil se k oné osobě. Nasál vůni. Trochu se zarazil. To nebyla zrovna Jinova vůně. Spící chlapec něco zamumlal a otočil se na HoSeoka.
"Copak je?" ptal se rozespalým hlasem. To je Taehyung? Šokovaný chlapec se zmohl jen na otevření pusy. Co teď?
"Proč mi neodpovídáš, Jine?" padla další otázka. Stále na sobě byli přitisknutí. Dech se HoSeokovi téměř zastavil. Co teď?

"Možná proto, že Jin nejsem," nabral odvahu a přerušil trapné ticho. A hned začal litovat, že vlastně vůbec mluvil.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.