Why him? - 2. část

30. března 2016 v 18:24 | Natalii |  Why him?
Skupina: BTS (Bangtan Boys)
Pár:
HoSeok x Taehyung (J-Hope x V)
Žánr: Yaoi (15+)"Už se na něj vykašli," řekl Hoseok chlapci vedle něho.
"Sám víš, že kdyby to šlo, tak už to dávno udělám," bránil se oslovený. Šli po ulici. Celé město spalo, ovšem dotyčný chlapec, Taehyung, usnout nemohl. A tak probudil člena skupiny, kterého považoval za nejbližšího a nechal ho nahlédnout do své největší intimity. HoSeoka. Ale ten, i když to Tae nevěděl, se do něj zcela zamiloval. Jenže mladší chlapec stále choval nějaké city ke stejně starému Jiminovi. Po jeho pokusu o sebevraždu, o kterém nevěděl ani sám HoSeok, se toho zase tak moc nezměnilo. Stále neuměl přijmout city někoho jiného, jeho srdce by uspokojily jen ty, které už ale patřily jinému. Tyhle myšlenky ho sužovaly den co den.
Chlapci mlčky pokračovaly do neznáma. V HoSeokovi se zmítaly různé pocity. Žárlivost, smutek, lítost…Věděl o nešťastné lásce Taeho. Chtěl zase vidět chlapce veselého. Chtěl ho on sám učinit šťastným a věděl jak na to. Věděl, co ho rozesměje, znal ho jako své boty. Kdyby jen sebral trochu odvahy a… Ne, věděl, že je to zbytečné. City k černovlasému chlapci se nemění už nějakou dobu, takže pochybuje, že by to dokázal zničehonic on. Zázraky se přece jen nedějí. Jenže poslední dobou měl hrozný problém se udržet. Taehyung se před ním až moc uvolnil. Některé dotyky a pohledy byly pro chlapce velmi lákavé a k nevydržení. Chtěl občas jen tak políbit jeho malé rtíky, říct mu jak ho miluje nebo se vedle něj každá rána probouzet a líbat na tvář. Připravovat mu snídaně do postele, válet se a mazlit se s ním… To všechno by strašně rád. Nechtěl být jen kamarádem. Taehyung šel trochu před ním. Prohlédl si celou jeho postavu. A jeho mysli se zmocnila silná fantazie. Jak asi vypadá to pod tím vším oblečením? Jaké asi je sáhnout si a políbit kousek té krásné, nahé kůže? Ze snění ho vytrhl tlak v jeho kalhotách. Měl by přestat. Ví, že kdyby se teď naskytla příležitost, neodolal by a ať už by chtěl nebo ne, využil by ji. Udělal by vše pro to, aby jen mohl vidět toho nevinného Taehyunga v celé své kráse. Je něco jiného, když lítá vesele polonahý po baráku a něco jiného ho vidět tak, jak si to představoval HoSeok. Najednou uviděl temnou uličku. Má toho využít? Ulice byly prázdné. Sám nad sebou se pozastavil. Nad čím to právě přemýšlel? Nemá mu spíše pomoct, než ho tady znásilnit? Měl by. Ale svou mysl už neovládal jeho mozek, nýbrž něco o trochu níž.
Zatáhl Taeho za zápěstí do té temné uličky. Nejraději by si nafackoval, ale touha byla prostě větší.
"Co to děláš?" zašeptal vyděšeně Taehyung. Bál se. Věděl, že by mu neublížil, byl jeho přítel, ale právě teď si nebyl jistý. HoSeok mu neodpovídal a přitisknul ho na zeď. Tae nevěděl, co má dělat, a tak jen čekal, co bude následovat. Chlapec před ním měl sklopenou hlavu a jako by sám nevěděl, co má v úmyslu. Těžce oddechoval a poté zvednul zrak k Taemu.
"Promiň," řekl velmi smutně, ale hned na to mu vlepil jemný polibek. Přitisknutému chlapci zběsile bušilo srdce, netušil, co se děje. Na polibek mu neodpovídal, než se HoSeok odlepil a zadíval se chlapci do očí. Taehyungovi tváře zrudly. A znovu se jejich rty spojily. Tae absolutně nevěděl, co má dělat. Nikdy si nemyslel, že jeho první polibek bude s ním. Nechával si slíbávat rty a v hlavě se mu honily zvláštní myšlenky.
"Proč? Proč to děláš?" zeptal se zlomeně, když se HoSeok odtrhnul k nabrání vzduchu. V očích měl slzy. Chlapec se k němu znovu nahnul, hluboce se mu podíval do mokrých očí.
"Víš proč? Víš proč to všechno?" zněl velmi zoufale, "Celou dobu jsem tu s tebou, pomáhám ti, držím tě, snažím se tě rozveselit. Není ti to divný? Všímám si tě téměř jen já. Víš proč, Taehyungu?"
Jmenovaný chlapec se zarazil. Nikdy mu takhle ještě neřekl. Ne, s takovým tónem hlasu. Zdá se, že to opravdu myslí vážně.
"Miluji tě, víš?" řekl potichu najednou, skoro až nesrozumitelně. Ale Tae moc dobře rozuměl. Byl v šoku. "Proč mi tolik buší srdce? Proč?" ptal se sám sebe. Nerozuměl sám sobě. Nastala ta trapná, dlouhá chvíle ticha. Mladší nevěděl, co má odpovědět. Ale z přemýšlení ho vytrhl dravý polibek toho druhého.
"Já fakt nevím, kdy mám dost," stěžoval si sám na sebe v duchu HoSeok. Po chvíli začal Tae trochu odpovídat svými rty a to ho potěšilo a ještě více přidal na vášni polibku. Byla celkem horká noc. Staršího ruce zabloudily pod slabé triko jeho oběti. To Taehyung ani nepostřehl, začal si užívat polibky, kterými byl obsypáván. HoSeok osahával tu nahou kůži. "Konečně," zaznělo mu v hlavě. Ani nepomyslel na to, jaký to může mít dopad. Mezi prsty stiskl bradavku a Taemu během polibků unikl hlasitý vzdech. Byl téměř ve svém světě a tohle ho probralo. Chtěl to vše zarazit, ale to najednou ucítil rty HoSeoka na svém krku. Byla to nová, nezažitá slast, kterou si nemohl vynachválit. Jeho kalhoty začínaly být čím dál více těsné. Ruce na jeho těle se posunovaly níž a níž. Až ke knoflíku od kalhot. Během toho z jeho úst vycházelo spoustu vzdechů, snažil se je utišit, ale nezvládal to. Pro druhého to bylo velmi lichotící a dělal vše pro to, aby šel slyšet více. Už se dostával k Taehyungovi juniorovi (pozn. autora-If you know what I mean xD), ale uslyšel kroky.
"Pssst," syknul na chlapce svíjející se ve slasti. Tae zamrčel jako štěně, ale ztichl. Uviděli nějakou postavu. Jen prošla dál a zvuky kroků se vzdalovaly. HoSeok si trochu oddechl a otočil se ke chlapci u zdi, ale ten mu hned vlepil polibek. Chtěl pokračovat, v celém jeho těle proudila energie. Ale starší, už se svým rozumem, ho zastavil.
"Budeme pokračovat doma, ano?" mluvil jako na malé dítě. Tae slušně přikývnul. Vydali se domů. Oba chlapci cítili zvláštní pocity. HoSeok jakoby dostal to, co chtěl, to, co miluje. A Tae? Ten byl prostě až moc rozvášněný. Ale ve vnitru věděl, že to vše chce cítit znovu, možná i něco víc. Ale jen a jen od HoSeoka. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.