Why him? - 13. část

31. března 2016 v 20:01 | Natalii |  Why him?

Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: HoSeok x Taehyung (J-hope x V)
Žánr: Yaoi

HoSeok se vzbudil do zataženého, deštivého rána. Nejspíš ho probrala zima, která ho studila do noh. Protáhl se a s celkem dobrou náladou se vydal do kuchyně. Jeho žaludek si vyžadoval pozornosti. Po cestě si z koupelny vzal župan a zamotal se do něj. Nějak tu zimu musí odbourat. V kuchyni u jídelního stolu seděli Jimin s JungKookem, do uší si šeptali nějaké nesmysly a hihňali se. Pro HoSeokovo překvapení, u linky se zjevil i Suga, což v tyhle ranní hodiny je opravdu vzácnost. Několik hodin po včerejším incidentu s Jiminem a JungKookem, se vrátil i zbytek skupiny. Což Seokovi moc nevyhovovalo. Jak teď bude moct s Taehyungem vůbec něco dělat, když je dorm úplně plný. Ale NamJoon si s Jinem taky nějak poradili, stejně tak Jimin s JungKookem (kteří byli spíš hlasití tak, že to možná šlo slyšet i na ulic), takže pro něj by to už vůbec neměl být problém. Najde si způsob, jak to udělat tak, aby nikdo nic nevěděl.
Rozespalý se vydal k ledničce napít se vychlazeného džusu.
"Co tak brzy?" optal se YoonGiho, který se něco snažil uvařit. YoonGi se na něj jen podíval se svým výrazem jakože "děláš si srandu?".
"Co?" optal se HoSeok.
"Hlídej si víc toho Taehyunga, víš o tom, že jsem opravdu nerad, když mě někdo uprostřed noci budí."
"Jak mám vědět, co dělá?"
"Tak mu aspoň domluv, ať tak nevzdychá."
Po téhle větě se všichni zarazili. HoSeokovi červenali tváře, Jimin s JungKookem si přestali šeptat sladké hlouposti do uší a odvrátili svůj pohled k YoonGimu.
"Co?" vydal ze sebe po chvíli ticha Seok.
"Aha, ty nevíš? Myslel jsem, že jste dnes spali spolu v jedné posteli. To sis nevšiml, že asi kolem třetí ráno se někam vypařil?" optal se Suga s výrazem, že mu je to absolutně jedno. Ale vlastně nebylo, je to věc, kterou si může mladšího dobírat. A to ho bavilo.
HoSeok odpověděl jemným zavrtěním hlavou, jakože ne.
"Co ty jsi za přítele, že se musí Taehyung uspokojovat sám?"
Po téhle otázce Jimin vyprskl džus, který právě pil a zakuckal se. Kookovi tváře začali nabírat červený nádech. Zatímco HoSeok by se nejraději propadl do země.
"Jak to mám asi vědět? Nevzbudil mě."
"Ty vzdechy tě museli vzbudit! Bylo to přes celý byt. Ahhh~, HoSeokieee." Suga začal napodobovat Taehyunga. HoSeok sklopil svůj pohled a tváře mu ještě více rudly.
"Nemůžeme za to, že máš pokoj hned vedle koupelny, YoonGi," promluvil hluboký hlas patřící NamJoonovi. Kolem pasu držel rozespalého Jina.
Na to už nikdo nic neodpověděl, JungKook koukal do stolu s rudými tvářemi, Jimin s otevřenou pusou očima stále skenoval HoSeoka a Sugu a HoSeok se díval kamkoliv, jen ne na někoho z místnosti.
NamJoon se nad situací pousmál, nechal Jina jít si sednout k jídelnímu stolu. Taky neměli zrovna klidnou noc. Přece jen týden nemít nic skrz YoonGiho, který je stále rušil a byl na každým jejich kroku, je taky docela trápení. Chytl HoSeoka za rameno. Věnoval mu úsměv plný útěchy.
"Je to normální, je ještě puberťák. V tomhle věku měl a má každý splašený hormony, že Kooku?" Pohledem střelil po nejmladším a ten snad ještě více zčervenal. Na to se Jimin s Jinem pousmáli. Suga si vzal svou snídani nebo aspoň pokus o ni a sedl si také ke stolu.
"Kde já jsem to skončil," zamumlal si pro sebe.
"Co se tu děje?" optal se někdo najednou. Ve dveřích stál Taehyung, mnul si rozespalé oči. Neměl ponětí o čem se tu mluví. Stále se cítil unavený.
"Ale nic, jen tu mluvíme o tom, jak sis večer hon-"
"Dobré ráno Tae," skočil YoonGimu do řeči NamJoon.
"Dobré," zívl a pokračoval k ledničce, kde si vzal něco k jídlu. Postavil se hned vedle HoSeoka, který neměl ani odvahu se podívat Taemu do očí. Ne po tom co slyšel.
"Dobré ráno, HoSeoku..." zamumlal Taehyung a sám od sebe mu věnoval pusu na tvář. Všichni (kromě YoonGiho samozřejmě) vydechli udivené 'oh'. To Taehyung nevnímal, stejně tak nevnímal ani své činy. Byl ještě rozespalý a ani si neuvědomil, co dělá. Takhle vítal HoSeoka každé ráno, když tu nikdo nebyl.
"Musíme si o něčem promluvit," chytl ho za pěst starší a táhl ho směrem ke svému pokoji.
"Ale já se chci najíst," protestoval Taehyung.
"To počká."
Zabouchli se za nimi dveře.
"Tak si zacpěte uši, tohle bude ještě větší hluk než když to dělaj Jimin s JungKookem," pronesl YoonGi nakvašeně s plnou pusou.
"Hej!" Plácl ho po rameni Jimin. Místností se roznesl smích.
"To není fér," zamumlal ještě Jimin.


HoSeok naštvaně zavřel dveře a chodil po pokoji.
"Co se děje?" optal se Taehyung, který se už probíral.
"Sakra, Tae! Proč jsi mě večer nevzbudil nebo něco. Víš jak neschopně teď vypadám?"
Nastala chvíle ticha. Mladší neměl ponětí o čem druhý mluví.
"Co?"
"YoonGi tě slyšel, víš? Teď to ví všichni a já...já..." zasekl se a projel si rukou mezi vlasy. Opravdu ho štvalo, že ho Taehyung nepožádal nebo mu o tom aspoň neřekl. Věděl, že si ho nejenom budou ostatní teď dlouho dobírat, ale také ho mrzelo, že tyhle věci prostě dělá radši sám, když může požádat o pomoc. Nemusí se stydět. Určitě ví, že HoSeok tyhle věci dělá možná až moc rád.
"Co ale slyšel? Já o tobě nic neřekl, přísahám!" Taehyung stále nepobíral o čem HoSeok mluví. Staršího tohle přestalo bavit. Jak jinak ostatní přesvědčit, že je schopný a dokáže svého milovaného uspokojit lépe než kdokoliv jiný?
Prostě to udělá teď a tady. Donutí Taehyunga vzdychat jeho jméno a prosit o to, aby mu dal více. A co nejhlasitěji.


Mezitím v kuchyni u jídelního stolu bylo ticho. Ozývalo se jen žvýkaní, občasně zařinčení příborů.
"A vy byste to taky mohli zklidnit," přejel pohledem po Jinovi a NamJoonovi. Nevěděl proč to dělá, prostě měl náladu na dobírání ostatních. Jin zčervenal.
"Stejně tak vy dva," koukl ještě po JungKookovi s Jiminem. Nejmladší to čekal, protože i když měli nějaké rychlovky v nemocnici, nebylo to zrovna to, co by chtěli. Proto včera Jimin byl trochu násilnější než obvykle. A oba dva byli i "trochu" hlasitější než obvykle.

"YoonGi, my nemůžeme za to, že nikoho nemáš, okay? Nemysli si, že tě taky neslyšíme. Tekoucí sprcha nepřehluší vše, ani vzdechy, víš to?" uzemnil ho NamJoon, který už měl dost toho, jak rýpal do ostatních. Jimin vybuchl smíchy nad YoonGiho obličejem. YoonGi to opravdu nečekal. Celý červený vstal, odnesl použitý nádobí do dřezu a jako myška se vypařil do pokoje. V životě se necítil víc trapně.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.