Why him? - 11. část

31. března 2016 v 19:58 | Natalii |  Why him?
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: HoSeok x Taehyung (J-Hope x Taehyung)
Žánr: Yaoi
"Aquapark?" nadzvedával obočí HoSeok, když se objevili před velkou cedulí s barevným nápisem.
"Jojojojo!" zvesela vedle něj poskakovl Taehyung a byl štěstím bez sebe. Nikdy nebyl v tak velkém aquaparku. Na tenhle den se tak moc těšil, že nemohl zaspat celou noc. Vlastně usnul až v posteli HoSeoka. Když k němu přišel, že nemůže usnout, starší už skoro spal. I tak ho uvítal a začal být až příliš vlezlý a živý. Ale když pocítil, že už jsou to na Taeho moc intimní doteky, přestal a s polibkem na dobrou noc společně usínali. Jak moc dobře se oběma spalo. I když se mladší chlapec stále cpal na půlku druhého. Přesto ale té noci ani jeden nelitoval. A Taehyung si tak nějak usmyslel, že by se to mohlo opakovat každou noc, ale druhému to ještě neoznámil. Chce ho tím překvapit dnes v noci. Možná i něčím jiným? Uvažoval o tom dlouho, ale stále nevěděl zda to má udělat nebo ne. Měl pocit, že je to stále moc brzy na to, aby mu nabídl vše, co může.
Vlekl HoSeoka dovnitř. Byli tam všude spíš venkovní bazény a atrakce. A vzhledem k počasí to vyhovovalo. I tak se mladší chlapec možná trochu styděl před všemi těmi lidmi odhalit. Před HoSeokem je to jedna věc, ale před stovkou ostatních cizích osob...to bylo něco jiného. Měl pocit jakoby ho měl každý sledovat a hledat jakoukoliv chybu na jeho těle.
Společně zaplatili vstup a vydali se do šaten. Převléct se do plavek. Každý si zalezl do jedné kabinky a začali se svlékat.
"Tae?" ozvalo se po chvíli a někdo zaklepal na dveře.
"J-jo?" trochu se studem se optal. Poznal, že to je HoSeok.
"Můžeme?"
"Ještě ne, jak můžeš být tak rychlý?"
Když v tom… starší chlapec otevřel jeho dveře a hned za sebou rychle zavřel.
"C-co...c-co děláš?!" vykřikl zahanbeně Taehyung. Byl nahý, kdyby neměl po ruce ručník, nejspíš by viděl vše.
"V-vypadni, nejsem ještě převlečený," krčil se s ručníkem okolo pasu s narudlými tvářemi. Ale HoSeok ho neposlouchal a začal se nebezpečně přibližovat. Prsty se už dotýkal jeho kůže a druhou rukou pomalu sundával ručník. Ale to si Tae nenechal líbit, okamžitě ho rychlostí světla vypakoval ven. Ani nevěděl jak. Ale už se zabezpečil tím, že za sebou zamknul. Rychle na sebe navlékl plavky a dostal se ven z kabinky. Hned jak ho uviděl HoSeok, chtěl se omluvit, ale Taehyung se rozběhl k bazénům. I když cítil ze začátku jakýsi stud, natěšení to okamžitě vyřadilo ze hry. Během se dostal k prvnímu z bazénů a HoSeok se za ním pomalu táhl. Hned skočil do vody.
"To bys neměl," pronesl flegmaticky starší. Byl ještě tak v půlce cesty. Nesnažil se zrychlit. Ale bylo divné, že se Tae nějak dlouho nevynořuje a nemává na něj, aby ho popohnal do vody. Rozhodl se přidat do kroku, až se úplně rozběhl. Druhý se stále neobjevil.
"Tae?" optal se, když už skoro stál u okraje bazénu. Neviděl nikoho jen trochu povědomého Taemu. Bylo to děsivé. Proto se úplně nahnul nad vodu, jak nejvíce mohl.
"Tae?" zkusil to znovu. A najednou ho studená, mokrá ruka chytla za nohu a během chvíle už letěl do vody. Jeho "pád" doprovázel celkem zděšený křik, který se rozléhal ve všech zákoutích tohohle vodního parku. Potopil se a chlorovaná voda mu zaplnila nos jak nejvíc jen mohla. Pokoušel se hned vynořit na hladinu a popadnout trochu vzduchu. Zhluboka se nadechl a mnul si oči. Slyšel jen jak se Tae směje jako vyšinutý.
"Ty jeden..." zaklel a hned se po něm vrhl. Začal ho topit pod vodou. Vždy ho na chvíli nechal nadechnout se vzduchu, ale poté ho hned vrátil zpět pod vodu. Taehyungovi se nelíbilo, že nic nemůže dělat, a tak se snažil dostat ze spárů Seoka. Nejdřív to bylo marné, ale nakonec se mu to povedlo. Potopil se a druhému se ztratil z očí. Překvapil HoSeoka zezadu, chytl ho za ramena a společně se ponořili. A takhle to pokračovalo dál a dál. HoSeokovi to spíše připadalo jako souboj o dominanci. Do hlavy se mu okamžitě dostaly nadržené myšlenky. Sám sebe se okřikl, ale když uviděl Taeho, jak si mnul oči, smál se jako malé dítě a pod vodou se skrývalo jeho do půlky nahé tělo, přiznal si, že to ještě dnes bude mučení. Proto raději odvrátil zrak a plaval dál, na druhou stranu bazénu. Taehyung pokračoval za ním. Snad si nemyslel, že by někomu, jako je on, dokázal utéct? Jenže přišel problém, se kterým ani jeden nepočítal. Hloubka.
HoSeok si v klidu plaval dál, ale mladší chlapec za ním se začal zničehonic topit.
"Haha, vtipné," dodal jen. Blbá sranda. Ale když Tae nepřestával kolem sebe máchat rukama a potápět se, už to začal brát vážně a co nejrychleji se k němu dostal. Chytl ho do náruče. Ve vodě byl tak lehoučký.
"Co blbneš?" stále se mu nechtělo věřit, že si z něj jen nevystřelil. Přece plaval. Aspoň to tak vypadalo. Ale je pravda, že ho za celý den neviděl plavat na hladině, jen pod vodou. Možná, že neuměl plavat? Pod vodou to jde všem, pokud dosáhnou na dno. Taehyung jenom vykašlával vodu a nemohl ani nic říct.
"Ty neumíš plavat?" optal se po chvíli, když už byli tam, kde oba dva dosáhli na dno, ovšem druhý se ho ne a ne pustit. Stále se ho pevně držel za krk. Opřel si hlavu o jeho rameno, aby mu nešlo vidět do obličeje. Cítil se trapně. Jak jen mohl zapomenout na ten fakt, že se nad vodou prostě neudrží moc dlouho. Nevěděl, čím to je. Neumí plavat. Jen když dosáhne a to umí se jen jaksi pochybně pohybovat pod hladinou. Takhle se ztrapnit před ním. Cítil, jak mu rudnou tváře.
"Neumím..."
"Tak proč jsi tam lezl pako?! Copak nevíš, že ten bazén má čím dál větší hloubku, když jdeš dál?" HoSeok se trochu rozkřičel, ne, že by byl opravdu naštvaný, jen prostě měl strach.
"Omlouvám se," zašeptal Tae a ještě více se přitisknul k nahému, mokrému tělu. Věděl, že se už od něj může odlepit, ale nechtělo se mu. Byl to takový zvláštní pocit, když ho nesl v náručí. A staršímu to nevadilo, taky mu bylo příjemné mít u sebe blízko to tělo, po kterém touží. Když už to jinak nejde, tak aspoň takhle.
"V pohodě Tae, ale měl jsem jen strach," povzdechl si HoSeok a pustil Taeho tak, aby se jejich těla stále otírala. Byli naproti sobě. Jejich čela se o sebe opírala. Mladšího tváře červenaly víc a víc i když ho chladila studená voda. Oba se k sobě pomalu přitiskly rty a ignorovali všechny ty lidi okolo sebe. Prostě se chtěli políbit. I když rty, jak Taeho tak i Seoka, byly úplně ztuhlé a ztratily svou hebkost. Přesto se to oběma líbilo a starší možná chtěl víc. Vyzvedl ho a Taehyung kolem jeho pasu obmotal své nohy. Bylo jasné, že je kdokoliv může vidět, ale ta touha, která v každém právě proudila, byla větší než to, že by se zajímali o někoho dalšího.
HoSeok chytl druhého za zadeček a trochu ho stisknul, což vyvolalo vzdech do jejich nekončícího polibku. Starší oba dva dostal k vyvýšenému okraji bazénu, kam celkem silně přirazil Taeho, kterému to v té eufórii slastných pocitů ani nevadilo. A taky cítil, jak jeho kamarád v plavkách žádá o pozornost. A ještě trapnější bylo, že stejně jako on, musel to cítit i druhý, jelikož jejich rozkroky byly na sobě natěsno.
"Tady snad ne," pomyslel si, ale nepřestával HoSeoka líbat. Už to chtěl ukončit, jelikož by to nemuselo dopadnout dobře ani pro jednoho. Protože jakmile to přeženete a necháte se moc unést, nebudete moct přestat. Ale byl to HoSeok kdo ho přestal líbat a odtáhl se celý zadýchaný pryč.
"Promiň..."
Cítil se provinile. Takovéto vášnivé polibky si nevěnovaly ani doma a s tím, jak moc velký problém s tím vším měl, to asi přehnal.
"V pořádku," řekl trochu roztouženě Tae a kousl se do rtu. Jeho hormony se ještě neuklidnily. Možná, že by v tomhle chtěl doma pokračovat? Bylo to úžasné a starší chlapec to s ním prostě uměl. V životě si nemyslel, že by ho polibek mohl tak moc vyprovokovat k tomu, aby do jeho nepošpiněné mysli vnikly nadržené představy.
HoSeok se na něj jen usmál.
"Měli bychom se něčeho najíst," konstatoval starší, když mu zakručelo v břiše. Tae nemohl nic víc, než jen souhlasit. Po chvíli malého škádlení ve vodě se tedy rozhodli že vylezou ven a občerství se. Už o tom nepromluvili a celý den se nějak odehrával celkem nevinně. Občas nějaké ty dotyky se uskutečnily, ale nemohli to přehánět, jelikož jsou na veřejnosti. I když to nejspíš už dávno přehnali…

******

"Vlastně jsem si to moc užil," začal HoSeok, když už se vraceli zpět domů a oba srkali svůj ledový nápoj, který si koupili na odchodu.
"Já taky, jen ty ceny," povzdechl si Taehyung, když si uvědomil, kolik dnes za ty všechny dobrůtky utratily. Opravdu se asi vyplatí si brát nějaké jídlo s sebou.
"Kašli na to, stejně to bylo z mé peněženky."
Po téhle větě se oba dva zasmáli. Poté starší propletl jejich volné ruce. Cesta je čeká dlouhá, ale ani jednomu to nevadilo. Mlčeli celou cestu, což bylo podezřelé. Jen si toho užívali a možná, že Tae, světe div se, ucítil únavu.
Hned jak dorazili domů, Taehyung odhodil svůj batoh a nechal ho na chodbě. Skoro se zavřenýma očima pokračoval do pokoje. Ale ne do svého, do HoSeokova pokoje. A ten mezitím uklízel jejich věci z batohu, ani si nevšiml kam že to má druhý namířeno. Jaké to bylo překvapení, když došel do svého pokoje a Taehyung si v jeho posteli sladce oddechoval. Lehl si vedle něj a s úsměvem na tváři ho sledoval.

"Dobrou noc Tae," a políbil ho na tvář. I když bylo venku ještě celkem světlo, rozhodl se, že půjde taky spát. Kdo ví, co má to malé pako v plánu zítra. Nechá se překvapit.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.