Why him? - 10. část

31. března 2016 v 19:57 | Natalii |  Why him?

Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: HoSeok x Taehyung (J-Hope x V)
Žánr: Yaoi

"HoSeoku, prosím..ahh," zavzdychal Taehyung. HoSeok zažíval to, co chtěl takovou dobu. Konečně. Tae se před ním tyčil v celé své kráse a prosil ho. Aby si ho vzal. Netušil, jak se ocitl v téhle situaci, ale nijak si nestěžoval. Rozhodl se ji využít.
Taeho pokožka byla tak jemná na dotek. Lechtavě ho pohladil po zádech, až se mladší zachvěl. HoSeok si chtěl hrát. A to hodně dlouho. Když v tom…
"Hej, HoSeoku…HoSeoku, vstávej! Grrr...je tohle možný? Spí jak zabitý."
Jo, ten hlas byl toho chlapce v jeho snu. Pomalu otevřel oči a uviděl blízko svého obličeje ten Taeho. Trochu se polekal. Nejenže tu byl kdo ví jak dlouho, což je samo o sobě nepříjemné, ale díky jeho fantazii ve snech měl menší problém tam dole. Trochu mu zrudly líce. Tento jev Taehyung vidí téměř poprvé. Zvědavě si ho prohlédl. Děje se něco, že červená?
"Co tu chceš?" začal trochu protivně HoSeok a přetočil se tak, aby nešlo vidět nic, co by jej mohlo prozradit. Přece jen ho vyrušil z něčeho, o čem sní už dlouho. Mohl si to vychutnat aspoň ve snu.
"Přišel jsem tě vzbudit, na dnešní den máme program!" kvíkal zvesela Tae. Ze své kapsy teplákových šortek vytáhl středně velký papírek. Strčil ho HoSeokovi přímo do tváře. A ten si pomalu začal číst pro sebe jeho obsah.

"Pondělí: pečení muffinů - splněno.
Úterý: chci oběd! Dobrý oběd.
Středa: švaacht, švacht, koupák…
......."


Dál již nečetl. Neměl na to ještě sílu, byl příliš unavený. Nechtěl se tím zabývat.
"Co to má být?" podával zpět papírek Taemu, vcelku naštvaně, ale to druhý ignoroval.
"Co? No náš plán na tento týden!" jančil jako malé dítě.
"Eh?"
"Napsal jsem na každý den, co budeme dělat, to jsi tak nechápavý?" sjel ho pohledem Taehyung.
"Chápu to! Jasně, že to chápu. Jen...nemůžeme se prostě válet v posteli? Společně?" začal trochu svůdněji a mrkl na chlapce před jeho postelí.
"Ehhh," zastyděl se mladší, "ne! Chi se bavit, no tak, HoSeoku."
Nasadil své psí očka. Jak tomuhle někdo může říct ne?
"No tak dobře," povzdechl si trochu unaveně a znovu zavíral oči.
"Ale aby ses nachystal! Už bude půl 11! A jíst se má přesně ve dvanáct."
S těmihle slovy se vypařil z pokoje a nechal HoSeoka ležet na posteli, který stále měl zavřené oči. A přemýšlel. Opravdu musí něco dělat? Chce se jen sápat po Taehyungovi. A když už nějaký pohyb...tak je jasný jaký. Na nic jiného se necítil. Co vůbec za oběd myslel? To chce jít do restaurace?
"Aaaachjo," povzdechl si sám pro sebe HoSeok. Nedělá mu to lehké. Nikam se mu prostě nechce. Co mu zbývá, než se zvednout a nachystat se?

******

"A kam chceš jít?" ptal se HoSeok, když už zamykal dveře, aby se tam dovnitř nikdo nedostal. Podcenil počasí a tak už teď cítil, že černé dlouhé těsné kalhoty s trikem a sakem nebyla dobrá volba. Sako hned sundal a ještě víc ho otrávilo to, že teď to bude tahat v ruce. Mohl se vrátit, ale i na to se cítil moc vyčerpaný. Navíc Taehyung vykládal to, kam chce jít a on z toho nepochytal nic. S úsměvem na tváři povídal, co všechno za speciality tam mají a tak dál. To ale starší chlapec neslyšel, prostě jen viděl jak otvírá tu jeho roztomilou pusinku a zasněně kouká. To ho těšilo a přinutilo k úsměvu. Prohlédl si ho od hlavy k patě. Vypadal dobře. Jako vždy, vypadal dobře prostě ve všem. Měl džínové šortky a k tomu barevné triko, které měl nejraději. Je prostě šťastný a ještě k tomu mu to slušelo. Možná, že už přestává litovat. Možná, že si tenhle týden ještě užijí.

******

"Co si dáte?" spustil k nim mladý číšník. Seděli společně u velkého stolu ještě s několika volnými místy. To všechno ale chtěl Taehyung. To on protestoval, že bude lepší, když budou mít spoustu místa. Chtěl si objednat hodně věcí a na to by prý malý stoleček pro dva nestačil. Ještě než se usadili, připomněl HoSeokovi. že platí. Což vlastně HoSeoka vůbec nepřekvapilo. Tak nějak to tušil, a tak si peněženku před odchodem raději naplnil. Snad dostatečně.
Nejdříve se číšník obrátil na HoSeoka, který prostě měl chuť na kimchi, a taky si ho objednal. Nějakou double-verzi, kterou zrovna nabízeli. Protože hlad měl veliký. Taehyung naproti němu se stále nemohl rozhodnout, listoval v menu jako šílený.
"Tak tedy..." a spustil všechny ty názvy. HoSeok jen koulel oči, možná že těch peněz měl vzít více. Mladší chlapec měl chuť na sushi, ale nemohl se prostě rozhodnout jaké a tak si vzal od každého několik kousků. Když už konečně dokončil svou objednávku a ten pán s ní odešel do kuchyně, starší se nevěřícně ptal.
"Jako to opravdu sníš?" trochu se divil. I když o něm věděl, jaký to je jedlík, tohle bylo opravdu moc. Tae jen spokojeně přikývl. Tenhle kluk jej nikdy nepřestane překvapovat. Jen tak mlčky seděli, než k nim dorazilo jídlo. Popřáli si dobrou chuť k jídlu a chtěli se do toho pustit, když v tom…
"Není to J-Hope a V?" někde od vchodu do restaurace se ozvalo vysokým, dívčím hlasem.
"Jo, asi jsou to oni!" spustil nějaký druhý hlas.
"Nepůjdeme za němi je pozdravit?! Nepožádáme o autogram?!"
"Vždyť se zrovna chystali jíst..."
A takhle se snažil přemluvit první hlas ten druhý k tomu, aby je přece jen alespoň pozdravili. Chudinky snad jen nevěděly, že oba dva tohle slyší. Pousmáli se jen, než Tae na obě dvě zamával a naznačil jim, že se mohou přidat k jejich stolu. HoSeok se jen divil. Snad to nebude na dlouho, prostě se jen podepíšou a budou v soukromí společně jíst.
"Ahojte," usmál se na ně Tae i HoSeok, když dorazily k jejich stolu. Obě dvě měly červené líce a i HoSeok musel přiznat, že byly vcelku pěkné. Jedna si sedla vedle něj a druhá vedle Taehyunga naproti. Celkem v pohodě si povídali, podepsali se a dívky se již měly k odchodu.
"Ne, klidně tu zůstaňte, vlastně nám to vůbec nebude vadit, viď HoSeoku?"
"Ehh, no jasně..." nervózně dodal HoSeok. Neměl proti nim ani to nejmenší, ale vadí to. Chce být s Taem sám, ale ten měl bohužel jiný názor.
"Dobře," dodala dívka vedle HoSeoka, "jen si objednáme."
"Nemusíte, máte rádi sushi? Vlastně mi celkem dost zbylo, můžete si nabídnout," řekl Tae a hned na to zavolal číšníka s požadavkem o dva další páry hůlek a k tomu objednal dva pomerančové džusy. Mezitím ho HoSeok probodával pohledem. Neříkal, že to všechno spořádá sám?
Ale nic nenamítal, u stolu vlastně bylo ticho, hned jak se dívky pustily do jídla Taehyunga.
"Nechcete i trochu kimchi?" zeptal se opatrně. Přecenil své síly a jeho žaludek praskal. Zbylo mu celkem dost.
"Jasně!" ozvala se zrovna ta vedle něj. Usmáli se na sebe a Tae jen tiše žárlil. A pak ho to napadlo. Nebude přece jediný, co se bude topit v žárlivosti, ne?
Viděl, jak je dívka vedle něj nervózní a třepou se jí ruce. Kolikrát jí málem to sushi upadlo na její celkem pěknou, bílou sukni. A to přece nemůže dopustit. "Tak se koukej, HoSeoku, hehe."
"Ukaž," řekl k dívce a jemně jí vytrhl hůlky z ruky. Nabral jeden kousek maki s lososem a nasměroval ho k její puse. Stydlivě otevřela pusu a Tae s úsměvem vložil onen kousek dovnitř. Uhnula pohledem a zrudly jí snad ještě více tváře. V HoSeokovi se to mlelo, žárlil a moc! I když to byla jen fanynka. On i dívka vedle něj to sledovali s otevřenými ústy. Ovšem chlapec na nic nečekal a hned nepozorovatelně vytrhl hůlky i jí ze sevření a nabral kousek ze svého talíře. Na nic nečekal a se svým vcelku svůdným úsměvem, který uměl, jí pohlédl do očí a už to šlo samo. Pootevřela pusu a hned byla naplněna chutným jídlem. Ani jedna z dívek nechápala, co se děje. Taehyung jen zabíjel pohledem HoSeoka, který se jen usmál jakože : "Děje se něco?"
"Ehh, kluci, jste v pořádku?" ozvala se jedna z nich, když uviděla jak se Tae tváří a HoSeok se chichotá.
"Samozřejmě," ozval se starší a pohlédl slečně vedle sebe do očí. Když v tom si uvědomil, jaký by to mohl být malér, kdyby se tohle dostalo do médií a tak dále. Již se vracela zpět mysl toho celkem rozumného HoSeoka.
"Promiňte děvčata," odtrhl se od pohledu mladšího chlapce a pohlédl na obě dvě dívky, "musíme jít, omluvte nás."
Zvedl se a pokynul hlavou Taehyungovi, aby šel s ním. Ten jen mlčky a vcelku nechápavě se zvedl a rozloučil se s těmi slečnami, zatímco HoSeok platil účet.

"Co to mělo bejt?" začal hned mladší, když vyšli z restaurace.
"Co asi? Nemyslíš, že to bylo trochu moc? Mohl by být z toho problém..."
"Huh? Mmm," Tae se zamýšlel. Nejspíš na tom něco bylo. Poté mlčky pokračovali v cestě zpět do dormu. Když už skoro byli tam, Tae se nenápadně přiblížil k Seokovi. Chvíli jen tak koukal kolem sebe a poté propletl jejich prsty. S úsměvem hrdě pokračoval dál.
"Nejsi teda moc opatrný," usmál se HoSeok. Na to se druhý jen zasmál a políbil ho na tvář.
"Hehe, žárlil jsi, viď?" provokativně se optal Tae.
"Vůbec," zatvářil se povýšeně starší, ale hned se usmál. Pomalu otvíral dveře, ale hned jak je zavřel, přitulil se k němu do objetí Taehyung.
"Už to nikdy nedělej, myslel jsem, že umřu...nesmíš krmit nikoho jiného, než mě," pronesl k němu. Druhý jen vyjeveně koukal. Na rtech se mu vytvořil šťastný úsměv. Políbil ho do vlasů a ještě více ho stiskl.
"Prosím tě… přece víš, že mám jen tebe," konejšil ho.
"Nevypadalo to tak," nafoukl své tváře Tae. Do jedné Seok šťouchl nehtem. Chlapec se hned usmál a díky tomu vyfoukl tváře. Začal se smát, ale hned byl umlčen jemným polibkem HoSeoka. Přesně na tohle celý den čekali. Jak Taehyung, tak HoSeok.


 


Komentáře

1 CaseyJaf CaseyJaf | E-mail | Web | 22. září 2017 v 17:03 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.