Lovely Days - 8. kapitola

28. března 2016 v 18:09 | Natalii |  Lovely Days
Skupina: Bangtan Boys (BTS)
Pár: Jimin x Taehyung (Jimin x V)
Žánr: Shounen-ai


Rychle jsem si stoupl, aby další várka alkoholu létající z Taehyunga ven, nepřistála opět na mně. Odvrátil jsem se. Ten pohled mi obracel žaludek. Počkal jsem, až to skončí a otočil se zpět k němu.
"Promiň, moc se omlouvám," zaskuhral Tae a po tvářích se mu spouštěly slzy. Bylo mi ho líto. Vypadal tak roztomile a nevinně.
"V pořádku," usmál jsem se. Sedl jsem si k němu na druhou stranu lavečky, která byla čistá. Objal jsem ho kolem ramen. Přitulil se ke mně a potichu vzlykal.
"Pssst," hladil jsem ho po zádech, "zavedu tě domů, ano?"
"N-ne," vykoktal mezi vzlyky, "chci být s tebou, prosím."
Povzdechl jsem si s úsměvem a rozcuchal mu vlasy.
"Tak dobře."
"Vážně?" podíval se do mých očí a zeširoka se usmál. Já jen přikývl.
"Jupí!" vyhoupl se na nohy, ale zavrávoral. Hned jsem se zvedl a chytl ho, kdyby náhodou chtěl padat. Zasmál se. Vlepil mi polibek na tvář. Zrudl jsem.
"Raději pojďme," zakecával jsem to a svou rukou ho objal přes záda. Nechal se vést. Téměř celou vahou se o mě opřel a já měl co dělat, abych nespadl. Nezdál se, ale byl těžký.

******

Posadil jsem ho na postel. Jako bych už tuhle situaci zažil, zaznělo mi v hlavě. Své triko jsem odhodil a navlékl se do nějakého, co leželo na zemi. Nikdo si ničeho nevšiml, cítil jsem se jako ninja. Vyhrabal jsem opět nějaké triko a hodil ho po něm. Tentokrát usínal už teď.
"Tae," sklonil jsem se k němu, jemně ho popleskal po tvářích. Hned se probral.
"Jo?" vypadal zmateně, porozhlédl se po pokoji, jakoby ani nevěděl, kde je.
"Obleč se," do ruk jsem vzal triko a ukázal mu ho. Šibalsky se na mě usmál.
"Dnes obleču já tebe," v hlase byla znát ta opilost. Mým tělem projela nejistota. O čem to sakra mluví? Ale na přemýšlení čas nebyl, povalil mě na postel. Posadil se na můj klín. Už teď vím, že to nevěstí nic dobrého. Navázal oční kontakt, ze kterého se mi zamotala hlava.
"Jsi opilý Tae, nech toho," zpřísnil jsem.
"No a?" nahl se nad můj krk a pomalu nasál kůži. Z úst mi utekl táhlý vzdech. Tak nějak jsem to nečekal. Usmál se. Rukou mi zajel pod triko, až jsem se lekl, jak moc studená byla. Přejel přes mé svaly prsty. Začal mi masírovat bradavku, která okamžitě ztuhla zimou. Stále můj krk obsypával motýlími polibky. Odhalil mou klíční kost a tu také zlíbal. Z mých úst se jen linuly vzdechy, za které jsem se trochu i styděl.
"Téda Jiminnie," zasmál se, když se ode mě odlepil. Provokoval.
"Ty jeden," proklel jsem ho se smíchem a povalil ho pod sebe. Dělily nás jen centimetry. Pomalu jsem si prohlédl jeho tvář. Měl zavřené oči. Čekal…čekal, až ho políbím. To by se mu líbilo. Pomalinku jsem vjel pod jeho triko a jemně ho polechtal konečky mých prstů na břichu. Téměř okamžitě se začal hlasitě smát. Začal jsem víc a víc, až mu tekly slzy smíchu.
"Přestaň, prosím," povedlo se mu říct. Povolil jsem a také se zasmál. Nastalo trapné ticho. Slezl jsem z něj.
"Půjdu si pro peřiny a deku," pronesl jsem po chvíli.
"Proč?"
"Nechám ti postel."
"Nenenene," objal mě kolem pasu, "budeš spát tady se mnou."
"To nejde," protestoval jsem. Přiložil mi prst k ústům a já opravdu ztichl.
"Dobře…"
Stoupl jsem si a pomalu se svlékal z oblečení, až nezbylo nic než jen uplé boxerky. Taehyung mě celou dobu sledoval s údivem.
"Zůstaň takhle…" zasněně řekl po chvíli. Musím se smát. To je takové pako. Studem sklopil zrak.
"Teď jsi na řadě ty," sklonil jsem se k němu a začal jsem mu rozepínat pásek. Nebránil se, což bylo jen dobře. Dokonce mi pomáhal. Nakonec se odhalila jeho krásná kůže. Vůbec by mi nevadilo, kdyby na tom byl stejně jako já. Ale šlo vidět, že se nerad ukazuje, a tak jsem přes jeho hlavu navlékl ono triko.
"Děkuju," vděčně se usmál. Poté mě stáhl a už jsem ležel vedle něj.
"Dobrou Jimine," pronesl po chvíli. Políbil mě jemně na rty. Poté si lehl na mou hruď. A za chvíli již sladce oddechoval.
"Dobrou Tae," šeptnul jsem a políbil ho do vlasů.

******

Probral jsem se do nového dne. Tae stále spal na mé hrudi, ovšem za chvíli zamlaskal. Pomalu otvíral oči.
"Eh?" uslyšel jsem a cítil, jak šmátrá po mé hrudi "co to?"
Najednou se zvedl a já viděl, jak mu rudnou tváře.
"Promiň," vysoukal ze sebe. Nechápu za co se omlouvá?
"Za co?"
"Já jen…moc nevím, co se stalo…"
V ten moment mě zavalil vztek po celém těle…Agh, já bych ho nejraději zabil.
"Dělali…dělali jsme…to?" zeptal se při prohlížení mojí nahé hrudě. Ďábelsky jsem se usmál. Něco mě napadlo. On si hraje se mnou, já s ním.
"Ano…" přitáhl jsem si ho do objetí a políbil na tvář. Ten obličej, který se mi zjevil před obličejem, byl k nezaplacení. Zrudl a vyděsil se. Nevydržel jsem a vybuchl smíchy.
"Pako, fakt tomu věříš? Jasně, že ne…"
Tak nějak si oddechl. Pomalu si lehl vedle mě a koukal do stropu.
"Co se vlastně dělo? Bolí mě hlava…"
"Opil ses, plazil ses po jiných, poblil si mi triko, vlastně toho bylo celkem dost…" lehl jsem vedle něj a můj hlas zněl celkem lhostejně.
"Bože…omlouvám se…" zněl velmi smutně. Odvrátil jsem svůj pohled k němu a uviděl, jak se mu po tváři kutálela slza. Otřel jsem ji. Koutky mi utekly do úsměvu.
"Ale stali se i pěkné věci," podepřel jsem si hlavu. Věnoval mi zvědavý pohled.
"Škoda, že si to nepamatuješ," vydechl jsem zasněně.
"Řekni mi to, prosím, Jiminnie," žadonil.
"Smůla," vyplázl jsem jazyk. Přejel mě nenávistným pohledem.
"Prosím," hypnotizoval mé oči psím pohledem. A dostal mě. Grrr...
"Možná něco jako tohle?" přitiskl jsem se k němu a vlepil mu malý, ale vášnivý polibek. "Jsi můj," zašeptal jsem mu do tváře. Zrudl a sklopil svůj pohled. Objal jsem ho, přitiskl se ke mně. Chvíli jsme jen tak spokojeně leželi vedle sebe. Taehyung mi přejížděl prsty přes břišní svaly.
"Miluju tě," vyslovil skoro neslyšně. Ale já ho slyšel moc dobře. Políbil jsem ho do vlasů a víc ho k sobě přitiskl. Cítil jsem štěstí v celém svém těle. Snad jen…kéž by tahle chvíle nikdy neskončila. 


Komentáře

1 Denisa Denisa | 17. května 2016 v 17:59 | Reagovat

Super! Teším sa na ďalšiu časť! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.